0

Ups, nie tutaj miałem napisać.

2

Jeju kiedy odsuną Hajto od komentowania.

2

Świetny mecz Karola. Niech Krychowiak zacznie grać regularnie, a będziemy mieć świetny duet defensywnych pomocników. A mamy jeszcze Mączyńskiego, przydałoby się aby zmienił na na nieco lepszy klub.

1

Tak jest Barca B awansuje do finału! Brawo chłopaki.
W finale tylko jeden mecz?


Marlon w obronie wygląda bardzo solidnie.

2

Niech okularnik dzwoni po kaskę do Billa. Spokojnie byśmy kupili Verrattiego.

1

64. minuta 0-0.

0

No możliwe, jak nasza polityka transferowa jest tak żenująca.

0

Ale na naszej planecie nie brakuje debili.

"Lol $350 M is fake, CR7 cost just $80M. Which club will buy him. CR7 the most popular person on the planet is 100M and a dwarf dribbler is 350M. Messi is being Coward to move another club. With this staggering Buy-out clause, They'll make impossible for any other big club to sign him. What makes this guy worth 350M? a dribbling goal against Getafe

0

Dajcie sobie spokój z transferami Realu, to jest od dawna wiadomo, że Barcy zawsze była znacznie gorsza w tych sprawach. Niestety trzeba się z tym pogodzić.

0

Vazquez nie chcę Messiego w Realu, Leo nigdy by nie chciał włożyć białej koszulki.

1

Niech sobie kupują i sprzedają. Nie skupiajmy się na Realu.

11

Jak ja mam dość tego okularnika.

15

Nawet na zdjęciu geniusz wygląda genialnie.

0

Spokojnie, Szwecja wystarczy.

28

Portugalia jak nawet dziś wygra, to i tak będzie mieć ciężko o awans. Oby w barażach trafili na kogoś mocnego. Nie chcę Portugalii w MŚ.

0

O pan Giroud zamyka mi mordkę, ale i tak moim zdaniem powinien grać Lacazette.

6

Moim zdaniem Francja powinna mieć lepszego trenera Didier Deschamps.

0

Miło, że się podoba. ; )

13

Nowa tapeta ode mnie, może ktoś zechce sobie zmienić wygląd pulpitu i skorzysta. :) Niech ta tapeta przypomina wspaniałe momenty z minionego sezonu.

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/ua7q01W.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/JSv1duK.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/Z9ocr1s.jpg

Visca el Barca!

0

Dokładnie. Niestety trzeba tyle czekać. Po prostu nie potrafię żyć bez Barcy.

0

Oczywiście, że tak, ale tak jak wspomniałem wolę 4-3-3.

7

Mnie te plotki wkurzają, whczekuje na głównej stronie Fichado!

4

Wole żebyśmy zostali przy ustawieniu 4-3-3, Sergi Roberto musi grać w pierwszym składzie. Moim marzeniem, jest taka linia pomocy - Busquets, Roberto, Thiago, niestety nie spełni się..

0

Co takiego Tielemans pokazał w słabej lidze belgijskiej, zobaczymy jak sobie poradzi w AS Monaco, wtedy będzie można go porównać z chociażby z Serim. My potrzebujemy klasowego pomocnika, a nie młodego talentu, który nie wiadomo czy podołał by w taki wielkim klubie.

0

K0mpletnie zapomniałem o meczu. Jak prezentuje się Coutinho?

15

Znam tą sytuacje, sam jestem niepełnosprawny, bardzo ubolewam, że nie mogę wybrać się do kina.

Również wysyłam. :)

0

Moim zdaniem Guardiola wie co robi, choć dziwne, że nie kupuje obrońcy.

0

Kto według Was powinien zagrać na bramce i obok Pazdana? W meczu z Rumunią.

3

Besnik Hasi trenerem Olympiakosu Pireus, powodzenia życzę Grekom. :D

0

Pobierać torrentami! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?