Jeśli Czerwone Diabły wygrają LE, to raczej zobaczymy. Jeśli dziś Manchaster przynajmniej zremisuje dziś z Kogutami, to Arsenal będzie mieć piąte miejsce pewne. Jedynie wygrana z Ajaxu może im d=odebrać LM, liczę na to!
Pozostając w Portugalii Dost (Sporting) właśnie zaczął mecz. Obecnie traci 4 bramki, jeśli dziś nie strzeli więcej niż jedną bramkę, to Messi już ma pewnego Złotego Buta.
Aj moje ulubione ekipy z Polski źle kończą. Najpierw Widzew Łódź, następnie Górnik Zabrze a teraz Ruch Chorzów. Z Wisłą Kraków też nie najlepiej. Jedynie Lech Poznań i Lechia Gdańsk mają się dobrze.
0
Pewnie, że tak. Jeśli po dwóch latach stracimy mistrza, Barca nie padnie, ale stanie tak wściekła jak Messi w meczu ze Śmietanami!
0
Bez przesady, mistrzostwo zdobyli wyłącznie dzięki frajerstwu Barcy.
26
Poczekajmy jeszcze przynajmniej do środy. Jeśli nie zdobędziemy mistrza, przetrwany to razem. Kiedyś musiało to nastąpić.
Visca el Barca!
0
Jovetic uwielbiam Cię!
4
Sevilla nie wygląda źle, niestety branka z dupy. Niestety możemy w środę stracić mistrza. Trudno, pieprzyć to.
Sędziowanie buraczane.
43
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18485306_1490591880971409_5026953855575089144_n.jpg?oh=3d5cd1faa2bdd6c85f86133209e1bc18&oe=59C126D1
Fajne kociaki.
0
Rozumiem zwolenników, ale mi nie podszedł, choć może spróbuje os początku jeszcze raz. ;)
0
Ajax wygra ten finał@
0
Nie pomyślałem o tym. :D
0
Nie dość, że wybitny piłkarz to jeszcze wspaniały człowiek.
0
Oblak ostatnio pokazuje klasę! Jak najbardziej zasługuje na, to wyróżnienie.
1
Dokładnie tak jak ja. Wolę delektować się meczem Barcy, zwłaszcza, że zostały tylko trzy mecze. Jak tu wytrzymać tyle czasu bez ukochanej Barcelony..
0
Pomarzyć można. Niestety Real zleje ich..
0
Jeju jeszcze pond dwie godziny do meczu..
Będzie śledzić wynik Realu czy tylko zobaczycie końcowy rezultat?
19
No i Sevilla :D
0
Raczej wątpię, pewnie po tak wielkiej szansie na awans do finału i perspektywie gry w LM mają w głowie wakacje. Mimo wszystko liczę, że powalczą.
0
"Poszukiwacze", większość filmów wielkiego Sergio Leone!
0
Jeśli Czerwone Diabły wygrają LE, to raczej zobaczymy. Jeśli dziś Manchaster przynajmniej zremisuje dziś z Kogutami, to Arsenal będzie mieć piąte miejsce pewne. Jedynie wygrana z Ajaxu może im d=odebrać LM, liczę na to!
1
Wydaje mi się, że raczej nie ugrają. Jak strzelą im gola pewnie wszystko się posypie. Chciałbym remis, wtedy Celta musiałaby tylko zremisować.
0
Barca, to była za wielkie kalosze. Będzie dobry piłkarzem, ale nie rewelacyjnym.
0
1
Jeśli ktoś lubi dobrego starego rocka, to na TVP Kultura leci koncert The Doors!
0
Masz racje, mój błąd.
5
Benfica mistrzem Portugalii.
Pozostając w Portugalii Dost (Sporting) właśnie zaczął mecz. Obecnie traci 4 bramki, jeśli dziś nie strzeli więcej niż jedną bramkę, to Messi już ma pewnego Złotego Buta.
0
Tak gra, ale był na boisku ponad 50min (puchar, liga)
2
Chyba w przyszłym sezonie będziemy mieć trzy katalońskie ekipy - FC Barcelona, RCD Espanyol, Girona FC.
0
3-4-3 może być zgubne, choć niestety przy absencjach ciężko o typowe ustawienie. Chciałbym Palencia - Mascherano - Umtiti - Alba, ale nie liczę na to.
Jeśli zagramy jak x Villarreal, to jestem spokojny o trzy oczka.
0
Oby zakończył z klasą. Przynajmniej bez głupich decyzji.
0
Aj moje ulubione ekipy z Polski źle kończą. Najpierw Widzew Łódź, następnie Górnik Zabrze a teraz Ruch Chorzów. Z Wisłą Kraków też nie najlepiej. Jedynie Lech Poznań i Lechia Gdańsk mają się dobrze.
0
Jovetic z Vitolo mogą coś zdziałać. Niestety obrona.. Będzie z 3-1.