Sama kasa na rewolucje nic może nie dać. Całe szczęście, że Mbappe oraz Lewandowski są nie do wyciągnięcia a Icardi raczej ich oleje. Realowi jest potrzebna typowa "9" jedynie mogą wyciągnąć Kane, choć on najlepiej pasuje do angielskiego futbolu.
Najgorzej tylko jak kupią kogoś w miejsce Ronaldo np. Hazarda plus De Gea. Z resztą walić Real i ich transfery. Jeśli utrzymamy taką sytuacje, to mogą nam naskoczyć.
Będzie ciekawy meczyk. Nie będzie łatwo zwłaszcza, że pierwszy mecz u siebie, kluczem będzie czyste konto. Oby Valencia pokazała więcej niż Espanyol. Oby sędzia nie robił cyrku, ale co ja się łudzę..
Oby z głową miał lepiej a jestem o to spokojny. Mnie cieszy odejście Neymara. Znacznie lepiej gramy w obronie a poza tym współpraca Alba i Messi odżyła. Poza tym mamy Couyinho oraz Dembele co daję mnóstwo wariantów. Coutinho w pewnym stopniu zastąpić Inieste, choć to piłkarz nie do zastąpienia
Ivan Rakitic zagrał dziś jak profesor, szkoda że nie wbił gola. Śmieszne, że niektórzy chcieli go sprzedać Ważny element gry Valverde. Tytaniczna praca w środku pola.
Bardzo pewne wejście Coutinho, widać, że rozumie filozofie gry, koszulka Barcy szyta dla niego. Będziemy mieć z niego wiele pożytku i radości, ogromna kwota powinna szybko się zwrócić, ale nie ma co zapeszać, czas pokaże.
Końcówka była trochę z napięciem, ale miło było popatrzyć na latające Papużki. Ich historyczny sukces wygrania z Barcą w dwu meczu, która w ostatecznym rozrachunku nic nie dał.
Visca el Barca! Idziemy po czarty puchar z rzędu! :)
Od dziś zaczynam śledzić dalsze losy Leganés z większą uwagą! Utrzymanie w lidze raczej pewne. A jakby doszli do finału w Copa del Rey to zagraliby w el. LE?
0
Ciągle będą wspiominać fartowną wygraną :D Raczej Barcelonie brakło skuteczności.
28
Chyba nasz najlepszy transfer w historii patrząc na formacje obrony. Nasza czarna perła.
56
https://78.media.tumblr.com/e3937c06253c09ec85e49cc8b20d5e0b/tumblr_p3gmvuaVxG1wo2p1mo5_1280.jpg
https://78.media.tumblr.com/fccab736e99658a1ebbb4ad78fa8ef0b/tumblr_p3gmvuaVxG1wo2p1mo8_1280.jpg
0
Oby dali mocną klauzule. Trzeba szykować następce Busquetsa!
0
Zapowiada się ciekawy mecz. Oby Girona się postawiła.
0
Niech nawet spada do Realu.
1
Pozbyć się i zapomnieć!
0
Można by dać szansę Minie na debiut. Chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Coutinho oraz Mine.
0
Boja grywa coś w Alaves?
0
Benzema wkurzy się, że Real wygrał. :D
0
O patrz. Już go ma.
4
Real wraca o walkę Wicemistrza a Ronaldo jest coraz bliżej Paulinho!
1
Brawo Wieśniaki! Lać Bayern!
0
Ale jaja. Biedne Papużki!
0
Nie twierdze, że jest świetny, ale ktoś młody dobry zawodnik dałby więcęj Realowi.
27
#Legend
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/1400/a46f9160645579.5a54bd2a6ffd9.jpg
0
Komentarz usunięty
1
Sama kasa na rewolucje nic może nie dać. Całe szczęście, że Mbappe oraz Lewandowski są nie do wyciągnięcia a Icardi raczej ich oleje. Realowi jest potrzebna typowa "9" jedynie mogą wyciągnąć Kane, choć on najlepiej pasuje do angielskiego futbolu.
Najgorzej tylko jak kupią kogoś w miejsce Ronaldo np. Hazarda plus De Gea. Z resztą walić Real i ich transfery. Jeśli utrzymamy taką sytuacje, to mogą nam naskoczyć.
0
Pozwala się więcej :D Zwłaszcza na przyjmowanie chamskich fauli.
0
Będzie ciekawy meczyk. Nie będzie łatwo zwłaszcza, że pierwszy mecz u siebie, kluczem będzie czyste konto. Oby Valencia pokazała więcej niż Espanyol. Oby sędzia nie robił cyrku, ale co ja się łudzę..
Vamos Barca!
1
Oby z głową miał lepiej a jestem o to spokojny. Mnie cieszy odejście Neymara. Znacznie lepiej gramy w obronie a poza tym współpraca Alba i Messi odżyła. Poza tym mamy Couyinho oraz Dembele co daję mnóstwo wariantów. Coutinho w pewnym stopniu zastąpić Inieste, choć to piłkarz nie do zastąpienia
1
Ci w żółtym to jeszcze lepsi magicy. :D
19
https://78.media.tumblr.com/324a665838f53952c45ba9139ef24634/tumblr_p34ulaNS5K1uzomqmo1_540.jpg
Nasz nowy mały magik! ;)
20
Ivan Rakitic zagrał dziś jak profesor, szkoda że nie wbił gola. Śmieszne, że niektórzy chcieli go sprzedać Ważny element gry Valverde. Tytaniczna praca w środku pola.
Bardzo pewne wejście Coutinho, widać, że rozumie filozofie gry, koszulka Barcy szyta dla niego. Będziemy mieć z niego wiele pożytku i radości, ogromna kwota powinna szybko się zwrócić, ale nie ma co zapeszać, czas pokaże.
Końcówka była trochę z napięciem, ale miło było popatrzyć na latające Papużki. Ich historyczny sukces wygrania z Barcą w dwu meczu, która w ostatecznym rozrachunku nic nie dał.
Visca el Barca! Idziemy po czarty puchar z rzędu! :)
0
Dzisiaj będzie La Liga Loca?
2
Nasze kochane ogóreczki!
https://78.media.tumblr.com/29073014fac1612f43a61e368612d1b6/tumblr_p330pvwtxb1whzjuno1_1280.jpg
Od dziś zaczynam śledzić dalsze losy Leganés z większą uwagą! Utrzymanie w lidze raczej pewne. A jakby doszli do finału w Copa del Rey to zagraliby w el. LE?
0
Ma ktoś może wydruk na ścianie na Płycie Alu-Dibond? Pierwszy raz
spotykam się z tym.
2
Jak ja lubię Ogórki! Ku rwa zjedzmy ogórki. :D
0
Ale będą jajca!
9
Ogóry poza pucharem. Tylko białe a nie zielone. :D