0

Za słaby jak na Barcelonę. Pewnie kolejny wymysł.

1

Facet na pewno będzie wiedzieć jak wykorzystać geniusz Messiego.

0

Pewnie błąd się wkradł.

7

Pomyśleć, że tacy zawodnicy jak Modric, Isco, Kross czy Asensio mogli grać u nas. Idealnie by teraz pasowali w naszym składzie (Isco, Asensio), na dodatek majątku byśmy na nich nie wydali.

Cóż, jak ma się tak żałosną politykę transferową.. Oby tego okienka nie spieprzyli, Valverde na pewno ma mądrą koncepcie, tylko żeby zarząd nie podsunął wymuszonego złego klocka w budowli, bo nic wybitnego nie stworzymy.

0

Wiele seriali już zobaczyłem w ten sposób. Jakby co napisz na PW.

0

Lepiej pójść w torrenty.

0

Nie pomyślałem, :D

7

Jaja będą jak Lech wypnie tyłek Jagiellonii w ostatnich minutach.

0

Jeszcze dopisze. Źle, to napisałem. Wygrana dla kibiców Barcy w Superpucharze z Real będzie bardzo kojąca. W swoim komentarzu nie chciałem nic Realowi ujmować.

0

Na pewno tego nie wypieram. To, wspaniały. Ale o wyczynie Guardioli dużo osób zapomina.

0

Źle się wyraziłem. Raczej chodzi mi, że nie będzie tak głośno. Nigdy nie zapomnę ery Guardioli i wspaniałego sukcesu historycznego.

0

Niestety, trzeba się z tym pogodzić. Ale dla mnie pocieszeniem jest, że ekipa Guardioli osiągnęła swój historyczny sukces (sextet) oraz możemy się pochwalić trypletami o których Real nadal może pomarzyć.

Na pewno obrona LM przez Real nie oznacza, że są lepi od Barcelony. Barca jak i Real mają swoje historyczne momenty, nie ma sensu oceniać, który cenniejszy.

Niestety, wydaje mi się, że dla wielu obrona LM jest najważniejsza i jest wyznacznikiem, który klub jest najlepszy. Dla mnie, to jest śmieszne.

0

Teraz czekać na Superpuchar i oby wygrać, na pewno uciszy, to sukces Realu.

Za parę lat wszyscy o tym przestaną pamiętać, tak jak w przypadku niesamowitej ery Guardioli. Oba sukcesy są wspaniałe, i ciężko wskazać, który klub jest lepszy.

0

Nie chodzi o nazwiska. Barca również będzie jednym z faworytów.

3

Jeszcze tylko 6minut i Górnik Zabrze wraca do Ekstraklasy. Wytrzymać Panowie!

1

Wiesz to taki komentarz z przymrużeniem oka. Wiadomo, nawet obecna solidna gra i świetna ławka, może prezentować słabszy poziom. Na pewno i tak będzie faworytem.

1

Do finału także. :D

0

Ale fakt jest, że Barca zabrała im, to trofeum. Jeśli Real świętuję obronę LM, my także mamy historyczny sukces w postaci sextetu.

Real określa się lepszym od wszystkich, a nie potrafi zdobyć trypletu, co udało się Barcelonie, Bayernowi, Interowi.

Bez wątpienia, to wspaniały sukces Realu, ale nie oznacza, że Real jest najlepszy na świecie, sukces przejdzie tylko do historii.

1

Najgorsze jest to, że w przyszłym roku Real spokojnie może kolejny raz wygrać LM. Byłaby, to totalna masakracja.

3

Pewnie, że tak. Barca zawsze dla mnie na pierwszym miejscu. Podniesiemy się!

Sam momentami za bardzo patrzyłem na Real. W przyszłym roku, omijam mecze Realu.

0

Dobra tylko mi. Dobrej nocy. :)

0

Mi to nie przeszkadza. Pewnie znajdzie się wiele osób, którym również.

1

Pieprzyć trofea, mi geniusz umila futbol.

5

Jak tam Panowie jest ból tyłka? Ja po paru minutach miałem już wywalone. Cóż, nic nie poradzimy, niech się cieszą.

Dla mnie i tak Barca najlepsza. Olejmy temat Realu skupmy się na erze Valverde. Visca el Barca.

Mimo wszystko spokojnej nocy życzę. Spadam oglądać "House of Cards"

15

Przynajmniej pokazali klasę, potrafią pogratulować największemu "rywalowi"

18

Najgorsze jest, to że znakomita era Guardioli będzie wyparta przez erę Zidane.

Trudno Real obronił jako pierwszy, ale to nie zobaczy, że jeszcze komuś się uda. i

Niech gadają co chcą, ale dla mnie Barca jest i będzie najlepsza. Visca el Barca!

Już walić ten sukces Realu, cholernie szkoda mi Buffona.

1


3

Czuć bramkę w ostatnich minutach.

Niestety Juventus przy pierwszej bramce, obrona popełniła fatalny błąd, nie spodziewałem się tego, ale wiadomo presja gry w finale robi swoje.

Forza Juve!

0

Przecież wiem o tym.

5

Nasza strona biję ba głowę. Nie znam lepszej strony polskiej o klubach. Treść, wiele ciekawych możliwości, świetna forma graficzna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?