Dla mnie wybór Valverde to dobre posuniecie. Ernesto, potrafi swoich graczy zmobilizować, patrząc, na Bilbao zawsze walczą do ostatniej sekundy, jestem pewny, że pressing powróci. Jest także bardzo dobry taktycznie, wydaje mi się, że lepszy w tej kwestii niż Lucho. Potrafi także dostrzec wielu młodych graczy z potencjałem.
Może nie jest, to najlepszy wybór, ale na pewno znacznie lepszy niż Martino. Ernesto, wniesie sporo świeżości. Mam nadzieję, że ma pomysł na środek pola, który niestety Lucho po prosto zaniedbał. Przykład Guardioli pokazuje, że bez doświadczenia można prowadzić tak wielki klub i osiągnąć coś wielkiego..
Zresztą trzeba dać facetowi szanse, wyniki go zweryfikują. Nigdy nie wiadomo, czy np. tak świetny trener, jak Conte poradziłby sobie lepiej.
Niech ten dwa miesiące szybko miną, bo już świadomość weekendu bez Barcy mocno smuci i wkurza. Na dodatek jeszcze ten pieprzony finał LM, już nawet nie chodzi o Real, tylko wkurza, że kolejny raz bez Barcy.
Ernesto wierze w Ciebie! Barco podnoś się z kolan i pokaż wszystkim na co Cię stać.
Bo własnie zachowanie Samuela było żałosne. Nikogo nie atakuje, tylko komentuje śmieszne zachowanie. Sam mnie zaatakowałeś. Takie zachowanie jak piłkarzy Realu, pokazuje prostactwo.
Co ma przyjęcie porażki do tego? Oceniłem tylko ich zachowanie. Porażka i tak nie zależała ode mnie, więc nic nie muszę przyjmować. Ja jestem tylko wiernym kibicem, ich porażka tylko mnie umacnia.
Visca Łebki dobre. :D Nie będziesz mnie oceniać. Twój komentarz jest tylko po, to żeby się przywalić., bo nie wiedziałeś jak odpowiedzieć. Nie potrafisz się odnieść się do komentarza. Tylko od razu wiesz co jak uważam.
Skąd może wiedzieć, że zachowanie Samuela mi się podobało. Skąd te wnioski, że nazywasz mnie hipokrytą? Nie wiem po cholerę twój komentarz. Napisane tylko żeby się przypieprzyć.
14
Dla mnie wybór Valverde to dobre posuniecie. Ernesto, potrafi swoich graczy zmobilizować, patrząc, na Bilbao zawsze walczą do ostatniej sekundy, jestem pewny, że pressing powróci. Jest także bardzo dobry taktycznie, wydaje mi się, że lepszy w tej kwestii niż Lucho. Potrafi także dostrzec wielu młodych graczy z potencjałem.
Może nie jest, to najlepszy wybór, ale na pewno znacznie lepszy niż Martino. Ernesto, wniesie sporo świeżości. Mam nadzieję, że ma pomysł na środek pola, który niestety Lucho po prosto zaniedbał. Przykład Guardioli pokazuje, że bez doświadczenia można prowadzić tak wielki klub i osiągnąć coś wielkiego..
Zresztą trzeba dać facetowi szanse, wyniki go zweryfikują. Nigdy nie wiadomo, czy np. tak świetny trener, jak Conte poradziłby sobie lepiej.
Niech ten dwa miesiące szybko miną, bo już świadomość weekendu bez Barcy mocno smuci i wkurza. Na dodatek jeszcze ten pieprzony finał LM, już nawet nie chodzi o Real, tylko wkurza, że kolejny raz bez Barcy.
Ernesto wierze w Ciebie! Barco podnoś się z kolan i pokaż wszystkim na co Cię stać.
0
Ale na pewno z przesadą.
0
Bo własnie zachowanie Samuela było żałosne. Nikogo nie atakuje, tylko komentuje śmieszne zachowanie. Sam mnie zaatakowałeś. Takie zachowanie jak piłkarzy Realu, pokazuje prostactwo.
Co ma przyjęcie porażki do tego? Oceniłem tylko ich zachowanie. Porażka i tak nie zależała ode mnie, więc nic nie muszę przyjmować. Ja jestem tylko wiernym kibicem, ich porażka tylko mnie umacnia.
