Wątpię w to. Rewanż dopiero za 3 tyg, ta wygrana może dać większą pewność się co zaowocuje lepszą formę. Gdyby mieli lepszego trenera do wierzyłbym w ich awans.
W sumie niech i Real awansuje, skubańce z swoim szczęściem mogą dojść do finału. Trzeba przyznać, że Real w LM to inna ekipa. Jednego żałosnego klubu (PSG) mniej. Emery to słaby trener
Brawo The Reds! Świetny wynik, raczej już pewny awans. Oby doszli jak najdalej. Chciałbym zobaczyć np. półfinał FC Barcelona -Liverpool, przynajmniej nie byłoby stawiania autobusu, to byłoby świetne widowisko!
Mohamed Salah to jest kozak, prawie w każdym meczu bramka. Mam nadzieje, że Liverpool łatwo go nie sprzeda. Bardzo lubię Mohameda i nie chciałbym go zobaczyć w śmietankowej koszulce.
Mnie jakoś nie przekonuje ten transfer. Choć z jednej strony man nadzieje, przyjście Arthura będzie oznaczać odejście Gomesa i oby to nie zamknęło miejsca dla Aleni.
Obrzydliwy mecz. Cóż tracimy kolejne punkty, choć siedem punktów to spora zaliczka. Trzeba będzie uważać na Atletico, ale coś czuję, że niebawem stracą oczka. Całe szczęście, że z Atletico gramy u siebie.
Nie ma co płakać, ale wiadomo nerwy troszkę zepsute.
2
Dokładnie. Takie podejście jest najlepszy. Musimy ich wreszcie wylosować lub najlepiej finał. :)
0
Wątpię w to. Rewanż dopiero za 3 tyg, ta wygrana może dać większą pewność się co zaowocuje lepszą formę. Gdyby mieli lepszego trenera do wierzyłbym w ich awans.
0
Gdzie ja coś napisałem o PSG? Priorytetem dla mnie jest odpadka Realu. Mimo wszystko lepiej, że akurat wywalą PSG.
0
Hajs na pewo. Ale na pewno ma ochotę na Złotą Piłeczkę. :D
0
Niestety znając szczęście Realu to nie trafią na City. Kurczę mogli by wylosować Barcę (jeśli awansuję) lub City, ale jakoś w to nie wierzę.
3
Oj Neymarek będzie żałować odejścia. Jedyna szansa na Złote Kalesony to MŚ. Przynajmniej jeden pozytyw prawdopodobnego awansu Realu.
1
W sumie niech i Real awansuje, skubańce z swoim szczęściem mogą dojść do finału. Trzeba przyznać, że Real w LM to inna ekipa. Jednego żałosnego klubu (PSG) mniej. Emery to słaby trener
1
Ale PSG to frajerzy. A niech odpadają w cholerę. Przechodzimy Chelsea i dawać nam Real.
0
Benzemy nie ma na boisku czyli zaraz Real strzeli gola.
3
Brawo The Reds! Świetny wynik, raczej już pewny awans. Oby doszli jak najdalej. Chciałbym zobaczyć np. półfinał FC Barcelona -Liverpool, przynajmniej nie byłoby stawiania autobusu, to byłoby świetne widowisko!
Mohamed Salah to jest kozak, prawie w każdym meczu bramka. Mam nadzieje, że Liverpool łatwo go nie sprzeda. Bardzo lubię Mohameda i nie chciałbym go zobaczyć w śmietankowej koszulce.
0
Podsiadło zaśpiewał gola.
0
Całkiem inny lepszy Real. Widać, że LM wywołuję u nich większą jakość i zaangażowanie..
0
Co to za Lo Celso w PSG na DP?
0
Myślicie, że Real może dziś zachować czyste konto? Będą grać optymalnym ustawieniu w obronie? Czy ktoś ma kontuzje.
0
Jak najszybciej! Nie można stracić najlepszego obrońcy.
1
Mnie jakoś nie przekonuje ten transfer. Choć z jednej strony man nadzieje, przyjście Arthura będzie oznaczać odejście Gomesa i oby to nie zamknęło miejsca dla Aleni.
0
Totki mają super wynik. Ale nie ma co skreślać Juve.
1
Brawo Juve! Angole do dpmu.
1
Nic tylko życzyć powodzenia.
0
Bardzo mnie cieszy wybór stadionu. Barco po puchar!
0
Trochę lipa, że taki termin. Oby to nie wpłynęło na LM jeśli przejdziemy Chelsea.
1
Obrzydliwy mecz. Cóż tracimy kolejne punkty, choć siedem punktów to spora zaliczka. Trzeba będzie uważać na Atletico, ale coś czuję, że niebawem stracą oczka. Całe szczęście, że z Atletico gramy u siebie.
Nie ma co płakać, ale wiadomo nerwy troszkę zepsute.
1
Niech sobie Śmietanki wygrywają. My i tak patrzymy na Rojiblancos
0
Rudy to magik. Ile on już ma asyst w tym sezonie?
9
Mamy dwóch kapitalnych bramkarzy. Jasper wczoraj po raz kolejny pokazał klasę.
4
Jak tu teraz zmieścić Dembele razem z Filipem. Cieszy nasze bogactwo wyboru składu.
37
Jest w genialnej formie. Absolutnie jeden z najważniejszych puzzli w układance Vakverde!
22
Ależ Suarez to walczak, żadna piłka nie jest dla niego stracona. Wraz Ivanem zawodnicy dzisiejszego meczu.
Visca el Barca!
0
Żałosne. Kolejni bez szacunku.
1
http://www.fangol.pl/view/239236/kibice-valencii-obrazaja
Ech, następni..