6

Smutek i niemoc. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak źle.

0

Miałem już dość tych transferów, ale cholera my chyba naprawdę nikogo nie kupimy. Tyle czekane na nowy sezon a zapowiada się, że będzie jeszcze gorszy sezon..

0

Łeb mi nie działa..

0

Przyjemność?...

1

0

Mam takie pytanko. Wie ktoś ile może iść kartka z USA?

9

Czyli sezon z Gerardem i Denisem na skrzydle, płakać się chcę, jak tak się stanie. Zarząd powinien od początku mieć alternatywę transferu Dembele, chociażby próbować Lemara czy nawet Hazarda.

Banda amatorów, zero szacunku dla klubu i kibiców. Całe szczęście, że Cruijff tego nie widzi. Wywieźć Bartomeu na taczkach.

12

Czemu mają go wygwizdać? Co on kibicom zrobił. Bartomeu niech zbiera gwizdy.

0

Trzymam za niego kciuki, nie można mieć do niego na razie pretensji (dopóki nie zagra kilku meczy) , nie jego wina, że mamy nieudolny zarząd. Vamos Paulinho!

0

Cudne chwilę. Gdy, oglądam mam ciary i łzy w oczach. To, już nigdy nie wróci. Dlaczego? :(

4

Modlę się żeby naszą pomocą dyrygowali Coutinho z Roberto, wiadomo są jeszcze inne możliwości ale nie z okularnikiem.

Jak oglądac taką amatorkę? Oj, dawno tak fatalnie nie było. Wielka szkoda, że Valverde ma po prostu przerąbane. Żeby nie mieć gotowego składu przed rozpoczęciem ligi, to jest ku*** kpina.

8

Real zdobywa kolejny puchar a my męczy się z transferami i okularnikiem.

Tyle czekania na nowe mecze, a na początku taki kopniak w mordę.

Cóż, czas pokaże czy jesteśmy skończeni. Jedyną jakąś nadzieją, jest kupno Coutinho i Dembele.

A miałem się nie wku*****

1

Obawiam się, że dostaniemy jeszcze ze dwa plaskacze w mordę.
Dawno podczas meczu nie miałem zeszklonych oczów. Niestety, musimy się pogodzić z wielką klasą Realu.

Mimo wszystko kocham klub. Visca el Barca!

1

Mądre słowa! Poczekajmy przynajmniej do połowy sezonu na ocenę pracy Ernesto. Najlepiej zwolnijmy trenera, jak przegra mało istotny puchar..

Skład wygląda ciekawie, bardzo dobrze. że na początku sezonu trener próbuje czego nowego.

0

O nawet nie wiedziałem, że Dinamo Zagrzeb nie był mistrzem Chorwacji w poprzedni sezonie.

Rijeka jak na razie ma dobry, nie zaskoczę się, jeśli Olympiakos nie wejdzie do LM. Dziwi mnie, że grecy zatrudnili fachurę Besnika Hasiego.

Niestety wstyd dla polskiej piłki, że w LM mogą zagrać ekipy z Izraela, Słowenii, Azerbejdżan czy nawet Chorwacji.

2

Nie liczę na puchar, ale mam nadzieje, że pokonamy Real. Cóż, niech mają ten puchar.

0

Wiadomo, że szkoda. Ale nie przestanę ich przez to lubić.

5

Fajnie, że The Reds wraca do LM. Moja ulubiona angielska ekipa i jeden z ulubionych trenerów. Szkoda, że ich obrona, to szwajcarski ser.

1

Już się nie pamięta, jak był kluczowym punktem, kiedy wszystko wygrywaliśmy. Fakt zmarnował setkę, ale takie sytuacje marnują nawet najlepsi. Przegraliśmy przez głupie kontry.

2

Czas chyba pyknąć jakiś kalendarz. Tylko nie wiem czy nie lepiej już na wrzesień. Może macie jakiś fajny kadr (bez Neymara :D)

0

Zdecydowanie nie. Mózgowo pewnie nawet przewyższa.

14

Co za chamstwo i buractwo. Bartomeu jest żadnym kibicem Barcy, pewnie na mecze przychodzi z przymusu.

1

Roberto powinien grać w pierwszym składzie! Chłopak wreście nabrał pewności i dojrzał piłkarsko. A teraz być może odejdzie. Valverde mnie zawodzi, jeśli oczywiście ma wpływ na te decyzje.

20

A za dwa lata za darmo..

0

Dokładnie, ma taką samą wizję transferów. Niestety z Serim i Martinezem można się pożegnać. Mam dość tego partactwa..

3

http://www.futhead.com/17/squads/7685810/
Marzyłby mi się taki skład, ale nie ma szans na takie coś..

2

Jeden z lepszych lewych obrońców w historii Barcy. Mógłby tylko studzić nerwy.

3

Stado baranów. Powinni kupić Martineza (kasa Paulinho) i dać szansę Samperowi. Brakuje im mózgu. Jeśli za rok nadal będą rządzić, kompletnie zniszczą. Płakać się chcę jak niszczą, to co stworzył Guardiola.

30

Strasznie mi szkoda Sampera. Ech, myślałem, że będzie zmiennikiem Busquetsa. Jestem ciekawe czy w przyszłości Cucurela, Palencia czy Alena nie zostaną wykopani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?