0

Przecież w żartach piszę..

10

Ale fajnie Seri, to mój 91 rocznik a na dodatek urodzony 19 lipca czyli jeden dzień później ode mnie. Coraz bardziej podoba mi się ten transfer.

Oo filmikach widać, że potrafi zagrać podaniem ala Xavi.

Ech, że nie kupiliśmy go rok temu, zamiast Andre Gomesa..

3

Jeśli Jean Seri przyjdzie za około 40 mln (zamiast Coutinho ponad 100), to mogliby jeszcze kupić Martineza z Sociedad. Moim zdaniem potrzebuje ogranego i doświadczonego obrońce. Ale pewnie zakupimy tylko dwóch jak nie jednego.

0

Liczę, że będzie takim Kante (chyba każdy lubi tego małego misia)

0

Brawo Girona. Wygrać to!

0

Co ma do tego Vitinho..

0

Ręce opadają. Co za amatorzy.

0

Wątpię, żeby w klubie swoich marzeń tak się zachowywał. Niestety wobec Borussi zachowuje się niesmacznie. Smród zostanie.

2

Borussia przegina z ceną. Niestety rynek transferowy został rozwalony.

0

Oglądał ktoś w akcji Seriego? Mógłby ktoś napisać o jego zaletach. Mam nadzieje, że piłka go nie parzy.

1

Ciekawe czy jak Guardiola przychodził też Ci się nie podobał, bo nie był z topu.

0

Masz racje źle się wyraziłem. Wolałbym Castro i Dahouda zamiast Gomesa i Rakiticia)

0

Dortmund ma bardzo dobry skład, nawet dość młody. Wydaję mi się, że mogą powalczyć z Bayernem.

Ich pomoc zjada naszą Castro, Gotze, Dahoud, Weig i jeszcze kilku innych.

Trzeba przznać, że Borussia jest jednym z klubów, który znakomicie działa a rynku transferowy, za bardzo niskie ceny.

Ech, chyba niby niedoczekamy się takiego zarządu jaki ma chociażby Borussia Dortmund czy Bayern Monachium.

0

Ależ z niego buraczek.

3

Prawdę powiedział. Jeśli Dembele do nas nie przejdzie, będzie mieć przerąbane.

6

Smutek i niemoc. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak źle.

0

Miałem już dość tych transferów, ale cholera my chyba naprawdę nikogo nie kupimy. Tyle czekane na nowy sezon a zapowiada się, że będzie jeszcze gorszy sezon..

0

Łeb mi nie działa..

0

Przyjemność?...

1

0

Mam takie pytanko. Wie ktoś ile może iść kartka z USA?

9

Czyli sezon z Gerardem i Denisem na skrzydle, płakać się chcę, jak tak się stanie. Zarząd powinien od początku mieć alternatywę transferu Dembele, chociażby próbować Lemara czy nawet Hazarda.

Banda amatorów, zero szacunku dla klubu i kibiców. Całe szczęście, że Cruijff tego nie widzi. Wywieźć Bartomeu na taczkach.

12

Czemu mają go wygwizdać? Co on kibicom zrobił. Bartomeu niech zbiera gwizdy.

0

Trzymam za niego kciuki, nie można mieć do niego na razie pretensji (dopóki nie zagra kilku meczy) , nie jego wina, że mamy nieudolny zarząd. Vamos Paulinho!

0

Cudne chwilę. Gdy, oglądam mam ciary i łzy w oczach. To, już nigdy nie wróci. Dlaczego? :(

4

Modlę się żeby naszą pomocą dyrygowali Coutinho z Roberto, wiadomo są jeszcze inne możliwości ale nie z okularnikiem.

Jak oglądac taką amatorkę? Oj, dawno tak fatalnie nie było. Wielka szkoda, że Valverde ma po prostu przerąbane. Żeby nie mieć gotowego składu przed rozpoczęciem ligi, to jest ku*** kpina.

8

Real zdobywa kolejny puchar a my męczy się z transferami i okularnikiem.

Tyle czekania na nowe mecze, a na początku taki kopniak w mordę.

Cóż, czas pokaże czy jesteśmy skończeni. Jedyną jakąś nadzieją, jest kupno Coutinho i Dembele.

A miałem się nie wku*****

1

Obawiam się, że dostaniemy jeszcze ze dwa plaskacze w mordę.
Dawno podczas meczu nie miałem zeszklonych oczów. Niestety, musimy się pogodzić z wielką klasą Realu.

Mimo wszystko kocham klub. Visca el Barca!

1

Mądre słowa! Poczekajmy przynajmniej do połowy sezonu na ocenę pracy Ernesto. Najlepiej zwolnijmy trenera, jak przegra mało istotny puchar..

Skład wygląda ciekawie, bardzo dobrze. że na początku sezonu trener próbuje czego nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?