23 grudnia 2017, 12:56
0
Ronaldo, Ramos oraz Casemiro idealnie by tam pasowali. :D A i jeszcze sędziowie przebrani w żółte banany z ciemnymi okularami.
23 grudnia 2017, 12:46
Mam tak samo, pewnie sympatyczny grubasek będzie mieć u sędziego łaskawość.
23 grudnia 2017, 12:34
Wydaje mi się, że Semedo mógłby nam osłabić obronę. Roberto jest lepszy pod tym względem, wiadomo szkoda chłopaka, że nie gra na swojej pozycji.
23 grudnia 2017, 12:26
Mam tak samo. Już mi serce bije.
23 grudnia 2017, 12:25
Nie wiem jak można nie wystawić Isco, choć zamysł Zidane z pewnie plastrem chorwackim dla Messi może nam skomplikować. Real pod końcówkę może być cholerne groźny, wpuszczając Isco i Asensio na zmęczoną Barce.
23 grudnia 2017, 12:13
2
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/cf3b8660140755.5a3d6b387802d.jpg
23 grudnia 2017, 12:02
21
Paulinho dziś coś załaduje. Vamos Barca. Prezent musi być!
23 grudnia 2017, 11:52
No to z Zidane łysa pała.
23 grudnia 2017, 11:48
Ciekawe zamiast kogo. Na pewno nie kosztem Kroosa, Isco czy Modrica.
23 grudnia 2017, 11:44
Jak myślicie czy dziś dziecko szczęścia dostanie kartonik? Jak on mnie irytuje..
23 grudnia 2017, 11:40
1
Bardzo dobra decyzja. Nie ma sens ryzykować. Przed Dembele jeszcze wiele spotkań z Realem. Nie mogę się doczekać jego powrotu na boisko.
23 grudnia 2017, 11:33
Strasznie traci na tym klimat. Nie dawno wstałem a tu zaraz taki gorący mecz.
23 grudnia 2017, 00:57
Ostatnio bardzo go polubiłem.
23 grudnia 2017, 00:37
Uff, to dobrze!
21 grudnia 2017, 00:34
29
https://lh6.googleusercontent.com/8hvDnNpYDzKsFvNgqo5ekqvc-lqdqocufmLiVy0GyCyBl3h0c8xob26V9GbZ7Ji7cTN_2-yUKuTbQjXxAqYnriIwqquykisXc03mQUeLJnPTgPHrFhtGmiaWztAOvRhdbSGL5Cp-
20 grudnia 2017, 23:23
Chciałbym te nazwisko na koszulce Barcy. Niech się chłopak rozwija.
20 grudnia 2017, 23:19
26
Nasza ściana gotowa! Szkoda, że mur niedostępny. https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25498237_1882308071797205_6907399239909208878_n.jpg?oh=f84220fe17750d9b9860d4f0c0b440cf&oe=5AC24D5D
20 grudnia 2017, 19:02
6
Szkoda, że Real ma obecnie takiego kapitana. Do Raula nie ma startu.
19 grudnia 2017, 17:58
Lepiej poczekać do lata kupić Coutinho. Wątpię żeby mieli kasę na francuza i brazylijczyka.
17 grudnia 2017, 02:00
Raczej spokojnie osiągną 100 tys. :) Szacun dla chłopaków.
17 grudnia 2017, 01:45
Co do tego jeszcze?
16 grudnia 2017, 21:53
5
Brawo Nafciarze! Wygrana Barcy i powrót Górnika Zabrze na lidera - udany weekend.
16 grudnia 2017, 20:19
Bardzo dobrze. Wolę Alenie!
16 grudnia 2017, 20:17
Kobitki pewnie nabijają te statystyki.
16 grudnia 2017, 20:01
11
Dobrze mówi, nie ma sensu wystawić Dembele z Realem. Ramos i spółka by polowali na nogi naszej czarnej perełki.
