Jakoś jestem pewny, że Paulinho zagra od początku. Mam nadzieje, że Dembele wejdzie około 70 min. Oby Valverde mnie zaskoczył i Barca zaczęła z Ousmane. Najważniejszy i tak jest awans.
Kiedy będą powołania z polskiej ligi? Mam nadzieje, że Rafał Kurzawa dostanie szanse od Nawałki. A Wy na kogo najbardziej liczycie z krajowego podwórka?
1
Czy są jeszcze jakieś podobne programy do La Liga Loca, Misja Futbol na youtube?
0
może to?
3
Jedna z najpiękniejszych melodii filmowych!
2
Gratulacje! Oby pasje także przeszła na niego. :)nOby zdążył jeszcze podziwiać Messiego, przed zakończeniem kariery.
0
Jest dziś coś do obstawienia oprócz LM? Niekoniecznie piłka.
2
Jakoś jestem pewny, że Paulinho zagra od początku. Mam nadzieje, że Dembele wejdzie około 70 min. Oby Valverde mnie zaskoczył i Barca zaczęła z Ousmane. Najważniejszy i tak jest awans.
3
Chłopaki w dobrych humorach. :)https://78.media.tumblr.com/f329acf8621808dd552ded00825812e4/tumblr_p5jt7yKPjU1vzp5kko1_1280.jpg
Dobrej nocki! Do meczu coraz bliżej. Obyśmy jutro się cieszyli z awansu. :)
0
Jak zwykle klasa jak i na murawie.
1
Brawo dla chłopaków! Oby dotarli aż do finału!
0
A nie powiem. :D
2
Brawo Sevilla! Mourinho do domu! :)
No to Real trafi na AS Rome lub Seville.
0
Jeśli postawiłem 2,5 (-) to dogrywka się nie liczy?
1
Trzeba na niego uważać, chłopak może namieszać.
0
Nie no bramkę chłopaki strzelą. :D
0
Mi tylko wystarczy bramka, więc szansa jest. :)
0
Wątpię, że znajdziesz. Wiem, że premiera 23 maja,na DVD.
0
No to finał LM u-19 Barca - Real.
0
Brawo Orły! Absolutna deklasacja.
0
Niestety przeciętne..
1
https://78.media.tumblr.com/f0829321461c3573db4b942bb267f963/tumblr_p5490akFEW1whzjuno1_1280.jpg
Świetne zdjęcie. Idealne na ścianę.
Oby jutro nasz magik zagrał od początku!
0
Nigdy nic nie wiadomo, ale oby słowa magika się sprawdziły. Mina ma znakomite warunki, oby je wykorzystał.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM4NDcyNTU4ODEwMDoIy5JafODkNSEscWk%3D&kind=MAIN
Co sądzicie?
2
Oby jak najkrócej, w co niestety wątpie. Jak mi brakuje La Liga w Canal+. to były stare dobre czasy.
0
Gdzie wyszukujecie linki do meczów?
0
A za ile stawiasz. Na pewno z Manchaster może być problem, z nimi ost to różnie bywa.
0
Przecież to wiadome było, że zacznie strzelać i przegoni Paulinho.
0
Kiedy będą powołania z polskiej ligi? Mam nadzieje, że Rafał Kurzawa dostanie szanse od Nawałki. A Wy na kogo najbardziej liczycie z krajowego podwórka?
0
Musi zagrać z The Blues! W taki meczach jest cholernie potrzebny.
7
Na pewno będzie lepszy niż hiszpańskie banany.
0
Wiem, że pressing to był czynnik tego błędu, ale to nie zmienia faktu, że taki błąd to kryminał.