Oby dziś Messi się cieszył. Mam nadzieje, że awansują a gra za rok będzie znacznie lepsza. Kpiną jest to, że tak genialny piłkarz nie ma z kim tworzyć świetnej ekipy. Według niektórych z geniuszem gra się trudno.
Busquets w formie jest kluczowym zawodnikiem. Mega inteligentny gracz. Guardiola miał nosa stawiając na niego kosztem Toure. Pep jest ojcem jego przygody z futbolem. Widać, że jest ogromnym profesjonalistą.
Niestety raczej przy tak świetnej formie Alby wiele sobie nie pogra. Lubie Digne, ale w przyszłości chciałbym zobaczyć Cucurele częściej. Może jak Alba skończy karierę, to obsada lewej obrony będzie wyglądać tak - Marc Cucurella, Lucas Digne.
Oby chłopak polepszał swoją grę. Życzę mu powodzenia.
Według mnie jest nieco pompowany. Nie można powiedzieć, że wszystko w naszej grze się układa. Przede wszystkim momentami siada koncentracja i obrana jest słabsza niż na Euro. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.
6
Messi kocham Cię! Uff mogę iść spaść, bo już nie daje rady. Miłego oglądania. :)
0
Kurde Sanchez obecnie poza MŚ..
0
Sampaoli robi głupio nie ustawiając Mascherano na DP.
0
Oby Messi dał im awans. Taki mecz Leo by się przydał.
0
Bóg futbolu daje nadzieje!
0
https://img.joemonster.org/mg/albums/new/171010/oficjalne_logo_mistrzostw_swiata_w_pilce_noznej.jpg
0
Ale skład żałosny...
0
Dokładnie, tak jest bez sensu..
0
Ma racje. Nie chciałbym czegoś takiego. Barcelona mistrzem Anglii. :D
0
Vidal jest dobrą opcją na skrzydło. Zostawił bym go za rok a na zmiennika Semedo dałbym Palencie.
1
Oby dziś Messi się cieszył. Mam nadzieje, że awansują a gra za rok będzie znacznie lepsza. Kpiną jest to, że tak genialny piłkarz nie ma z kim tworzyć świetnej ekipy. Według niektórych z geniuszem gra się trudno.
0
Szkoda mi Holandii. Nigdy bym się nie spodziewał, że ich zabraknie na tak wielkiej imprezie. przewraca się w grobie. Oby jeszcze pomarańcza odżyła.
0
Przecież wiem, że nie pojedzie po tym, ale żałośnie to broni..
0
Kolejna gwiazdeczka Vegi broni ten gówniany film u Kuby.
0
Mnie cieszy awans, głownie ze względu na Semedo. Dziwne, że dziś gra Cedric a nie Nelson.
0
Ode mnie. Bardziej terminarz. Może skorzystasz. :)
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5703534.html#comment-5703534
0
Neymar niknie w moich oczach. Żałosny dzieciak..
0
Kto wie może wreszcie jakiś Anglik zrobił by show poza krajem. Za 100 mln by go wyciągnęli. Wolałbym go niż Coutinho.
0
Świetnie by do nas pasował. Chłopie zmień fryzurę!
4
Busquets w formie jest kluczowym zawodnikiem. Mega inteligentny gracz. Guardiola miał nosa stawiając na niego kosztem Toure. Pep jest ojcem jego przygody z futbolem. Widać, że jest ogromnym profesjonalistą.
0
Piszczek i tak będzie pierwszym wyborem. Jędrzejczyk obecnie jest w żałosnej formie i ma pojechać? Czas pokaże.
0
Jaką kadrę byście widzieli na MŚ w Rosji:
moja wizja:
BR: Fabiański, Szczęsny, Skorupski
PO: Piszczek, Kędziora
OŚ: Glik, Pazdan, Kamiński, Cionek
OL: Bereszyński, Rybus
DP/PŚ: Krychowiak, Mączyński, Zieliński, Linetty, Góralski
PP: Błaszczykowski, Makuszewski
PL:Grosicki, Wolski/Wszołek
N: Lewandowski, Milik, Teodorczyk/Kownacki
21
Naprawdę wczoraj Jasiu dał Zielińskiemu 3/10? Znów się ośmiesza.
0
Niestety raczej przy tak świetnej formie Alby wiele sobie nie pogra. Lubie Digne, ale w przyszłości chciałbym zobaczyć Cucurele częściej. Może jak Alba skończy karierę, to obsada lewej obrony będzie wyglądać tak - Marc Cucurella, Lucas Digne.
Oby chłopak polepszał swoją grę. Życzę mu powodzenia.
0
Według mnie jest nieco pompowany. Nie można powiedzieć, że wszystko w naszej grze się układa. Przede wszystkim momentami siada koncentracja i obrana jest słabsza niż na Euro. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.
0
Masz racje. Po 3 pkt!
9
Ale media już pompują balonik. Żeby tylko na MŚ nie pieprznął z hukiem. Oczywiście ciesze się, ale nie przesadzajmy.
0
Mam dość PSG i Neymara..
0
Żałosne bydło a nie kibice.
1
Bardzo dobrze. A myślałem, że z tego transfery Barca będzie mieć więcej