0

Fajnie się słucha wypowiedzi Marca. Dembele spokojnie może się rozwinąć do poziomu Neymara.

0

Konkretne wypowiedzi Też się cieszę , że już nie ma kociołu z tymi transferami, żałuje tylko, że nie dołączył do na Coutinho lub chociaż Seri i Martinez.

0

Nie widziałem go w akcji, ale czytałem o nim, że chłopak ma talent. Ciekawa opcja na przyszłość. Chyba zacznę oglądać Marsylie.

1

Oj będzie to ciężki pojedynek. Skromne 2-0 wystarczy.

0

No to już na bank nie odejdzie.

0

Niestety Sampaoli mało co zmienił, nadal piach.

0

Świński kłamczuch ten Bartomeu..

0

Z tym zarządem raczej nie. Magiku wróć!

0

Taczka niech juz jedzie po okularnika!

0

Ech, liczyłem że do nas dołączy. Przydałby się.

0

W Realu miałby klauzule z 200.

0

Majstersztyk reżyserski raczej nie, do niektórzy aktorzy grają średnio. Wiadomo serial bardzo dobry, ale do genialności trochę brakuję.

0

Ten fakt mnie oczywiście cieszy.

0

Jak myślicie Kylian Mbappé dobrze zrobił z odejściem do Paryża? Moim zdaniem chłopak źle zrobił. Poczekałby z dwa lata i odszedł do Realu, Raczej z PSG już go nikt nie wyciągnie.

Muszę przyznać, że go polubiłem, ale po odejściu do PSG trochę do niego sympatię straciłem.

0

Widzę, że Argentyna znów wtopiła. Mają szczęście, że Chille jeszcze w gorszej sytuacji, mają jeszcze mecz z Brazylia. Wystarczy wygrać Argentynie z Peru. Ale z taką grą i tak wiele nie osiągną w Rosji

0

Jakby brakowało mu pewności. Chyba gra w tak wielki klubie go przerosła. Najlepiej dla niego i Barcy aby odszedł.

0

Ech a była szansa,że odejdzie. Dałbym już więcej grać Aleni!

0

Jestem ciekaw co będziemy jak belg się połamie. Oby przynajmniej Marlon się ograł!

0

Oby wniósł coś do drużyny, może te bomby z daleka. Nie ma sensu do określać poczekajmy do połowy sezonu. Trzymam kciuki za niego!

0

Czyli w pomocy Iniesta z Roberto!

0

Ale mnie to martwi. Bartomeu jak najszybciej na taczki!

0

Szejk i tak by go nie puścił.

28

Kalendarz ode mnie, może kogoś taka wersja zaciekawi. Tym razem z nową nabytą czarną perłą.

16:9 (1920x1080) - http://ifotos.pl/z/qhshrpw
16:10 (1440x900) - http://ifotos.pl/z/qhshrps
4:3 (1600x1200) - http://ifotos.pl/z/qhshrhp

3

No raczej nie. Poszedł na łatwizne obniżając poprzeczkę..

3

Nie mogę się doczekać derbów Barcelony, szczególnie debiutu Dembele!

5

Ważna wygrana., ale w następnych meczach trzeba grać lepiej.

0

Przeciętnie, to wygląda, niech strzelą na 2-0 i dopisujemy punkty. Oby na ostatnie dwa kluczowe mecze grali znacznie lepiej, bo może by c ciężko.

0

Myślicie, że Arda odejdzie jeszcze do Turcji?

1

Dobra robota! Też zrobie. Już jest prawie rozpoczęty. Zrobie albo Messim lub Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?