1 grudnia 2017, 17:14
0
Ale to były czasy. Puyol wróć!
1 grudnia 2017, 11:01
Ale chyba w Nowym Jorku.
1 grudnia 2017, 10:52
1
Super praca. Chciałbym mieć takie zajęcie. Powodzenia. :)
1 grudnia 2017, 10:49
Chciałbym aby trafili na Anglię a nie jakieś Peru.
1 grudnia 2017, 10:46
12
U mnie też. A na święta pewnie i tak nie będzie.
1 grudnia 2017, 10:44
Chciałbym zobaczyć taką linie pomocy - Sergi Roberto - Sergio Busquets - Carles Aleña. Oby Aleña w przyszłym sezonie był częścią pierwszej drużyny, najlepiej kosztem Gomesa.
1 grudnia 2017, 10:36
4
Mi się wylosowała taka grupa dla Polski - Anglia, Kostaryka, Maroko. Nie pogardziłbym taką grupą. Zachęcam do zabawy http://www.gol24.pl/ms-2018/a/losowanie-grup-ms-2018-wylosuj-polakom-rywali-z-kim-zagra-reprezentacja-polski-symulacja,12717586/
30 listopada 2017, 10:11
Bale ma przerąbane. Piłkarz szklanka. Szkoda faceta.
30 listopada 2017, 00:53
A mnie tak. Prawda jest taka, że jest za słaby na grę w Barcelonie.
30 listopada 2017, 00:49
Przydałby się zmiennik dla Busquetsa. Niech się rozwija!
29 listopada 2017, 14:42
Nigdy nie będzie na poziomie Barcelony. Mogliby go sprzedać.
28 listopada 2017, 10:01
Ślepy żółty banan.
27 listopada 2017, 17:16
2
Nigdy go się nie pozbędziemy.
26 listopada 2017, 22:48
Deulofeu nie powinien grać w Barcelonie. To za wysokie progi dla niego.
26 listopada 2017, 13:32
Nasza nadzieja środka pola. Chciałbym zobaczyć ustawienie Roberto - Busquets - Alena.
25 listopada 2017, 22:36
Brawo Korona! Górnik Zabrze liderem. Jeszcze tylko wygrana Barcy i udany weekend. :)
25 listopada 2017, 18:35
Gdzie zobaczyć skrót Borussi?
23 listopada 2017, 17:24
Może polecić jakieś biografie polskich sportowców lub muzyków?
22 listopada 2017, 20:09
W sumie Valverde dobrze zrobił, na Valencie będzie wypoczęty.
22 listopada 2017, 20:06
Każdy mecz oglądam. Po prostu on mnie nie przekonuje. Jedynie w Barcelonie może być rezerwowym.
22 listopada 2017, 20:00
Tylko nie Deulofeu..
22 listopada 2017, 19:42
Bedzię łatwiej. Obrona im się wali.
21 listopada 2017, 22:39
Czy Napoli ma szansę jeszcze na awans? Co liczy się pierwsze?
19 listopada 2017, 13:49
Hipokryci. Niech wrócą do poprzedniego sezonu, nas okradziono z Betisem i Ma,agą. Prawda jest taka, że Real gra zbyt schematycznie.
19 listopada 2017, 13:29
Profesor środka pola. Całe szczęście, że wrócił do formy.
18 listopada 2017, 22:38
Ibra wraca na boisko i mało zabrakło do kolejnej pięknej bramki do kolekcji, szkoda, że piłka nie wpadła do siatki. Mógłby Zlatan pojechać na MŚ.
17 listopada 2017, 21:47
Wzór do naśladowania!
17 listopada 2017, 21:39
Też o tym pomyślałem.
17 listopada 2017, 21:36
Niech zastąpi Wengera. :D
17 listopada 2017, 14:58
Pewnie będą problemy. Pozostaje pogadać z producentami programu, który mi pomaga. Ogólnie ciężko to dokładnie wyjaśnić.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale to były czasy. Puyol wróć!
0
Ale chyba w Nowym Jorku.
1
Super praca. Chciałbym mieć takie zajęcie. Powodzenia. :)
0
Chciałbym aby trafili na Anglię a nie jakieś Peru.
12
U mnie też. A na święta pewnie i tak nie będzie.
0
Chciałbym zobaczyć taką linie pomocy - Sergi Roberto - Sergio Busquets - Carles Aleña. Oby Aleña w przyszłym sezonie był częścią pierwszej drużyny, najlepiej kosztem Gomesa.
4
Mi się wylosowała taka grupa dla Polski - Anglia, Kostaryka, Maroko. Nie pogardziłbym taką grupą.
Zachęcam do zabawy
http://www.gol24.pl/ms-2018/a/losowanie-grup-ms-2018-wylosuj-polakom-rywali-z-kim-zagra-reprezentacja-polski-symulacja,12717586/
0
Bale ma przerąbane. Piłkarz szklanka. Szkoda faceta.
1
A mnie tak. Prawda jest taka, że jest za słaby na grę w Barcelonie.
0
Przydałby się zmiennik dla Busquetsa. Niech się rozwija!
0
Nigdy nie będzie na poziomie Barcelony. Mogliby go sprzedać.
0
Ślepy żółty banan.
2
Nigdy go się nie pozbędziemy.
1
Deulofeu nie powinien grać w Barcelonie. To za wysokie progi dla niego.
0
Nasza nadzieja środka pola. Chciałbym zobaczyć ustawienie Roberto - Busquets - Alena.
1
Brawo Korona! Górnik Zabrze liderem. Jeszcze tylko wygrana Barcy i udany weekend. :)
0
Gdzie zobaczyć skrót Borussi?
0
Może polecić jakieś biografie polskich sportowców lub muzyków?
1
W sumie Valverde dobrze zrobił, na Valencie będzie wypoczęty.
0
Każdy mecz oglądam. Po prostu on mnie nie przekonuje. Jedynie w Barcelonie może być rezerwowym.
0
Tylko nie Deulofeu..
0
Bedzię łatwiej. Obrona im się wali.
0
Czy Napoli ma szansę jeszcze na awans? Co liczy się pierwsze?
1
Hipokryci. Niech wrócą do poprzedniego sezonu, nas okradziono z Betisem i Ma,agą. Prawda jest taka, że Real gra zbyt schematycznie.
2
Profesor środka pola. Całe szczęście, że wrócił do formy.
0
Ibra wraca na boisko i mało zabrakło do kolejnej pięknej bramki do kolekcji, szkoda, że piłka nie wpadła do siatki. Mógłby Zlatan pojechać na MŚ.
0
Wzór do naśladowania!
0
Też o tym pomyślałem.
0
Niech zastąpi Wengera. :D
0
Pewnie będą problemy. Pozostaje pogadać z producentami programu, który mi pomaga. Ogólnie ciężko to dokładnie wyjaśnić.