0

Skład nie oznacza, że muszą wygrać. Z Włochami i Niemcami łatwo nie będzie, jest jeszcze Portugalia. Oby Hiszpania po raz kolejny w Polsce wygrała Euro!

30

Spytaj co z tym Hectorem. :D

2

No, macie racje zły przykład. Więc jeśli nie Verratti i Thiago, to kto? Może by tak pomyśleć o Miralem Pjanić.

1

Jeśli nie uda się pozyskać Verratiego, to pozostają dwie opcje Thiago (bardzo mało realne) oraz Eriksen. A jak Duńczyk nie wypali, to kto według Was by się nadawał?

1

Niestety słabo grają, wygląda jakby grali bez pomysłu. Dawidowicz i Kapustka do zmiany, choć pewnie wiele to nie zmieni.

Ju

3

Będziemy mieć godnego następce Łukasza Piszczka. Kędziora może się wspaniale rozwinąć..

1

Może i w tym sezonie pod koniec strzelił więcej bramek, ale jako całokształt Messi jest po prostu lepszy. W ich "rywalizacji" bez sensu wspominać tylko jeden sezon.

9

Potwierdzą swoją czystą hipokryzje.

2

Ciekaw jestem czy zarząd ma plany alternatywny dla Verrattiego, żeby nie było tak, że transfer Marco nie wypali a my będziemy musieli się zadowolić półśrodkiem.

0

Wiadomo klimat nie ten sam, ale ten odświeżony też mnie chwyta. Doskonale Ciebie rozumiem, może, to niejkórych zawieść.

2

Czas pokaże czy osiągną wysoki poziom . Nigdy nie wiadomo jak sobie poradził. Nie ma sensu wybiegać w przyszłość. Może być tak, że za kilka poznamy lepszych młodych zawodników.

0

Spodziewałem się czegoś innego, ale dla mnie i tak jest świetnie. Lynch jak zwykle mnie czaruję swoim magicznym klimatem.

0

Niby czemu, to byłby duży problem dla Nas? Jeszcze nie wiadomo jak potoczy się rozwój Donnarumy. Poza tym my mamy bramkarza, który może osiągnąć fantastyczny poziom.

Skupmy się na Barcelonie najlepiej, niech Real nawet sobie go kupuje.

10

Eh jeszcze się czerwiec nie skończył, a na nowy sezon trzeba czekać jeszcze dwa miesiące. Ciężko bez meczy Barcy w weekendy...

0

Moim zdaniem z obecnym trener nic nie osiągną.

1

Trzeba wreszcie da komuś szanse, idealnym przykładem jest Busquets. Nie ma pewności czy Bellerin da nam więcej niż Palencia.

Po co szkolić młodych? Jak i tak ostatnio z tego nie korzystamy.

3

Bardzo dobrze. Paco już potwierdził, że jest znakomitym zmiennikiem. Gomes pod końcówkę sezonu łapał formę, oby Portugalczyk złapał większą pewność siebie, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie pewniejszy. Oby zamknął mi usta, bo wielokrotnie byłem za jego odejściem.

1

Czemu Palencia niby nie da rywalizacji? Szkoda, że Guardiola nie jest trenerem, na pewno dałby mu szansę.

0

Jeśli przejdą, to w następnym pojedynku będzie czekać na nich Cadiz bądź Tenerife.

2

Oby Getafe solidnie przegrało, nie chcę ich w La Liga.

0

Poczekam, albo i się nie doczekam. Ale mogę czekać nawet do końca sierpnia.

4

Nie dawno wstałem i wchodzę z myślą, że będzie Verratti Fichado! Niestety, to jeszcze nie ten dzień.

0

Kogo wolicie żeby opuścił Barcę - Denis Susrez czy Rafinha?

0

Bez wątpienia trafienia w postaci Thiago i Mateo, są dla Messiego najważniejsze.

0

No wiesz jak PSG zechcę, to może dać trzy razy więcej od Barcy.

0

Obecnie tego "mistrza" stracił. Marco uciekaj z Paryża.

3

Z tym cholerstwem ciężko wygrać. Chłopak musi, to zwalczyć!

4

Wchodząc tutaj, robicie mi Panowie większy apetyt.

Verratti fichado! Nie ma innej opcji!

0

Myślice, że Arda Turan jednak odejdzie? Jeśli tak, to jakiego zawodnika byście chcieli w jego miejsce.

Moim zdaniem ciekawą opcją byłby Iñaki Williams.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?