Jak cudownie zobaczyć porażkę bez oglądania meczu! Do tego pokonała ich ekipa z Barcelona. W poprzednim sezon często oglądałem mecze Realu i nie potrzebnie, bo psułem sobie tylko nerwy, teraz widziałem może tylko z niecałe dwa, chyba przynosi to szczęście.
Będziemy walczyć o mistrza z Valencią.:D Jeszcze raz brawo Girona! Polubiłem ten klub, a teraz po wygranej z Realem lubię jeszcze bardziej. Ładnie sobie radzą z klubami Madryckimi. Życzę im jak najwyższą lokatę!
Słaby mecz w naszym wykonaniu, w poprzednim sezonie byśmy taki mecz przegrali.
Nie ma co się łudzić, Gomes nigdy się nie obudzi, musimy go sprzedać, najlepiej w jego miejsce postawić na Alenie, jestem pewien, że dałby więcej niż portugalczyka.
City gra bardzo dobrą piłkę i świetnie radzi sobie w ofensywie, ale obrona średnio wypada, jeśli trafią na giganta w LM, to nie będzie tak kolorowo. Wydaje mi się, że ligę mogą spokojnie wygrać, ale LM raczej nie. Z resztą zobaczymy jak będą wyglądać na mecie sezonu.
Jestem po trzech odcinkach. Wydaje się, że drugi sezon będzie równie świetny . Dobrze rozwinięta historia a główny nowy wątek bardzo ciekawy. Klimat nadal trzyma się znakomicie! Ten lata uchwycone w serialu są wspaniałe!
Jak w odcinku usłyszałem motyw "Pogromców duchów" miałem banana na twarzy. Nic tylko oglądać, tylko rozłożyć na więcej dni, bo znów będzie smutek. :)
4
Jeden z najlepszych pomocników w historii. Będą łzy jak skończy karierę.
31
– Oni nie są drużyną, która jest przyzwyczajona do wkładania dużego wysiłku w mecz, a my staraliśmy się im maksymalnie utrudnić grę w piłkę.
Trener Girony Pablo Machín.
0
Jak cudownie zobaczyć porażkę bez oglądania meczu! Do tego pokonała ich ekipa z Barcelona. W poprzednim sezon często oglądałem mecze Realu i nie potrzebnie, bo psułem sobie tylko nerwy, teraz widziałem może tylko z niecałe dwa, chyba przynosi to szczęście.
Będziemy walczyć o mistrza z Valencią.:D Jeszcze raz brawo Girona! Polubiłem ten klub, a teraz po wygranej z Realem lubię jeszcze bardziej. Ładnie sobie radzą z klubami Madryckimi. Życzę im jak najwyższą lokatę!
6
I tak nadal jest do sprzedania..
0
Nie spodziewałem się że Bilbao dziś tak dobrze, jednak na mecz z Barcą wychodzą znacznie bardziej zmobilizowani. Powodzenia panie Ziganda!
5
W tym sezonie będzie znaczącym puzzlem układanki Valverde!
2
Marc w tym sezonie jesteś kapitalny. Trofeo Zamora będzie Niemca!
0
Dla niego też będzie lepiej, widziałbym go Juventusie.
0
Ale z niego wiele nie będzie. Jedynie może być pożytecznym zmiennikiem, wolę Alenie.
1
Właśnie, to jest pozytyw, że potrafimy wygrać słaby mecz.
3
Słaby mecz w naszym wykonaniu, w poprzednim sezonie byśmy taki mecz przegrali.
Nie ma co się łudzić, Gomes nigdy się nie obudzi, musimy go sprzedać, najlepiej w jego miejsce postawić na Alenie, jestem pewien, że dałby więcej niż portugalczyka.
1
Śmierdzi stratą punktów. Ernesto Suarez za Gomesa!
1
Alena by strzelił. Mam dość Gomesa i Rakitica.
0
Bóg otwiera mecz!
0
Marc kocham Cię!
Kur** co oni grają, Panowie to ne okręgówka. Dramat gramy!
0
Wow, ale klimat, można dostać dreszczyku. Los Leones mają wspaniałych kibiców.
Vamos Barca!
0
Nie martw się, też na początku nie zajarzyłem jak kumpel wysłał. Witaj w krainie idiotów. :D
2
Tak czy siak i tak będą mistrzem. Przynajmniej Robert zbierze kolejny puchar.
25
https://img4.dmty.pl//uploads/201710/1509021073_hurmqo_600.jpg
Dobre. ;)
0
Nudne to jest..
0
Pedro Almodóvar mój mistrzu. Nikt nie tworzy tak barwnych obrazów!
0
Roberto w pomocy! Można sobie pomarzyć.
0
Nieźle Hiszpanie odwalili.. Bawią si e w finał Milanu..
3
Świetny tekst. Szacun dla Bilbao za ich filozofie! Lubię ten klub, nie wyobrażam sobie lig bez nich.
0
Wychodzi nam brak dobrej w sytuacji w tej formacji. W zimie koniecznie trzeba zakupić obrońce a w lato kolejnego.
0
Dzisiaj z Bilbao może być łatwo wygrać, jak wiadomo zawsze ciężko z nimi się gra, ale teraz są w słabe formie i na dodatek Ernesto ich doskonal zna.
0
Oby się cały czas rozwijał. Może będziemy mieć w ataku hiszpana.
0
City gra bardzo dobrą piłkę i świetnie radzi sobie w ofensywie, ale obrona średnio wypada, jeśli trafią na giganta w LM, to nie będzie tak kolorowo. Wydaje mi się, że ligę mogą spokojnie wygrać, ale LM raczej nie. Z resztą zobaczymy jak będą wyglądać na mecie sezonu.
2
Też bym tak chciał.
1
Jestem po trzech odcinkach. Wydaje się, że drugi sezon będzie równie świetny . Dobrze rozwinięta historia a główny nowy wątek bardzo ciekawy. Klimat nadal trzyma się znakomicie! Ten lata uchwycone w serialu są wspaniałe!
Jak w odcinku usłyszałem motyw "Pogromców duchów" miałem banana na twarzy. Nic tylko oglądać, tylko rozłożyć na więcej dni, bo znów będzie smutek. :)