Visca Łebki dobre. :D Nie będziesz mnie oceniać. Twój komentarz jest tylko po, to żeby się przywalić., bo nie wiedziałeś jak odpowiedzieć. Nie potrafisz się odnieść się do komentarza. Tylko od razu wiesz co jak uważam.
9
Pewnie za niecałe dwa tygodnie, świat piłki oszaleje na punkcie Realu. Oby jednak, to Stara Dama wygrała.
5
Teraz tylko wygrać puchar i za dwa miesiące skopanie tyłka w Superpucharze. Za rok my świętujemy mistrza!
Futbol, to nie tylko jeden sezon. Zawsze będzie smutek i radość. Całe szczęście, że w ostatnich latach to Barca rządzi w Hiszpanii.
0
Skąd może wiedzieć, że zachowanie Samuela mi się podobało. Skąd te wnioski, że nazywasz mnie hipokrytą? Nie wiem po cholerę twój komentarz. Napisane tylko żeby się przypieprzyć.
1
Miło takie słowa słyszeć. Mnie też nie boli, tylko momentami mam nerwy. ;)
0
Jak tam macie jeszcze ból po przegranym mistrzostwie? Ja trochę przy wynik 2-0 dla Realu miałem wkurwa, teraz kompletnie mam, to gdzieś.
Czekam na nowy sezon! Taki kopniak w dupsko przyda się piłkarzom jak kibicom. Barca podniesie się jestem tego pewny.
W szeregach kibiców zrobi się porządne wietrzenie!
Visca el Barca!
3
Pique wraz z Barceloną i tak w Madrycie zamknęli im mordki. Niby Pique ma im się kłaniać? Jak ich "pokonał".
Niech się cieszą przez, przez pięć lat pewnie mieli frustację.
Śmieszny mnie ten klub.
0
Sama prawda. Mistrz co pięć lat.
0
Cóż trzeba jakość, to przeżyć. Nie można niczym usprawiedliwiać, oddaliśmy mistrza. Ale ten moment musiał nadejść, wpisane jest, to w futbol.
3
Pozostaje napisać. Visca el Barca. Za dwa miesiące bitwa od nowa.
Niestety oddaliśmy mistrzostwo. Jedyne pocieszenie, że w dwumeczu pokonaliśmy Real.
0
Fajnie, Kamiński będzie mógł się pokazać.
1
Gijon niestety spada. Zawsze lubiłem tą ekipę.
0
Na pewno tak, ale ma duży sentyment do Ajaxu. Niech odrodzą się dla naszej legendy!
2
Jednak jestem za Ajaxem!
6
Jeju, ale ten mecz Lecha żałosny.
1
Czyżby rekord Barcy zrównany? Superpuchar Włoch i KMŚ spokojnie wygrają. Najpierw trzeba wygrać LM.
3
Anglia ma sporo znakomitych napadziorów - Kane, Rashford, Vardy. Dawno nie mieli takich killerów.
0
Smutne dwa miesiące. Ale odzyskam trochę spokoju. Dobra wiadomość, że pierw mecz z Realem (prawdopodobnie) i zlanie dupska Śmietanek!
9
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18556353_1534676196600246_5887294468275615689_n.jpg?oh=b482e51402dcebb1efd05350f49ef2cd&oe=5974D4DB
Dobre zdjęcie. :D
0
Awansują do LE, wzmocnią skład, następnie wygrają LE i powrót do LM.
0
Kurczę byłem przekonany, że mecz przed 17...
1
Mnie tam, pasuje że Arsenal gra słabo, wole z Londynu, Koguty.
0
Jak mnie denerwuje jego ojciec. Neymar sam będzie decydować gdzie będzie grać. Choć pewnie, to kolejna plota.
9
Nie ma innej opcji, The Reds wygrywa i zabiera miejsce Arsenalu w Lidze Mistrzów.
Jeśli Liverpool nie pokona słabego Middlesbrough, to będzie frajerstwo.
Ciekawe kiedy ostatnio nie było Arsenalu w LM? Pewnie Wegner poleci a Sanchez odejdzie gdzieś.
4
Całe szczęcie, że w Bundeslidze są baraże.
1
Wygląda na to, że Dortmund będzie musiał powalczyć o LM.
Chyba jednak nie, właśnie Reus zdobył bramkę. Jeszcze Hoffenheim ma czas strzelić. Będzie ciekawie do ostatniej minuty.
0
Chyba sobie żartujesz. Przy Pitbullu nie ma startu.
0
Bayern i Atletico, to nie ogórki.