0

Jak prezentował się wczoraj Alena? Wczoraj podczas drugiej byłem mocno zaspany.

5

Po meczyku na deser spójrzcie sobie na zwiastun "Stranger Things 2"

0

Żeby tak grali w kluczowych meczach i nie olewali tych łatwiejszych .

0

Po takiej akcji, perspektywa odejścia wywołuje jeszcze większy smutek..

0

Okropnie, to wygląda.

0

To my wtedy przegraliśmy? Tyle lat w błędzie.

0

Trzymam za niego kciuki!

0

Oby tak było, choć mam wątpliwości, mam nadzieje, że mnie przekona, bo jak na razie nie jestem do niego przekonany. Na pewno przyda się na podmęczonego rywala.

0

Chyba na początku akcji, Piątek zagrał ręką.

0

Wiem, ale liczę na to.

0

Na to czekałem, dziś Roberto z Iniestą w pomocy!

0

Tylko żeby nie skończyło się tak, że skończymy na lewym skrzydle z Turanem. Mając taki zarząd jak nasz, bardzo prawdopodobne.

Fajnie jakby udało się pozyskać Hazarda, ale wątpię, że Chelsea go puści. Wiadomo Neymar często wkurzą swoim zachowaniem na boisku, ale nie ma obecnie zawodnika na jego pozycji, który mu dorównuje.

Dziwie się, że Neymar chcę odejść do słabszego klubu i ligi, na pewno nie ułatwi mu zdobycia złotej piłki, jedynie wygrana PSG w LM w co wątpię.

Jeśli Barca dla niego to tylko przystanek, to nie będę płakać. Neymar mógłby nam wiele dać, ale wątpił, że utrzymał by formę przez kilka lat, jak robi, to nasz geniusz Messi.

3

Najpierw Chris a teraz Chester.. Świat rocka stracił dwa wspaniałe głosy. Bardo smutno, że chłopaki się zgubili. :(

0

Dziwi mnie, że wiele osób myśli, że potencjalne pieniądze za Neymara coś się zmienią przy transferze Marco.

0

Ilość pieniędzy nie ma znaczenia przy transferze Marco. Nie byłbym taki pewien, że nasz zarząd wyciągnie Hazarda, a na lewe skrzydło ciężko kogoś ściągnąć z przybliżoną jakością Neymara.

0

Masz racje, to nie jest plus. Raczej kwestia rozwiązania pomocnika, ale za, to lewe skrzydło nam siądzie. No i jak napisałeś utrata medialności.

0

Jeśli Neymar naprawdę przejdzie do PSG, to jestem ciekaw kogo kupimy na lewe skrzydło. Macie jakieś realnego kandydata? Plusem odejścia byłaby kwota za brazylijczyka, może by tak spróbować, pozyskać Thiago. Niestety Verraiti i tak nie przyjdzie, możemy nawet dać 150 mln, a i tak PSG może blokować transfer. Jeśli nie Thiago i Marco, to kto?

0

Jeszcze nie wiadomo o której godzinie będzie mecz z Juve?

0

No źle się wyraziłem. :D

0

Ech, liczyłem, że Barca sprawił mi prezent i coś zakupią. Całe szczęście, że nie ma Paulinho fichado.

0

Moim zdaniem lepiej żeby został. Nigdy nam wypożyczenie nic nie dawało.

0

Fajny test. ; ) W sumie miałem tylko dwa trudniejsze wybory.

5

Nasza czarna perła. : )

0

Kto wie można i tak być, ale liczy się co jest teraz, zobaczymy czy na koniec nie spadną.

4

Brawo Górnik! Oby, to wygrali. Moja ulubiona polska drużyna zaczyna z przytupem. :)

3

http://www.fangol.pl/view/218499/montella-pewny-wartosci
Jak na obrońce, to dla mnie Ramos jest dużo słabszy niż Bonucci.

1

Świetne są te koszulki. Coraz bliżej!

0

Nadal mnie nie przekonuje. Barca, to za wysokie progi.

1

Oby, to była nasza kolejna czarna perła transferowa. Byłem sceptyczny do tego transferu, ale jak będzie nosić koszulkę Barcy, to ma u mnie zaufanie.

0

Niestety sam wiem jak to jest nie móc chodzić, strasznie pomyśleć o pozostałych uszkodzeniach. Bardzo mi go szkoda.. brak słów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?