Świetny mecz Karola. Niech Krychowiak zacznie grać regularnie, a będziemy mieć świetny duet defensywnych pomocników. A mamy jeszcze Mączyńskiego, przydałoby się aby zmienił na na nieco lepszy klub.
"Lol $350 M is fake, CR7 cost just $80M. Which club will buy him. CR7 the most popular person on the planet is 100M and a dwarf dribbler is 350M. Messi is being Coward to move another club. With this staggering Buy-out clause, They'll make impossible for any other big club to sign him. What makes this guy worth 350M? a dribbling goal against Getafe
Dajcie sobie spokój z transferami Realu, to jest od dawna wiadomo, że Barcy zawsze była znacznie gorsza w tych sprawach. Niestety trzeba się z tym pogodzić.
Wole żebyśmy zostali przy ustawieniu 4-3-3, Sergi Roberto musi grać w pierwszym składzie. Moim marzeniem, jest taka linia pomocy - Busquets, Roberto, Thiago, niestety nie spełni się..
Co takiego Tielemans pokazał w słabej lidze belgijskiej, zobaczymy jak sobie poradzi w AS Monaco, wtedy będzie można go porównać z chociażby z Serim. My potrzebujemy klasowego pomocnika, a nie młodego talentu, który nie wiadomo czy podołał by w taki wielkim klubie.
0
Ups, nie tutaj miałem napisać.
2
Jeju kiedy odsuną Hajto od komentowania.
2
Świetny mecz Karola. Niech Krychowiak zacznie grać regularnie, a będziemy mieć świetny duet defensywnych pomocników. A mamy jeszcze Mączyńskiego, przydałoby się aby zmienił na na nieco lepszy klub.
1
Tak jest Barca B awansuje do finału! Brawo chłopaki.
W finale tylko jeden mecz?
Marlon w obronie wygląda bardzo solidnie.
2
Niech okularnik dzwoni po kaskę do Billa. Spokojnie byśmy kupili Verrattiego.
1
64. minuta 0-0.
0
No możliwe, jak nasza polityka transferowa jest tak żenująca.
0
Ale na naszej planecie nie brakuje debili.
"Lol $350 M is fake, CR7 cost just $80M. Which club will buy him. CR7 the most popular person on the planet is 100M and a dwarf dribbler is 350M. Messi is being Coward to move another club. With this staggering Buy-out clause, They'll make impossible for any other big club to sign him. What makes this guy worth 350M? a dribbling goal against Getafe
0
Dajcie sobie spokój z transferami Realu, to jest od dawna wiadomo, że Barcy zawsze była znacznie gorsza w tych sprawach. Niestety trzeba się z tym pogodzić.
0
Vazquez nie chcę Messiego w Realu, Leo nigdy by nie chciał włożyć białej koszulki.
1
Niech sobie kupują i sprzedają. Nie skupiajmy się na Realu.
11
Jak ja mam dość tego okularnika.
15
Nawet na zdjęciu geniusz wygląda genialnie.
0
Spokojnie, Szwecja wystarczy.
28
Portugalia jak nawet dziś wygra, to i tak będzie mieć ciężko o awans. Oby w barażach trafili na kogoś mocnego. Nie chcę Portugalii w MŚ.
0
O pan Giroud zamyka mi mordkę, ale i tak moim zdaniem powinien grać Lacazette.
6
Moim zdaniem Francja powinna mieć lepszego trenera Didier Deschamps.
0
Miło, że się podoba. ; )
13
Nowa tapeta ode mnie, może ktoś zechce sobie zmienić wygląd pulpitu i skorzysta. :) Niech ta tapeta przypomina wspaniałe momenty z minionego sezonu.
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/ua7q01W.jpg
16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/JSv1duK.jpg
4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/Z9ocr1s.jpg
Visca el Barca!
0
Dokładnie. Niestety trzeba tyle czekać. Po prostu nie potrafię żyć bez Barcy.
0
Oczywiście, że tak, ale tak jak wspomniałem wolę 4-3-3.
7
Mnie te plotki wkurzają, whczekuje na głównej stronie Fichado!
4
Wole żebyśmy zostali przy ustawieniu 4-3-3, Sergi Roberto musi grać w pierwszym składzie. Moim marzeniem, jest taka linia pomocy - Busquets, Roberto, Thiago, niestety nie spełni się..
0
Co takiego Tielemans pokazał w słabej lidze belgijskiej, zobaczymy jak sobie poradzi w AS Monaco, wtedy będzie można go porównać z chociażby z Serim. My potrzebujemy klasowego pomocnika, a nie młodego talentu, który nie wiadomo czy podołał by w taki wielkim klubie.
0
K0mpletnie zapomniałem o meczu. Jak prezentuje się Coutinho?
15
Znam tą sytuacje, sam jestem niepełnosprawny, bardzo ubolewam, że nie mogę wybrać się do kina.
Również wysyłam. :)
0
Moim zdaniem Guardiola wie co robi, choć dziwne, że nie kupuje obrońcy.
0
Kto według Was powinien zagrać na bramce i obok Pazdana? W meczu z Rumunią.
3
Besnik Hasi trenerem Olympiakosu Pireus, powodzenia życzę Grekom. :D
0
Pobierać torrentami! ;)