Poszedł na łatwiznę i kasę. Tylko głupek odchodzi z Barcelony. Nie tęsknie za nim i nie interesuję mnie jego osoba. Wolę zawodników, którzy mają w sercu ten klub. Poziomu Messiego nigdy nie osiągnie.
Jak na pikniki a poza stadionem wręcz piekło. Iniesta powinien wejść albo Semedo zamiast Vidala a Roberto do środka. Valverde musi bujnąć naszą grę, brakuje szybkości.
Niezłe będą jaja jak dostaniemy walkower przez pieprzoną politykę. Niestety jak polityka miesza się z czymś zaczyna cuchnąc. Zepsują człowiekowi niedziele.
Oby w tym sezonie siły Iniesty były lepiej rozłożone. Spokojnie w tym sezonie jak i następnym może dać nam wiele.
Aj, jak Iniesta zakończy karierę, to nigdy nikt go nie zastąpi. Chciałbym wrócić do czasów jak Xavi z Iniestą masakrowali w po,mocy, cóż za wspaniałe i niezapomniane czasy!
Bardzo liczę na to, że nie włoży innej koszulki i zakończy karierę na Camp Nou. Szkoda, że w ten sposób Xavi tego nie zrobił, ale nie mam do niego żalu. Już nigdy nie będziemy mieć takiego duetu w pomocy. Mali wielcy magicy Barcelony!
20
Wrzucam jeszcze raz, pewnie nie wszyscy siedzą późnymi nocami.
6:9 (1920x1080) - http://ifotos.pl/z/qrrqexn
16:10 (1440x900) - http://ifotos.pl/z/qrrqexa
4:3 (1600x1200) - http://ifotos.pl/z/qrrqexq
8
Poszedł na łatwiznę i kasę. Tylko głupek odchodzi z Barcelony. Nie tęsknie za nim i nie interesuję mnie jego osoba. Wolę zawodników, którzy mają w sercu ten klub. Poziomu Messiego nigdy nie osiągnie.
0
Niestety przyjście Sampaoliego mało zmieniło. Oby z Peru wygrali. Wątpię żeby Argentyna coś wielkiego zdziałała na MŚ.
0
Nie powiedziałbym.
0
Niestety raczej wielkiej kariery nie osiągnie.. Szkoda chłopaka, ma talent na świetnego zawodnika. Oby go kontuzje nie męczyły..
17
Kalendarz ode mnie z naszym magikiem. :)
16:9 (1920x1080) - http://ifotos.pl/z/qrrqexn
16:10 (1440x900) - http://ifotos.pl/z/qrrqexa
4:3 (1600x1200) - http://ifotos.pl/z/qrrqexq
0
Jak tam Espanyol? Mieli jakieś sytuacje na bramkę.
1
Świetna reakcja Valverde po pierwszej połowie.
5
Barto twoja kolej.
0
Dzisiaj Real sobie podbije. :D
0
Też o tym pomyślałem.
6
Krzesełka mogą podziwiać!
4
Denis ależ ciasteczko! Messi je wspaniale zdegustował.
0
Suarez ty baranku. Zamiast wpakować bramkę to się ośmiesza..
0
O Busi! Kiedy on ostatnio strzelił?
Widać, że wraca lepsza jakość w rożnych.
0
Brawo Hertha! Obstawiłem na remis, ale co z tego jak Barca remisuje. :D
9
Bez przesady...
2
Jak na pikniki a poza stadionem wręcz piekło. Iniesta powinien wejść albo Semedo zamiast Vidala a Roberto do środka. Valverde musi bujnąć naszą grę, brakuje szybkości.
0
Chciałem dzika na PO.
1
Tym walą w ludzi..
https://78.media.tumblr.com/20e9e8a31b306ebf8b92c25afaed54d1/tumblr_inline_ox58l13a0o1r8crj3_540.png
3
Górnik po koleje trzy oczka a Angulo brameczka! Lider zostaje w z Zabrzu.
0
Chyba niebieski towar brał od Heisenberga..
0
Mam zepsuty dzień, bo chciałem zobaczyć mecz ukochanego klubu, to oznacza, że nie współczuję tym ludziom?
0
Gdzie niby napisał, że jest ważniejszy?
0
Jeju, wiadomo, że szkoda tych ludzi. Nie musisz od razu łączyć. Po prostu weekend bez meczu dla kibica Barcy, to zepsuty dzień. Szukasz spiny.
6
Niezłe będą jaja jak dostaniemy walkower przez pieprzoną politykę. Niestety jak polityka miesza się z czymś zaczyna cuchnąc. Zepsują człowiekowi niedziele.
1
Po prostu zajebiście. Weekend bez meczu Barcy i kolejny też.
0
Właśnie dziwi mnie, że Roberto nie zagrał kosztem Andresa. Ale pewnie Valverde ma swój pomysł co do oszczędzania sił Iniesty.
1
Oby w tym sezonie siły Iniesty były lepiej rozłożone. Spokojnie w tym sezonie jak i następnym może dać nam wiele.
Aj, jak Iniesta zakończy karierę, to nigdy nikt go nie zastąpi. Chciałbym wrócić do czasów jak Xavi z Iniestą masakrowali w po,mocy, cóż za wspaniałe i niezapomniane czasy!
Bardzo liczę na to, że nie włoży innej koszulki i zakończy karierę na Camp Nou. Szkoda, że w ten sposób Xavi tego nie zrobił, ale nie mam do niego żalu. Już nigdy nie będziemy mieć takiego duetu w pomocy. Mali wielcy magicy Barcelony!
5
Wolę już zimę niż cholerną jesień.