0

Ale to były czasy. Puyol wróć!

0

Ale chyba w Nowym Jorku.

1

Super praca. Chciałbym mieć takie zajęcie. Powodzenia. :)

0

Chciałbym aby trafili na Anglię a nie jakieś Peru.

12

U mnie też. A na święta pewnie i tak nie będzie.

0

Chciałbym zobaczyć taką linie pomocy - Sergi Roberto - Sergio Busquets - Carles Aleña. Oby Aleña w przyszłym sezonie był częścią pierwszej drużyny, najlepiej kosztem Gomesa.

4

Mi się wylosowała taka grupa dla Polski - Anglia, Kostaryka, Maroko. Nie pogardziłbym taką grupą.

Zachęcam do zabawy
http://www.gol24.pl/ms-2018/a/losowanie-grup-ms-2018-wylosuj-polakom-rywali-z-kim-zagra-reprezentacja-polski-symulacja,12717586/

0

Bale ma przerąbane. Piłkarz szklanka. Szkoda faceta.

1

A mnie tak. Prawda jest taka, że jest za słaby na grę w Barcelonie.

0

Przydałby się zmiennik dla Busquetsa. Niech się rozwija!

0

Nigdy nie będzie na poziomie Barcelony. Mogliby go sprzedać.

0

Ślepy żółty banan.

2

Nigdy go się nie pozbędziemy.

1

Deulofeu nie powinien grać w Barcelonie. To za wysokie progi dla niego.

0

Nasza nadzieja środka pola. Chciałbym zobaczyć ustawienie Roberto - Busquets - Alena.

1

Brawo Korona! Górnik Zabrze liderem. Jeszcze tylko wygrana Barcy i udany weekend. :)

0

Gdzie zobaczyć skrót Borussi?

0

Może polecić jakieś biografie polskich sportowców lub muzyków?

1

W sumie Valverde dobrze zrobił, na Valencie będzie wypoczęty.

0

Każdy mecz oglądam. Po prostu on mnie nie przekonuje. Jedynie w Barcelonie może być rezerwowym.

0

Tylko nie Deulofeu..

0

Bedzię łatwiej. Obrona im się wali.

0

Czy Napoli ma szansę jeszcze na awans? Co liczy się pierwsze?

1

Hipokryci. Niech wrócą do poprzedniego sezonu, nas okradziono z Betisem i Ma,agą. Prawda jest taka, że Real gra zbyt schematycznie.

2


Profesor środka pola. Całe szczęście, że wrócił do formy.

0

Ibra wraca na boisko i mało zabrakło do kolejnej pięknej bramki do kolekcji, szkoda, że piłka nie wpadła do siatki. Mógłby Zlatan pojechać na MŚ.

0

Wzór do naśladowania!

0

Też o tym pomyślałem.

0

Niech zastąpi Wengera. :D

0

Pewnie będą problemy. Pozostaje pogadać z producentami programu, który mi pomaga. Ogólnie ciężko to dokładnie wyjaśnić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?