4

Jeden z najlepszych pomocników w historii. Będą łzy jak skończy karierę.

31

– Oni nie są drużyną, która jest przyzwyczajona do wkładania dużego wysiłku w mecz, a my staraliśmy się im maksymalnie utrudnić grę w piłkę.

Trener Girony Pablo Machín.

0

Jak cudownie zobaczyć porażkę bez oglądania meczu! Do tego pokonała ich ekipa z Barcelona. W poprzednim sezon często oglądałem mecze Realu i nie potrzebnie, bo psułem sobie tylko nerwy, teraz widziałem może tylko z niecałe dwa, chyba przynosi to szczęście.

Będziemy walczyć o mistrza z Valencią.:D Jeszcze raz brawo Girona! Polubiłem ten klub, a teraz po wygranej z Realem lubię jeszcze bardziej. Ładnie sobie radzą z klubami Madryckimi. Życzę im jak najwyższą lokatę!

6

I tak nadal jest do sprzedania..

0

Nie spodziewałem się że Bilbao dziś tak dobrze, jednak na mecz z Barcą wychodzą znacznie bardziej zmobilizowani. Powodzenia panie Ziganda!

5

W tym sezonie będzie znaczącym puzzlem układanki Valverde!

2

Marc w tym sezonie jesteś kapitalny. Trofeo Zamora będzie Niemca!

0

Dla niego też będzie lepiej, widziałbym go Juventusie.

0

Ale z niego wiele nie będzie. Jedynie może być pożytecznym zmiennikiem, wolę Alenie.

1

Właśnie, to jest pozytyw, że potrafimy wygrać słaby mecz.

3

Słaby mecz w naszym wykonaniu, w poprzednim sezonie byśmy taki mecz przegrali.

Nie ma co się łudzić, Gomes nigdy się nie obudzi, musimy go sprzedać, najlepiej w jego miejsce postawić na Alenie, jestem pewien, że dałby więcej niż portugalczyka.

1

Śmierdzi stratą punktów. Ernesto Suarez za Gomesa!

1

Alena by strzelił. Mam dość Gomesa i Rakitica.

0

Bóg otwiera mecz!

0

Marc kocham Cię!
Kur** co oni grają, Panowie to ne okręgówka. Dramat gramy!

0

Wow, ale klimat, można dostać dreszczyku. Los Leones mają wspaniałych kibiców.

Vamos Barca!

0

Nie martw się, też na początku nie zajarzyłem jak kumpel wysłał. Witaj w krainie idiotów. :D

2

Tak czy siak i tak będą mistrzem. Przynajmniej Robert zbierze kolejny puchar.

25

0

Nudne to jest..

0

Pedro Almodóvar mój mistrzu. Nikt nie tworzy tak barwnych obrazów!

0

Roberto w pomocy! Można sobie pomarzyć.

0

Nieźle Hiszpanie odwalili.. Bawią si e w finał Milanu..

3

Świetny tekst. Szacun dla Bilbao za ich filozofie! Lubię ten klub, nie wyobrażam sobie lig bez nich.

0

Wychodzi nam brak dobrej w sytuacji w tej formacji. W zimie koniecznie trzeba zakupić obrońce a w lato kolejnego.

0

Dzisiaj z Bilbao może być łatwo wygrać, jak wiadomo zawsze ciężko z nimi się gra, ale teraz są w słabe formie i na dodatek Ernesto ich doskonal zna.

0

Oby się cały czas rozwijał. Może będziemy mieć w ataku hiszpana.

0

City gra bardzo dobrą piłkę i świetnie radzi sobie w ofensywie, ale obrona średnio wypada, jeśli trafią na giganta w LM, to nie będzie tak kolorowo. Wydaje mi się, że ligę mogą spokojnie wygrać, ale LM raczej nie. Z resztą zobaczymy jak będą wyglądać na mecie sezonu.

2

Też bym tak chciał.

1

Jestem po trzech odcinkach. Wydaje się, że drugi sezon będzie równie świetny . Dobrze rozwinięta historia a główny nowy wątek bardzo ciekawy. Klimat nadal trzyma się znakomicie! Ten lata uchwycone w serialu są wspaniałe!

Jak w odcinku usłyszałem motyw "Pogromców duchów" miałem banana na twarzy. Nic tylko oglądać, tylko rozłożyć na więcej dni, bo znów będzie smutek. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?