Pożyjemy zobaczymy mają dobry skład, ale ciekawe czy Emery ogarnie szatnie. Pewnie przez najbliższe lata znów nie dojdą do półfinału LM. Rzygam tym klubem.
Mnie tym tekstem ani trochę nie poruszył. Niech spada, pokażemy że bez gwiazdeczki potrafimy grać równie dobrze i wygrywać. Koniec kabaretu, jaka ulga.
Pewnie nasz racje :) Oby Neymar co roku odpadał jak najszybciej, może dotrze do jego łba, jak cholerny błąd zrobił. Jak można odejść z Barcy do PSG? Każdy piłkarz puknąłby się w głowę. PSG nigdy nie zyska tak wspaniałej historii i marki jak Barca.
est mi trochę dziwnie, ale czuć ulgę. Bardziej mnie smuci, że rozpada się nasze MSN, niż odejście Neymara, nigdy za nim nie przepadałem, choć wiadomo dał wiele pięknych momentów. Tym ruchem pokazał, że w głowie ma pusto. Kompletnie nie rozumiem co on odwalił, iść do mnie prestiżowych rozgrywek, jedynie triumf w LM, może go tłumaczyć.
Oby tylko Bartek prawidłowo wykorzystał pieniądze, bo jeśli nie kupi klasowych graczy, to szlak mnie trafi.
Neymar z Verrattim czy Cavanim mogą namieszać w LM. Nie ma co ekipę mają silną.
Ta liga, to istna kpina. Już rzygam tą szopką Neymara. Niech, to się już skończy i zacznie się sezon.
Dla mnie nie opcji żeby Neymar jakimś cudem nie odszedł, nie potrzebujemy zawodników, którzy mają wątpliwości noszenia koszulki Barcy. Niech spada na wieże Eiffla z tatusiem!
Wątpię żeby Valverde zmieniał formacje, no ale kto wie. Mi najbardziej marzy się Thiago, ale wątpię w to, pomarzyć sobie można. Roberto - Busquets - Thiago wyglądało by świetnie.
2
Prawie cały dzień także napieprza, apap nie pomaga. ;/ Wie ktoś jak wywołać deszcz? Może jest tutaj jakiś szaman.
1
Świetne podsumowanie.
0
Właśnie nie, wszędzie na fb pieprzą o tym
3
Niech dzień się kończy. Rzygam tym Neymarem. Chyba trzeba olać facebook i tv. Dawać mi początek sezonu!
1
Poza jednym wynikiem, który i tak spartaczyli, to nawet w półfinale nie byli.
0
Pożyjemy zobaczymy mają dobry skład, ale ciekawe czy Emery ogarnie szatnie. Pewnie przez najbliższe lata znów nie dojdą do półfinału LM. Rzygam tym klubem.
0
Nawet o tym nie myślę, bo serce ściska. Każdy kibic Barcy będzie płakać jak bóbr.
5
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20597475_1914147165271535_8020470195753358992_n.jpg?oh=626c6b7c1de908f22150a9188356f27c&oe=5A2ABFCD
Nasz geniusz!
0
Jakie to przykre. Moim zdaniem marnuje sobie karierę.
0
Mnie tym tekstem ani trochę nie poruszył. Niech spada, pokażemy że bez gwiazdeczki potrafimy grać równie dobrze i wygrywać. Koniec kabaretu, jaka ulga.
0
A czy to jest prawda? Kto wie.
0
Neymar coś ty zrobił..
0
Dembele, Coutinho i moim zdaniem obrońca.
0
Pewnie nasz racje :) Oby Neymar co roku odpadał jak najszybciej, może dotrze do jego łba, jak cholerny błąd zrobił. Jak można odejść z Barcy do PSG? Każdy piłkarz puknąłby się w głowę. PSG nigdy nie zyska tak wspaniałej historii i marki jak Barca.
8
Jeśli Dembele dołączy, to mam nadzieje, że zyskam do niego większą sympatię niż do Neymara. Jestem ciekaw jaki ma charakter.
0
To, że raz tak się sfrajerzyli nie znaczy, że będzie tak zawsze. Takie porażki wiele uczą.
0
Żebyś się nie zdziwił jak będą w finale. Mają z Neymarem bardzo dobry zespół, a jeszcze pewnie kupią. Oby jednak nie.
6
est mi trochę dziwnie, ale czuć ulgę. Bardziej mnie smuci, że rozpada się nasze MSN, niż odejście Neymara, nigdy za nim nie przepadałem, choć wiadomo dał wiele pięknych momentów. Tym ruchem pokazał, że w głowie ma pusto. Kompletnie nie rozumiem co on odwalił, iść do mnie prestiżowych rozgrywek, jedynie triumf w LM, może go tłumaczyć.
Oby tylko Bartek prawidłowo wykorzystał pieniądze, bo jeśli nie kupi klasowych graczy, to szlak mnie trafi.
Neymar z Verrattim czy Cavanim mogą namieszać w LM. Nie ma co ekipę mają silną.
1
Trzeba umieć przyznać się do błędu. Dzięki, że zwróciłaś na to uwagę. Pozdrawiam! :)
1
Źle napisałem, wiem mój błąd. Źle się wyraziłem. Dla mnie dla Neymara nie ma już miejsca.
0
Już, to widzę jak Isco będzie chciał opuścić Real, po tak świetnym sezonie. Trzeba było go kupić jak grał w Maladze.
0
Ta liga, to istna kpina. Już rzygam tą szopką Neymara. Niech, to się już skończy i zacznie się sezon.
Dla mnie nie opcji żeby Neymar jakimś cudem nie odszedł, nie potrzebujemy zawodników, którzy mają wątpliwości noszenia koszulki Barcy. Niech spada na wieże Eiffla z tatusiem!
3
Po co? Tylko zrobi się śmietnisko.
0
Masz racje niestety. Już kupmy tego Dembele i Coutinho. :)
0
Przecież ja to wiem, nie można się pośmiać z typka?. Dobrze, że są tacy kibice jak ty. Wiadomo u nas też takich można znaleźć. :)
3
Niech dają dziady 130+Verratti. :D
0
Wątpię żeby Valverde zmieniał formacje, no ale kto wie. Mi najbardziej marzy się Thiago, ale wątpię w to, pomarzyć sobie można. Roberto - Busquets - Thiago wyglądało by świetnie.
2
Weigl? Przecież, to defensywny pomocnik.
3
Kibice Realu mają niezłą banie, jakiś mistrz napisał, że Barca psuje rynek transferowy, chyba mu się pomyliło z PSG..
Pewnie niezły banan na twarzy w szeregach kibiców białych, mam nadzieje, że się przeliczą i Barca pokaże bez Neymara, pokaże gdzie ich miejsce.
9
Mimo iż Neymar mnie rozczarował, to ciężko uwierzyć, że tracimy tak znakomitego piłkarza. Oby Barca osłodziła sezonem.