0

Ronaldo, Ramos oraz Casemiro idealnie by tam pasowali. :D A i jeszcze sędziowie przebrani w żółte banany z ciemnymi okularami.

0

Mam tak samo, pewnie sympatyczny grubasek będzie mieć u sędziego łaskawość.

0

Wydaje mi się, że Semedo mógłby nam osłabić obronę. Roberto jest lepszy pod tym względem, wiadomo szkoda chłopaka, że nie gra na swojej pozycji.

0

Mam tak samo. Już mi serce bije.

0

Nie wiem jak można nie wystawić Isco, choć zamysł Zidane z pewnie plastrem chorwackim dla Messi może nam skomplikować. Real pod końcówkę może być cholerne groźny, wpuszczając Isco i Asensio na zmęczoną Barce.

21

Paulinho dziś coś załaduje.
Vamos Barca. Prezent musi być!

0

No to z Zidane łysa pała.

0

Ciekawe zamiast kogo. Na pewno nie kosztem Kroosa, Isco czy Modrica.

0

Jak myślicie czy dziś dziecko szczęścia dostanie kartonik? Jak on mnie irytuje..

1

Bardzo dobra decyzja. Nie ma sens ryzykować. Przed Dembele jeszcze wiele spotkań z Realem.

Nie mogę się doczekać jego powrotu na boisko.

1

Strasznie traci na tym klimat. Nie dawno wstałem a tu zaraz taki gorący mecz.

0

Ostatnio bardzo go polubiłem.

0

Uff, to dobrze!

0

Chciałbym te nazwisko na koszulce Barcy. Niech się chłopak rozwija.

6

Szkoda, że Real ma obecnie takiego kapitana. Do Raula nie ma startu.

0

Lepiej poczekać do lata kupić Coutinho. Wątpię żeby mieli kasę na francuza i brazylijczyka.

1

Raczej spokojnie osiągną 100 tys. :) Szacun dla chłopaków.

0

Co do tego jeszcze?

5

Brawo Nafciarze! Wygrana Barcy i powrót Górnika Zabrze na lidera - udany weekend.

0

Bardzo dobrze. Wolę Alenie!

1

Kobitki pewnie nabijają te statystyki.

11

Dobrze mówi, nie ma sensu wystawić Dembele z Realem. Ramos i spółka by polowali na nogi naszej czarnej perełki.

0

Nie ma innej opcji niż pierwszy skład. Gerard w lato powinien odejść. Chciałby aby w przyszłym sezonie zmiennikiem Dembele był Arnaniz.

0

Na choler nam ten Arrhur?

1

Ale lipa. Obawiam się o Mine.

0

Brawo Wisełko!

0

Brawo Girona. Drugi klub w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?