2

Dokładnie. Takie podejście jest najlepszy. Musimy ich wreszcie wylosować lub najlepiej finał. :)

0

Wątpię w to. Rewanż dopiero za 3 tyg, ta wygrana może dać większą pewność się co zaowocuje lepszą formę. Gdyby mieli lepszego trenera do wierzyłbym w ich awans.

0

Gdzie ja coś napisałem o PSG? Priorytetem dla mnie jest odpadka Realu. Mimo wszystko lepiej, że akurat wywalą PSG.

0

Hajs na pewo. Ale na pewno ma ochotę na Złotą Piłeczkę. :D

0

Niestety znając szczęście Realu to nie trafią na City. Kurczę mogli by wylosować Barcę (jeśli awansuję) lub City, ale jakoś w to nie wierzę.

3

Oj Neymarek będzie żałować odejścia. Jedyna szansa na Złote Kalesony to MŚ. Przynajmniej jeden pozytyw prawdopodobnego awansu Realu.

1

W sumie niech i Real awansuje, skubańce z swoim szczęściem mogą dojść do finału. Trzeba przyznać, że Real w LM to inna ekipa. Jednego żałosnego klubu (PSG) mniej. Emery to słaby trener

1

Ale PSG to frajerzy. A niech odpadają w cholerę. Przechodzimy Chelsea i dawać nam Real.

0

Benzemy nie ma na boisku czyli zaraz Real strzeli gola.

3

Brawo The Reds! Świetny wynik, raczej już pewny awans. Oby doszli jak najdalej. Chciałbym zobaczyć np. półfinał FC Barcelona -Liverpool, przynajmniej nie byłoby stawiania autobusu, to byłoby świetne widowisko!



Mohamed Salah to jest kozak, prawie w każdym meczu bramka. Mam nadzieje, że Liverpool łatwo go nie sprzeda. Bardzo lubię Mohameda i nie chciałbym go zobaczyć w śmietankowej koszulce.

0

Podsiadło zaśpiewał gola.

0

Całkiem inny lepszy Real. Widać, że LM wywołuję u nich większą jakość i zaangażowanie..

0

Co to za Lo Celso w PSG na DP?

0

Myślicie, że Real może dziś zachować czyste konto? Będą grać optymalnym ustawieniu w obronie? Czy ktoś ma kontuzje.

0

Jak najszybciej! Nie można stracić najlepszego obrońcy.

1

Mnie jakoś nie przekonuje ten transfer. Choć z jednej strony man nadzieje, przyjście Arthura będzie oznaczać odejście Gomesa i oby to nie zamknęło miejsca dla Aleni.

0

Totki mają super wynik. Ale nie ma co skreślać Juve.

1

Brawo Juve! Angole do dpmu.

1

Nic tylko życzyć powodzenia.

0

Bardzo mnie cieszy wybór stadionu. Barco po puchar!

0

Trochę lipa, że taki termin. Oby to nie wpłynęło na LM jeśli przejdziemy Chelsea.

1

Obrzydliwy mecz. Cóż tracimy kolejne punkty, choć siedem punktów to spora zaliczka. Trzeba będzie uważać na Atletico, ale coś czuję, że niebawem stracą oczka. Całe szczęście, że z Atletico gramy u siebie.



Nie ma co płakać, ale wiadomo nerwy troszkę zepsute.

1

Niech sobie Śmietanki wygrywają. My i tak patrzymy na Rojiblancos

0

Rudy to magik. Ile on już ma asyst w tym sezonie?

9

Mamy dwóch kapitalnych bramkarzy. Jasper wczoraj po raz kolejny pokazał klasę.

4

Jak tu teraz zmieścić Dembele razem z Filipem. Cieszy nasze bogactwo wyboru składu.

37

Jest w genialnej formie. Absolutnie jeden z najważniejszych puzzli w układance Vakverde!

22

Ależ Suarez to walczak, żadna piłka nie jest dla niego stracona. Wraz Ivanem zawodnicy dzisiejszego meczu.

Visca el Barca!

0

Żałosne. Kolejni bez szacunku.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?