20

Wrzucam jeszcze raz, pewnie nie wszyscy siedzą późnymi nocami.

6:9 (1920x1080) - http://ifotos.pl/z/qrrqexn
16:10 (1440x900) - http://ifotos.pl/z/qrrqexa
4:3 (1600x1200) - http://ifotos.pl/z/qrrqexq

8

Poszedł na łatwiznę i kasę. Tylko głupek odchodzi z Barcelony. Nie tęsknie za nim i nie interesuję mnie jego osoba. Wolę zawodników, którzy mają w sercu ten klub. Poziomu Messiego nigdy nie osiągnie.

0

Niestety przyjście Sampaoliego mało zmieniło. Oby z Peru wygrali. Wątpię żeby Argentyna coś wielkiego zdziałała na MŚ.

0

Nie powiedziałbym.

0

Niestety raczej wielkiej kariery nie osiągnie.. Szkoda chłopaka, ma talent na świetnego zawodnika. Oby go kontuzje nie męczyły..

17

Kalendarz ode mnie z naszym magikiem. :)

16:9 (1920x1080) - http://ifotos.pl/z/qrrqexn
16:10 (1440x900) - http://ifotos.pl/z/qrrqexa
4:3 (1600x1200) - http://ifotos.pl/z/qrrqexq

0

Jak tam Espanyol? Mieli jakieś sytuacje na bramkę.

1

Świetna reakcja Valverde po pierwszej połowie.

5

Barto twoja kolej.

0

Dzisiaj Real sobie podbije. :D

0

Też o tym pomyślałem.

6

Krzesełka mogą podziwiać!

4

Denis ależ ciasteczko! Messi je wspaniale zdegustował.

0

Suarez ty baranku. Zamiast wpakować bramkę to się ośmiesza..

0

O Busi! Kiedy on ostatnio strzelił?
Widać, że wraca lepsza jakość w rożnych.

0

Brawo Hertha! Obstawiłem na remis, ale co z tego jak Barca remisuje. :D

9

Bez przesady...

2

Jak na pikniki a poza stadionem wręcz piekło. Iniesta powinien wejść albo Semedo zamiast Vidala a Roberto do środka. Valverde musi bujnąć naszą grę, brakuje szybkości.

0

Chciałem dzika na PO.

3

Górnik po koleje trzy oczka a Angulo brameczka! Lider zostaje w z Zabrzu.

0

Chyba niebieski towar brał od Heisenberga..

0

Mam zepsuty dzień, bo chciałem zobaczyć mecz ukochanego klubu, to oznacza, że nie współczuję tym ludziom?

0

Gdzie niby napisał, że jest ważniejszy?

0

Jeju, wiadomo, że szkoda tych ludzi. Nie musisz od razu łączyć. Po prostu weekend bez meczu dla kibica Barcy, to zepsuty dzień. Szukasz spiny.

6

Niezłe będą jaja jak dostaniemy walkower przez pieprzoną politykę. Niestety jak polityka miesza się z czymś zaczyna cuchnąc. Zepsują człowiekowi niedziele.

1

Po prostu zajebiście. Weekend bez meczu Barcy i kolejny też.

0

Właśnie dziwi mnie, że Roberto nie zagrał kosztem Andresa. Ale pewnie Valverde ma swój pomysł co do oszczędzania sił Iniesty.

1

Oby w tym sezonie siły Iniesty były lepiej rozłożone. Spokojnie w tym sezonie jak i następnym może dać nam wiele.

Aj, jak Iniesta zakończy karierę, to nigdy nikt go nie zastąpi. Chciałbym wrócić do czasów jak Xavi z Iniestą masakrowali w po,mocy, cóż za wspaniałe i niezapomniane czasy!

Bardzo liczę na to, że nie włoży innej koszulki i zakończy karierę na Camp Nou. Szkoda, że w ten sposób Xavi tego nie zrobił, ale nie mam do niego żalu. Już nigdy nie będziemy mieć takiego duetu w pomocy. Mali wielcy magicy Barcelony!

5

Wolę już zimę niż cholerną jesień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?