0

Ciągle będą wspiominać fartowną wygraną :D Raczej Barcelonie brakło skuteczności.

28

Chyba nasz najlepszy transfer w historii patrząc na formacje obrony. Nasza czarna perła.

0

Oby dali mocną klauzule. Trzeba szykować następce Busquetsa!

0

Zapowiada się ciekawy mecz. Oby Girona się postawiła.

0

Niech nawet spada do Realu.

1

Pozbyć się i zapomnieć!

0

Można by dać szansę Minie na debiut. Chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Coutinho oraz Mine.

0

Boja grywa coś w Alaves?

0

Benzema wkurzy się, że Real wygrał. :D

0

O patrz. Już go ma.

4

Real wraca o walkę Wicemistrza a Ronaldo jest coraz bliżej Paulinho!

1

Brawo Wieśniaki! Lać Bayern!

0

Ale jaja. Biedne Papużki!

0

Nie twierdze, że jest świetny, ale ktoś młody dobry zawodnik dałby więcęj Realowi.

0

Komentarz usunięty

1

Sama kasa na rewolucje nic może nie dać. Całe szczęście, że Mbappe oraz Lewandowski są nie do wyciągnięcia a Icardi raczej ich oleje. Realowi jest potrzebna typowa "9" jedynie mogą wyciągnąć Kane, choć on najlepiej pasuje do angielskiego futbolu.

Najgorzej tylko jak kupią kogoś w miejsce Ronaldo np. Hazarda plus De Gea. Z resztą walić Real i ich transfery. Jeśli utrzymamy taką sytuacje, to mogą nam naskoczyć.

0

Pozwala się więcej :D Zwłaszcza na przyjmowanie chamskich fauli.

0

Będzie ciekawy meczyk. Nie będzie łatwo zwłaszcza, że pierwszy mecz u siebie, kluczem będzie czyste konto. Oby Valencia pokazała więcej niż Espanyol. Oby sędzia nie robił cyrku, ale co ja się łudzę..

Vamos Barca!

1

Oby z głową miał lepiej a jestem o to spokojny. Mnie cieszy odejście Neymara. Znacznie lepiej gramy w obronie a poza tym współpraca Alba i Messi odżyła. Poza tym mamy Couyinho oraz Dembele co daję mnóstwo wariantów. Coutinho w pewnym stopniu zastąpić Inieste, choć to piłkarz nie do zastąpienia

1

Ci w żółtym to jeszcze lepsi magicy. :D

20

Ivan Rakitic zagrał dziś jak profesor, szkoda że nie wbił gola. Śmieszne, że niektórzy chcieli go sprzedać Ważny element gry Valverde. Tytaniczna praca w środku pola.

Bardzo pewne wejście Coutinho, widać, że rozumie filozofie gry, koszulka Barcy szyta dla niego. Będziemy mieć z niego wiele pożytku i radości, ogromna kwota powinna szybko się zwrócić, ale nie ma co zapeszać, czas pokaże.

Końcówka była trochę z napięciem, ale miło było popatrzyć na latające Papużki. Ich historyczny sukces wygrania z Barcą w dwu meczu, która w ostatecznym rozrachunku nic nie dał.

Visca el Barca! Idziemy po czarty puchar z rzędu! :)

0

Dzisiaj będzie La Liga Loca?

2

Nasze kochane ogóreczki!
https://78.media.tumblr.com/29073014fac1612f43a61e368612d1b6/tumblr_p330pvwtxb1whzjuno1_1280.jpg

Od dziś zaczynam śledzić dalsze losy Leganés z większą uwagą! Utrzymanie w lidze raczej pewne. A jakby doszli do finału w Copa del Rey to zagraliby w el. LE?

0

Ma ktoś może wydruk na ścianie na Płycie Alu-Dibond? Pierwszy raz
spotykam się z tym.

2

Jak ja lubię Ogórki! Ku rwa zjedzmy ogórki. :D

0

Ale będą jajca!

9

Ogóry poza pucharem. Tylko białe a nie zielone. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?