On po prostu musi odejść, ileż można czekać kiedy odpali. Praktycznie na boisku nic nie wnosi. Zawsze jak ma piłkę wygląda jakby go parzyła. Ewidentnie ma problem w głowie, chyba go przerosła gra w takie wielkim klubem. Jeśli po sezonie nie odejdzie to mi ręce opadną. Dla niego też to najlepsze rozwiązanie, widziałbym go w Serie A.
No to jak jesteście za Reale, czy Atletico a może remis w derbach Madrytu?
Porażka Atletico daję Realowi tylko cztery oczka straty co sprawia, że wracają do walki o wicemistrza. Chyba remis będzie najlepszy, Atletico straci punkty a Real nie podgoni.
Jestem ciekaw jak Simeone podejdzie do tego spotkania. Jeśli chce pozostać w walce o mistrza to nie może postawić autobus. Remis byłby dobry, ale mnie interesuję wyłącznie wygrana. Przewaga ośmiu punktów na tym etapie to świetna zaliczka.
Pewnie mecz dla oka nie będzie przyjemny zwłaszcza ze strony żołnierzy Diego.. Już nie mogę się doczekać niedzieli! Może być wspaniale zakończony weekend.
Nie bądź zdzieiony jak my też stracimy punkty. Teoretycznie mecz jest o mistrza, ale dla Atletico. Nasza porażka nie wchodzi w grę. Taka drużyna jak Barca nie może marnować takiej przewagi.
0
Powodzenia. Ech 90 min
0
Dziady.. No i po kuponie. Jak zwykle jeden mecz..
0
Przecież w drugiej wiele nie pokazali,.
2
http://static.fangol.pl/content/3/0/1/30197d1d337f7503f35088e4bc13f87f-598.jpg
Nie tylko Antosia wsadził do kieszeni a także Costę razem z Pique. Perfekcyjny mecz w obronie Barcy.
3
Życzę powodzenia. :)
0
Już 0-1 w tyłek. Payet ładuj bramkę!
0
Pewnie jedno nie wejdzie. :D
0
On po prostu musi odejść, ileż można czekać kiedy odpali. Praktycznie na boisku nic nie wnosi. Zawsze jak ma piłkę wygląda jakby go parzyła. Ewidentnie ma problem w głowie, chyba go przerosła gra w takie wielkim klubem. Jeśli po sezonie nie odejdzie to mi ręce opadną. Dla niego też to najlepsze rozwiązanie, widziałbym go w Serie A.
0
Została mi na kuponie tylko Marsylia. Myślicie, że powinni spokojnie wygrać?
0
No to jak jesteście za Reale, czy Atletico a może remis w derbach Madrytu?
Porażka Atletico daję Realowi tylko cztery oczka straty co sprawia, że wracają do walki o wicemistrza. Chyba remis będzie najlepszy, Atletico straci punkty a Real nie podgoni.
0
Wątpię. Zagraliście bardzo słaby. Utrzymaj Pan wicemistrza!
3
Ależ kapitalny mecz Umtitiego. Pokazał gdzie miejsce Diego Costy. Przy pierwszy kontakcie to pokazał.
Messi ty geniuszy! Mam nadzieje, że jeszcze coś zapakuję, choć najważniejsze są i tak trzy oczka
Wiadomo nie można nadal lekceważyć. mecz jeszcze trwa, ale dziś grają słabo, wiele strat w środku pola. Kompletnie niczym nie zagrozili.
Vamos Barca!
0
Idealny skład. Dobrze, że nie ma Paulinho. Niech odpoczywa, będzie potrzebny na ostatnią część sezonu. Lecimy po trzy punkty!
Vamo Barça
0
Jestem laikiem. Jak obstawić kupon na fortuną używając bonus "bez ryzyka"
1
A jednak. Trzeba wierzyć. Dybala dzięki!
0
Prędzej Lazio wpakuję..
0
Ale ja jestem głupi, że postawiłem na Juve..
0
Jestem ciekaw jak Simeone podejdzie do tego spotkania. Jeśli chce pozostać w walce o mistrza to nie może postawić autobus. Remis byłby dobry, ale mnie interesuję wyłącznie wygrana. Przewaga ośmiu punktów na tym etapie to świetna zaliczka.
Pewnie mecz dla oka nie będzie przyjemny zwłaszcza ze strony żołnierzy Diego.. Już nie mogę się doczekać niedzieli! Może być wspaniale zakończony weekend.
0
Coutinho musi zagrać od pierwszych minut! Jeśli Ernesto wystawi Paulinho to się zdenerwuję. Widać, że Paulinho jest przemęczony.
0
Mam nadzieje, że nie zobaczymy rzeźni.
0
Bardzo ważny punkt. Nie możemy spaść. Wierzę w chłopaków!
0
Poratuje ktoś linkiem meczu Juve? :)
0
Myślice, że w meczu Kogutów padną trzy bramki? Ogląda ktoś?
0
Witam klubie.....
0
Mam nadzieje, że mecz nie będzie brzydki..
0
Ból będzie przyjemny.
0
Jego odejście było potrzebne. Ale pamiętam, że jak dowiedxiałem się o jego odejściu to było mi smutno.
0
Valverde będzie mieć ból głowy.
0
Chcę też taki skład. Wygrać to i będzie świetna sytuacja po mistrza.
0
Nie bądź zdzieiony jak my też stracimy punkty. Teoretycznie mecz jest o mistrza, ale dla Atletico. Nasza porażka nie wchodzi w grę. Taka drużyna jak Barca nie może marnować takiej przewagi.