0

Dzisiaj coś cały dzień średnio się czułem więc jeszcze nie wchodziłem na La Ramble . Są jakieś szanse na jakieś na transfer?

0

Znacie jakieś strony ze zdjęciami Barcy w bardzo dobrej jakości. Potrzebuję do kalendarza.

0

Też im kibicuje w Anglii od czasów Dudka, ach ten finał z Milalem.

Maksymalnie daj im trzecie miejsce. Ale kto wie wszystko si e może zdarzyć, początek maj a świetny. Największą przeszkodą może być obrona.

0

No wyszła z świetną formacją w ataku (Messi, Icardi, Dybala)

0

Szkoda mi pomarańczy..

0

Oby Sampaoli ogarnął Argentynę. Ostatnia szansa aby o mistrza świata powalczył bóg futbolu.

0

Ale baranki z Arsenalu, że go oddali.

1

Szkoda chłopaka, oby jeszcze zrobił świetną kariere. Samper powinien mieć miejsce zamiast Paulinho. A byłem pewny, że Ernesto da mu szansę w tym sezonie

2

To jest prawdziwy dzik! Oby wrócił do najlepszej formy.

0

Niech spadają. Jego miejsce jest w Barcelonie.

0

Porównanie z Bojanem - beznadziejne i śmieszne.

0

Jeśli wniesie do zespołu coś świetnego, zapomnimy o tej cenie. Wiadomo obecne ceny są chore, ale będzie jeszcze gorzej. Jakoś jestem spokojny o to, że da radę.

0

Najpierw niech coś osiągną. Nazwiska nie oznaczają, że są najlepsi. Szkoda, że trenera mają średniego, nawet nasz Nawałka jest lepszy.

Trzeba przyznać, że mają znakomitą młodzież, być może najlepszą w swej historii. Czas pokaże co z nim będzie dalej, trofea ich osądzą, jeśli zdobędą.

5

Ale Holandia upadła, teraz oni mogą zazdrościć Polakom.

2

Ciekawe ile jeszcze razy będzie wypożyczany. Żałosny, to był transfer..

0

No wreszcie Krycha ruszył dupsko! Może i to dość średni klub ale ważne, że będzie grać. Kto wie jak wróci forma i pokaże, że jest świetnym zawodnikiem, to może postara się o niego klub z czołówki europejskiej.

0

Za 30 mln można sprzedać. On nie pasuje do Barcy. Gdyby Seri zajął miejsce Gomesa byłbym zachwycony.

0

Dziwi mnie, że Monaco go chcę. Glik poje sobie kebabów. Watpie, że się uda Ech,będzie się kisił..

0

Ależ mnie ten transfer cieszy. Oby nie był drugim Neymarem. Kolejny francuz, który musi się sprawdzić.

0

To było oczywiste..

10


Dobre to było. Ależ Shakira to ma ruchy. :D Pique wygrał życie!

0

Ech, nie myśle...

0

Dobre, Dobre! Już prędzej Buffon.

0

Wisi mi ta nagroda.

1

Bardzo mnie cieszy, że gra regularnie. Pewnie w kadrze i tak duet Pique - Ramos.

0

Będzie z niego kocur! Nie mogę się doczekać debiutu Ousmane!

1

Masz racje, zapomniałem o tym. Szkoda, że nie kupiliśmy obrońcy. Cóż trzeba liczyć, że belg się nie połamie.

0

Vitinho grywał coś ostatnio? Jestem ciekaw jego dalszego rozwoju, wydaje mi się, że ma duży potencjał. Oby kiedyś odpalił.

0

Żałosna decyzja. Jeśli Vermaalen ma być czwartym obrońcą, to gratuluje! Belg mógł zostać jeśli Marlon był alternatywą lub kupili Martineza.

0

Jeju, nigdy się go pozbędziemy. Najśmieszniejsze, że moglibyśmy mieć zamiast niego kocura Asensio.

Może by Douglas został maskotką Bartomeu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?