6

Messi kocham Cię! Uff mogę iść spaść, bo już nie daje rady. Miłego oglądania. :)

0

Kurde Sanchez obecnie poza MŚ..

0

Sampaoli robi głupio nie ustawiając Mascherano na DP.

0

Oby Messi dał im awans. Taki mecz Leo by się przydał.

0

Bóg futbolu daje nadzieje!

0

Ale skład żałosny...

0

Dokładnie, tak jest bez sensu..

0

Ma racje. Nie chciałbym czegoś takiego. Barcelona mistrzem Anglii. :D

0

Vidal jest dobrą opcją na skrzydło. Zostawił bym go za rok a na zmiennika Semedo dałbym Palencie.

1

Oby dziś Messi się cieszył. Mam nadzieje, że awansują a gra za rok będzie znacznie lepsza. Kpiną jest to, że tak genialny piłkarz nie ma z kim tworzyć świetnej ekipy. Według niektórych z geniuszem gra się trudno.

0

Szkoda mi Holandii. Nigdy bym się nie spodziewał, że ich zabraknie na tak wielkiej imprezie. przewraca się w grobie. Oby jeszcze pomarańcza odżyła.

0

Przecież wiem, że nie pojedzie po tym, ale żałośnie to broni..

0

Kolejna gwiazdeczka Vegi broni ten gówniany film u Kuby.

0

Mnie cieszy awans, głownie ze względu na Semedo. Dziwne, że dziś gra Cedric a nie Nelson.

0

Ode mnie. Bardziej terminarz. Może skorzystasz. :)
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5703534.html#comment-5703534

0

Neymar niknie w moich oczach. Żałosny dzieciak..

0

Kto wie może wreszcie jakiś Anglik zrobił by show poza krajem. Za 100 mln by go wyciągnęli. Wolałbym go niż Coutinho.

0

Świetnie by do nas pasował. Chłopie zmień fryzurę!

4

Busquets w formie jest kluczowym zawodnikiem. Mega inteligentny gracz. Guardiola miał nosa stawiając na niego kosztem Toure. Pep jest ojcem jego przygody z futbolem. Widać, że jest ogromnym profesjonalistą.

0

Piszczek i tak będzie pierwszym wyborem. Jędrzejczyk obecnie jest w żałosnej formie i ma pojechać? Czas pokaże.

0

Jaką kadrę byście widzieli na MŚ w Rosji:

moja wizja:

BR: Fabiański, Szczęsny, Skorupski
PO: Piszczek, Kędziora
OŚ: Glik, Pazdan, Kamiński, Cionek
OL: Bereszyński, Rybus

DP/PŚ: Krychowiak, Mączyński, Zieliński, Linetty, Góralski
PP: Błaszczykowski, Makuszewski
PL:Grosicki, Wolski/Wszołek

N: Lewandowski, Milik, Teodorczyk/Kownacki

21

Naprawdę wczoraj Jasiu dał Zielińskiemu 3/10? Znów się ośmiesza.

0

Niestety raczej przy tak świetnej formie Alby wiele sobie nie pogra. Lubie Digne, ale w przyszłości chciałbym zobaczyć Cucurele częściej. Może jak Alba skończy karierę, to obsada lewej obrony będzie wyglądać tak - Marc Cucurella, Lucas Digne.

Oby chłopak polepszał swoją grę. Życzę mu powodzenia.

0

Według mnie jest nieco pompowany. Nie można powiedzieć, że wszystko w naszej grze się układa. Przede wszystkim momentami siada koncentracja i obrana jest słabsza niż na Euro. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.

0

Masz racje. Po 3 pkt!

9

Ale media już pompują balonik. Żeby tylko na MŚ nie pieprznął z hukiem. Oczywiście ciesze się, ale nie przesadzajmy.

0

Mam dość PSG i Neymara..

0

Żałosne bydło a nie kibice.

1

Bardzo dobrze. A myślałem, że z tego transfery Barca będzie mieć więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?