1

Czy są jeszcze jakieś podobne programy do La Liga Loca, Misja Futbol na youtube?

0

może to?

3


Jedna z najpiękniejszych melodii filmowych!

2

Gratulacje! Oby pasje także przeszła na niego. :)nOby zdążył jeszcze podziwiać Messiego, przed zakończeniem kariery.

0

Jest dziś coś do obstawienia oprócz LM? Niekoniecznie piłka.

2

Jakoś jestem pewny, że Paulinho zagra od początku. Mam nadzieje, że Dembele wejdzie około 70 min. Oby Valverde mnie zaskoczył i Barca zaczęła z Ousmane. Najważniejszy i tak jest awans.

3

Chłopaki w dobrych humorach. :)https://78.media.tumblr.com/f329acf8621808dd552ded00825812e4/tumblr_p5jt7yKPjU1vzp5kko1_1280.jpg

Dobrej nocki! Do meczu coraz bliżej. Obyśmy jutro się cieszyli z awansu. :)

0

Jak zwykle klasa jak i na murawie.

1

Brawo dla chłopaków! Oby dotarli aż do finału!

0

A nie powiem. :D

2

Brawo Sevilla! Mourinho do domu! :)
No to Real trafi na AS Rome lub Seville.

0

Jeśli postawiłem 2,5 (-) to dogrywka się nie liczy?

1

Trzeba na niego uważać, chłopak może namieszać.

0

Nie no bramkę chłopaki strzelą. :D

0

Mi tylko wystarczy bramka, więc szansa jest. :)

0

Wątpię, że znajdziesz. Wiem, że premiera 23 maja,na DVD.

0

No to finał LM u-19 Barca - Real.

0

Brawo Orły! Absolutna deklasacja.

0

Niestety przeciętne..

1

https://78.media.tumblr.com/f0829321461c3573db4b942bb267f963/tumblr_p5490akFEW1whzjuno1_1280.jpg

Świetne zdjęcie. Idealne na ścianę.
Oby jutro nasz magik zagrał od początku!

0

Nigdy nic nie wiadomo, ale oby słowa magika się sprawdziły. Mina ma znakomite warunki, oby je wykorzystał.

2

Oby jak najkrócej, w co niestety wątpie. Jak mi brakuje La Liga w Canal+. to były stare dobre czasy.

0

Gdzie wyszukujecie linki do meczów?

0

A za ile stawiasz. Na pewno z Manchaster może być problem, z nimi ost to różnie bywa.

0

Przecież to wiadome było, że zacznie strzelać i przegoni Paulinho.

0

Kiedy będą powołania z polskiej ligi? Mam nadzieje, że Rafał Kurzawa dostanie szanse od Nawałki. A Wy na kogo najbardziej liczycie z krajowego podwórka?

0

Musi zagrać z The Blues! W taki meczach jest cholernie potrzebny.

7

Na pewno będzie lepszy niż hiszpańskie banany.

0

Wiem, że pressing to był czynnik tego błędu, ale to nie zmienia faktu, że taki błąd to kryminał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?