0

No przecież wiem.

0

Jestem na tak, ale jeśli za niego misiaczek! Byłoby, to świetnie dla Barcy jak i dla niego. Do Juve bardziej pasuje.

Busquets, Paulinho, Rakitic, Roberto, Coutinho, Iniesta, Seri, Alena.

0

Mam dokładnie tak samo.

1

Brawo Girona!

W tym sezonie to może być trudny teren. Oby Real tam coś stracił.

0

Masz racje przesadziłem.

11

Denis Suarez może być znakomitym piłkarzem i zmienikiem. Ma duży potencjał . Na skrzydle widać jego jakość. Nie ma takiej opcji żeby odszedł!

Ogólnie nawet po stracie Neymara możemy mieć świetne obsadzone skrzydła - Messi, Dembele, Suarez, Deulofeu, Vidal, Roberto i być może Coutinho


! Wiem przesadziłem z tym Asensio, Wybaczcie panowie . :D Gorąca głowa i nie przespana noc robi swoje.

0

Jednak Messi miał łatwiej strzelić Hattrick Antonelli . :D

Paulina wejdzie na kilka minutek. Dawać go!

5

Świetnie wszedł Denis w mecz, widać, że rozumiem z Leo.

Chłopak widać, że mam potencjał, jak będzie grać na skrzydle, może wreszcie odpalił, wolę jego niż Gerarda, choć wiadomo na tych pozycjach pierwsze skrzypce będą grać Messi oraz Dembele.

0

Też ją chcę!

0

Ale Paco to zepsuł, Denis pewnie by to lepiej zrobił. Fart, że zaliczył asystę.

0

Deulofeu gorszy dziś.

1

Naprawdę Ernesto? Suareza powinieneś dać.

1

Coś czuje, że Paulina dziś załaduje. Vidal, fajnie szarpię. Deulofeu do zmiany, powinien wejść za niego Denis.

Dałbym Semedo za Rakitica przenosząc Roberto do środka.

2

Podoba mi się pomysł z Vidalem. Szkoda, że Semedo nie zagra.

1

Na pewno na przyszły miesiąc będzie ode mnie. Chyba zrobię z Dembelce. :)

2

Lieke Martens
http://www.segodnya.ua/img/forall/users/574/57496/new/0008_72.jpg

Tak przy okazji, gdzie można oglądać mecze naszych Pań?

0

Błąd mi się wkradł. Miało być "szkoda, że nas opuścił".
Wiadomo, że go nie odpuścili.

Tak w ogóle, kto wymyślił ten kretyński zapis w jego kontrakcie?

0

Coś jestem zamulony. Chyba czas wypić kawę bo niedługo meczyk. Dzięki za korektę. :)

20

Ależ Thiago elegancko gra z piłką. Szkoda, że na opuścił. Busquets - Roberto - Thiago brzmi wspaniale.

1

Gdzie zobaczyć?

1

Ogląda ktoś na bieżąco niebieski Manchaster? Jak prezentuje się Bernardo Silva? Daję jakoś w środku pola?

Szkoda, że Barca nie wyciągnęła ręki w kierunku portugalczyka, bo chyba byłbym lepszą opcją, niż Coutinho a cena byłaby mniejsze i pewnie AS Monaco nie robiłoby takich problemów jak Liverpool.

0

Jesteś ciekaw jak dziś znów zagra dzik Semedo. Liczę na to, że Denis Suarez wejdzie w około 70 minucie na skrzydło.

Ciekawe czy Paulinho dostanie kilka minut, bo chciałbym go zobaczyć jak wygląda w destrukcji. W sumie mógłby dziś zagrać zamiast Busquetsa, no ale jest początek sezonu więc Sergio nie jest przemęczony.

Oby dziś Paco zagrał znacznie lepiej, bo z Betisem zagrał żenująco a wiem ze go stać na znacznie więcej. Musi mieć formę bo Suarez potrzebuje konkretnego zmiennika.

Szkoda, że Alena nie został powołany, mam nadzieje, że w przyszłych kolejkach ze słabszymi rywalami Carles dostanie szanse od Ernesto

Liczę dzisiaj na mocny wynik i pewną grę z czystym kontem bramkowy.

0

Postaram się zrobić. Tylko jakoś może się zrypać.

0

Kto co lubi. Ja lubię ciemne.

5

Może kogoś zainteresuje moja tapeta naszego świeżego MSD. :)

1920x1080
http://i.imgur.com/WMrAhk2.png

1680x1050
http://i.imgur.com/BO24gEB.png

1600x1200
http://i.imgur.com/hjIYzsw.png

1440x900
http://i.imgur.com/19pjdzi.png

2

Tylko kiedy, to było. Po transferze Neymara rynek się zmienił

4


Wreszcie! Oby chłopak podołał wielkiemu wyzwaniu, bo umiejętności i talent ma.

Mam nadzieje, że sprawdzi się tak jak nasza czarna perła w obronie.

Nie mogę się doczekać jego debiutu, wygląda na to, że zadebiutuje w derbach Barcelony.

Nie wiem czemu, ale jestem spokojny, że będziemy mieć z niego pociechę i szybko zapomnimy o Neymarze, choć wiadomo brazylijczyk kto była klasa piłkarska, francuz mam przed sobą cholernie ciężkie wyzwanie.

Jeśli będzie się rozwijać, za kilka lat może zgarnąć Złotą Piłkę, kto wie może będzie walczył nią z Neymarem. Ale wiadomo indywidualne wyróżnienia są ba dalszym planie.

Mam wielkiego banana na mordce. Vamos Ousmane! Visca el Barca!

0

Jak myślicie, jeśli nie zakontraktujemy Coutinho, to kupimy jakiegoś pomocnika czy nie? Jeśli tak, to kogo.

0

Szkoda, naszego misiaczka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?