15 grudnia 2017, 15:01
Nie ma innej opcji niż pierwszy skład. Gerard w lato powinien odejść. Chciałby aby w przyszłym sezonie zmiennikiem Dembele był Arnaniz.
15 grudnia 2017, 09:59
Na choler nam ten Arrhur?
14 grudnia 2017, 00:54
Ale lipa. Obawiam się o Mine.
14 grudnia 2017, 00:06
Brawo Wisełko!
12 grudnia 2017, 09:18
Brawo Girona. Drugi klub w Barcelonie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ronaldo, Ramos oraz Casemiro idealnie by tam pasowali. :D A i jeszcze sędziowie przebrani w żółte banany z ciemnymi okularami.
0
Mam tak samo, pewnie sympatyczny grubasek będzie mieć u sędziego łaskawość.
0
Wydaje mi się, że Semedo mógłby nam osłabić obronę. Roberto jest lepszy pod tym względem, wiadomo szkoda chłopaka, że nie gra na swojej pozycji.
0
Mam tak samo. Już mi serce bije.
0
Nie wiem jak można nie wystawić Isco, choć zamysł Zidane z pewnie plastrem chorwackim dla Messi może nam skomplikować. Real pod końcówkę może być cholerne groźny, wpuszczając Isco i Asensio na zmęczoną Barce.
2
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/cf3b8660140755.5a3d6b387802d.jpg
21
Paulinho dziś coś załaduje.
Vamos Barca. Prezent musi być!
0
No to z Zidane łysa pała.
0
Ciekawe zamiast kogo. Na pewno nie kosztem Kroosa, Isco czy Modrica.
0
Jak myślicie czy dziś dziecko szczęścia dostanie kartonik? Jak on mnie irytuje..
1
Bardzo dobra decyzja. Nie ma sens ryzykować. Przed Dembele jeszcze wiele spotkań z Realem.
Nie mogę się doczekać jego powrotu na boisko.
1
Strasznie traci na tym klimat. Nie dawno wstałem a tu zaraz taki gorący mecz.
0
Ostatnio bardzo go polubiłem.
0
Uff, to dobrze!
29
https://lh6.googleusercontent.com/8hvDnNpYDzKsFvNgqo5ekqvc-lqdqocufmLiVy0GyCyBl3h0c8xob26V9GbZ7Ji7cTN_2-yUKuTbQjXxAqYnriIwqquykisXc03mQUeLJnPTgPHrFhtGmiaWztAOvRhdbSGL5Cp-
0
Chciałbym te nazwisko na koszulce Barcy. Niech się chłopak rozwija.
26
Nasza ściana gotowa! Szkoda, że mur niedostępny.
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25498237_1882308071797205_6907399239909208878_n.jpg?oh=f84220fe17750d9b9860d4f0c0b440cf&oe=5AC24D5D
6
Szkoda, że Real ma obecnie takiego kapitana. Do Raula nie ma startu.
0
Lepiej poczekać do lata kupić Coutinho. Wątpię żeby mieli kasę na francuza i brazylijczyka.
1
Raczej spokojnie osiągną 100 tys. :) Szacun dla chłopaków.
0
Co do tego jeszcze?
5
Brawo Nafciarze! Wygrana Barcy i powrót Górnika Zabrze na lidera - udany weekend.
0
Bardzo dobrze. Wolę Alenie!
1
Kobitki pewnie nabijają te statystyki.
11
Dobrze mówi, nie ma sensu wystawić Dembele z Realem. Ramos i spółka by polowali na nogi naszej czarnej perełki.
0
Nie ma innej opcji niż pierwszy skład. Gerard w lato powinien odejść. Chciałby aby w przyszłym sezonie zmiennikiem Dembele był Arnaniz.
0
Na choler nam ten Arrhur?
1
Ale lipa. Obawiam się o Mine.
0
Brawo Wisełko!
0
Brawo Girona. Drugi klub w Barcelonie.