Konkretne wypowiedzi Też się cieszę , że już nie ma kociołu z tymi transferami, żałuje tylko, że nie dołączył do na Coutinho lub chociaż Seri i Martinez.
Jak myślicie Kylian Mbappé dobrze zrobił z odejściem do Paryża? Moim zdaniem chłopak źle zrobił. Poczekałby z dwa lata i odszedł do Realu, Raczej z PSG już go nikt nie wyciągnie.
Muszę przyznać, że go polubiłem, ale po odejściu do PSG trochę do niego sympatię straciłem.
Widzę, że Argentyna znów wtopiła. Mają szczęście, że Chille jeszcze w gorszej sytuacji, mają jeszcze mecz z Brazylia. Wystarczy wygrać Argentynie z Peru. Ale z taką grą i tak wiele nie osiągną w Rosji
0
Fajnie się słucha wypowiedzi Marca. Dembele spokojnie może się rozwinąć do poziomu Neymara.
0
Konkretne wypowiedzi Też się cieszę , że już nie ma kociołu z tymi transferami, żałuje tylko, że nie dołączył do na Coutinho lub chociaż Seri i Martinez.
0
Nie widziałem go w akcji, ale czytałem o nim, że chłopak ma talent. Ciekawa opcja na przyszłość. Chyba zacznę oglądać Marsylie.
1
Oj będzie to ciężki pojedynek. Skromne 2-0 wystarczy.
0
No to już na bank nie odejdzie.
2
http://img10.deviantart.net/daf6/i/2012/075/9/6/messi_xavi_iniesta_fc_barcelona_by_vincet_360-d4syer5.png
http://www.varzesh11.com/images/user/post/135719_535.jpg
0
Niestety Sampaoli mało co zmienił, nadal piach.
0
Świński kłamczuch ten Bartomeu..
0
Z tym zarządem raczej nie. Magiku wróć!
0
Taczka niech juz jedzie po okularnika!
0
Ech, liczyłem że do nas dołączy. Przydałby się.
0
W Realu miałby klauzule z 200.
0
Majstersztyk reżyserski raczej nie, do niektórzy aktorzy grają średnio. Wiadomo serial bardzo dobry, ale do genialności trochę brakuję.
0
Ten fakt mnie oczywiście cieszy.
0
Jak myślicie Kylian Mbappé dobrze zrobił z odejściem do Paryża? Moim zdaniem chłopak źle zrobił. Poczekałby z dwa lata i odszedł do Realu, Raczej z PSG już go nikt nie wyciągnie.
Muszę przyznać, że go polubiłem, ale po odejściu do PSG trochę do niego sympatię straciłem.
0
Widzę, że Argentyna znów wtopiła. Mają szczęście, że Chille jeszcze w gorszej sytuacji, mają jeszcze mecz z Brazylia. Wystarczy wygrać Argentynie z Peru. Ale z taką grą i tak wiele nie osiągną w Rosji
0
Jakby brakowało mu pewności. Chyba gra w tak wielki klubie go przerosła. Najlepiej dla niego i Barcy aby odszedł.
0
Ech a była szansa,że odejdzie. Dałbym już więcej grać Aleni!
0
Jestem ciekaw co będziemy jak belg się połamie. Oby przynajmniej Marlon się ograł!
0
Oby wniósł coś do drużyny, może te bomby z daleka. Nie ma sensu do określać poczekajmy do połowy sezonu. Trzymam kciuki za niego!
0
Czyli w pomocy Iniesta z Roberto!
0
Ale mnie to martwi. Bartomeu jak najszybciej na taczki!
0
Szejk i tak by go nie puścił.
28
Kalendarz ode mnie, może kogoś taka wersja zaciekawi. Tym razem z nową nabytą czarną perłą.
16:9 (1920x1080) - http://ifotos.pl/z/qhshrpw
16:10 (1440x900) - http://ifotos.pl/z/qhshrps
4:3 (1600x1200) - http://ifotos.pl/z/qhshrhp
3
No raczej nie. Poszedł na łatwizne obniżając poprzeczkę..
3
Nie mogę się doczekać derbów Barcelony, szczególnie debiutu Dembele!
5
Ważna wygrana., ale w następnych meczach trzeba grać lepiej.
0
Przeciętnie, to wygląda, niech strzelą na 2-0 i dopisujemy punkty. Oby na ostatnie dwa kluczowe mecze grali znacznie lepiej, bo może by c ciężko.
0
Myślicie, że Arda odejdzie jeszcze do Turcji?
1
Dobra robota! Też zrobie. Już jest prawie rozpoczęty. Zrobie albo Messim lub Dembele.