Szkoda chłopaka, oby jeszcze zrobił świetną kariere. Samper powinien mieć miejsce zamiast Paulinho. A byłem pewny, że Ernesto da mu szansę w tym sezonie
Jeśli wniesie do zespołu coś świetnego, zapomnimy o tej cenie. Wiadomo obecne ceny są chore, ale będzie jeszcze gorzej. Jakoś jestem spokojny o to, że da radę.
No wreszcie Krycha ruszył dupsko! Może i to dość średni klub ale ważne, że będzie grać. Kto wie jak wróci forma i pokaże, że jest świetnym zawodnikiem, to może postara się o niego klub z czołówki europejskiej.
0
Dzisiaj coś cały dzień średnio się czułem więc jeszcze nie wchodziłem na La Ramble . Są jakieś szanse na jakieś na transfer?
0
Znacie jakieś strony ze zdjęciami Barcy w bardzo dobrej jakości. Potrzebuję do kalendarza.
0
Też im kibicuje w Anglii od czasów Dudka, ach ten finał z Milalem.
Maksymalnie daj im trzecie miejsce. Ale kto wie wszystko si e może zdarzyć, początek maj a świetny. Największą przeszkodą może być obrona.
0
No wyszła z świetną formacją w ataku (Messi, Icardi, Dybala)
0
Szkoda mi pomarańczy..
0
Oby Sampaoli ogarnął Argentynę. Ostatnia szansa aby o mistrza świata powalczył bóg futbolu.
0
Ale baranki z Arsenalu, że go oddali.
1
Szkoda chłopaka, oby jeszcze zrobił świetną kariere. Samper powinien mieć miejsce zamiast Paulinho. A byłem pewny, że Ernesto da mu szansę w tym sezonie
2
To jest prawdziwy dzik! Oby wrócił do najlepszej formy.
0
Niech spadają. Jego miejsce jest w Barcelonie.
0
Porównanie z Bojanem - beznadziejne i śmieszne.
0
Jeśli wniesie do zespołu coś świetnego, zapomnimy o tej cenie. Wiadomo obecne ceny są chore, ale będzie jeszcze gorzej. Jakoś jestem spokojny o to, że da radę.
0
Najpierw niech coś osiągną. Nazwiska nie oznaczają, że są najlepsi. Szkoda, że trenera mają średniego, nawet nasz Nawałka jest lepszy.
Trzeba przyznać, że mają znakomitą młodzież, być może najlepszą w swej historii. Czas pokaże co z nim będzie dalej, trofea ich osądzą, jeśli zdobędą.
5
Ale Holandia upadła, teraz oni mogą zazdrościć Polakom.
2
Ciekawe ile jeszcze razy będzie wypożyczany. Żałosny, to był transfer..
0
No wreszcie Krycha ruszył dupsko! Może i to dość średni klub ale ważne, że będzie grać. Kto wie jak wróci forma i pokaże, że jest świetnym zawodnikiem, to może postara się o niego klub z czołówki europejskiej.
0
Za 30 mln można sprzedać. On nie pasuje do Barcy. Gdyby Seri zajął miejsce Gomesa byłbym zachwycony.
0
Dziwi mnie, że Monaco go chcę. Glik poje sobie kebabów. Watpie, że się uda Ech,będzie się kisił..
0
Ależ mnie ten transfer cieszy. Oby nie był drugim Neymarem. Kolejny francuz, który musi się sprawdzić.
0
To było oczywiste..
10
Dobre to było. Ależ Shakira to ma ruchy. :D Pique wygrał życie!
0
Ech, nie myśle...
0
Dobre, Dobre! Już prędzej Buffon.
0
Wisi mi ta nagroda.
1
Bardzo mnie cieszy, że gra regularnie. Pewnie w kadrze i tak duet Pique - Ramos.
0
Będzie z niego kocur! Nie mogę się doczekać debiutu Ousmane!
1
Masz racje, zapomniałem o tym. Szkoda, że nie kupiliśmy obrońcy. Cóż trzeba liczyć, że belg się nie połamie.
0
Vitinho grywał coś ostatnio? Jestem ciekaw jego dalszego rozwoju, wydaje mi się, że ma duży potencjał. Oby kiedyś odpalił.
0
Żałosna decyzja. Jeśli Vermaalen ma być czwartym obrońcą, to gratuluje! Belg mógł zostać jeśli Marlon był alternatywą lub kupili Martineza.
0
Jeju, nigdy się go pozbędziemy. Najśmieszniejsze, że moglibyśmy mieć zamiast niego kocura Asensio.
Może by Douglas został maskotką Bartomeu?