1



Xavi Simons zapowiada świetnie. Mam nadzieje, że będzie tak dalej się rozwijał i zobaczymy go pierwszej drużynie. Kto wie może w przyszłości Simons z Aleñá będą naszą magią w środku pola?

Szkoda, że ma dopiero 14 lat i trzeba tyle lat czekać.

0

90-100, to nie jest chora kwota? a 120 już tak?

4


Niesamowity sportowiec!

0

Wiem jestem leniem. :D

0

Gdzie mogę zobaczyć bieg finałowy Bolta? Szkoda, że nie wygrał.

1

Ronaldinho. Co za pytanie oczywiste.

0

Valverde ci mówił?

1

Marzenia szybko się u niego zmieniają..

48

Mnie bardzo ucieszy transfer Iñigo Martínez. Mascherano pewnie za rok odejdzie i przyda się doświadczony zawodnik z Hiszpanii. Bardzo dobra decyzja Valverde.

0

Chyba nigdy mnie nie przekona. Oby mnie zaskoczył.

0

Czekamy na cię! Oby tylko chłopaka presja nie zjadła.

0

Zaczyna się zabawa..

3

Kompletnie wisi mi to. Po co ten news? pewnie będą wiadomości o każdym jego ruchu.

0

Szkoda, że Ronaldinho, nie mógł tworzyć trio z Messim i Suarezemm, pewnie byłoby lepsze niż z Neybarem, żeby nie było nic mu nie odbieram.

0

Pozytyw odejścia Neymara. Liczę, że w sezonie naszym podstawowym DP, będzie Busquets a jego zmiennikiem Samper.

2

Prawie cały dzień także napieprza, apap nie pomaga. ;/ Wie ktoś jak wywołać deszcz? Może jest tutaj jakiś szaman.

1

Świetne podsumowanie.

0

Właśnie nie, wszędzie na fb pieprzą o tym

3

Niech dzień się kończy. Rzygam tym Neymarem. Chyba trzeba olać facebook i tv. Dawać mi początek sezonu!

1

Poza jednym wynikiem, który i tak spartaczyli, to nawet w półfinale nie byli.

0

Pożyjemy zobaczymy mają dobry skład, ale ciekawe czy Emery ogarnie szatnie. Pewnie przez najbliższe lata znów nie dojdą do półfinału LM. Rzygam tym klubem.

0

Nawet o tym nie myślę, bo serce ściska. Każdy kibic Barcy będzie płakać jak bóbr.

0

Jakie to przykre. Moim zdaniem marnuje sobie karierę.

0

Mnie tym tekstem ani trochę nie poruszył. Niech spada, pokażemy że bez gwiazdeczki potrafimy grać równie dobrze i wygrywać. Koniec kabaretu, jaka ulga.

0

A czy to jest prawda? Kto wie.

0

Neymar coś ty zrobił..

0

Dembele, Coutinho i moim zdaniem obrońca.

0

Pewnie nasz racje :) Oby Neymar co roku odpadał jak najszybciej, może dotrze do jego łba, jak cholerny błąd zrobił. Jak można odejść z Barcy do PSG? Każdy piłkarz puknąłby się w głowę. PSG nigdy nie zyska tak wspaniałej historii i marki jak Barca.

8

Jeśli Dembele dołączy, to mam nadzieje, że zyskam do niego większą sympatię niż do Neymara. Jestem ciekaw jaki ma charakter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?