0

Pewnie, że tak. Jeśli po dwóch latach stracimy mistrza, Barca nie padnie, ale stanie tak wściekła jak Messi w meczu ze Śmietanami!

0

Bez przesady, mistrzostwo zdobyli wyłącznie dzięki frajerstwu Barcy.

26

Poczekajmy jeszcze przynajmniej do środy. Jeśli nie zdobędziemy mistrza, przetrwany to razem. Kiedyś musiało to nastąpić.

Visca el Barca!

0

Jovetic uwielbiam Cię!

4

Sevilla nie wygląda źle, niestety branka z dupy. Niestety możemy w środę stracić mistrza. Trudno, pieprzyć to.

Sędziowanie buraczane.

0

Rozumiem zwolenników, ale mi nie podszedł, choć może spróbuje os początku jeszcze raz. ;)

0

Ajax wygra ten finał@

0

Nie pomyślałem o tym. :D

0

Nie dość, że wybitny piłkarz to jeszcze wspaniały człowiek.

0

Oblak ostatnio pokazuje klasę! Jak najbardziej zasługuje na, to wyróżnienie.

1

Dokładnie tak jak ja. Wolę delektować się meczem Barcy, zwłaszcza, że zostały tylko trzy mecze. Jak tu wytrzymać tyle czasu bez ukochanej Barcelony..

0

Pomarzyć można. Niestety Real zleje ich..

0

Jeju jeszcze pond dwie godziny do meczu..
Będzie śledzić wynik Realu czy tylko zobaczycie końcowy rezultat?

19

No i Sevilla :D

0

Raczej wątpię, pewnie po tak wielkiej szansie na awans do finału i perspektywie gry w LM mają w głowie wakacje. Mimo wszystko liczę, że powalczą.

0

"Poszukiwacze", większość filmów wielkiego Sergio Leone!

0

Jeśli Czerwone Diabły wygrają LE, to raczej zobaczymy. Jeśli dziś Manchaster przynajmniej zremisuje dziś z Kogutami, to Arsenal będzie mieć piąte miejsce pewne. Jedynie wygrana z Ajaxu może im d=odebrać LM, liczę na to!

1

Wydaje mi się, że raczej nie ugrają. Jak strzelą im gola pewnie wszystko się posypie. Chciałbym remis, wtedy Celta musiałaby tylko zremisować.

0

Barca, to była za wielkie kalosze. Będzie dobry piłkarzem, ale nie rewelacyjnym.

0

1

Jeśli ktoś lubi dobrego starego rocka, to na TVP Kultura leci koncert The Doors!

0

Masz racje, mój błąd.

5

Benfica mistrzem Portugalii.



Pozostając w Portugalii Dost (Sporting) właśnie zaczął mecz. Obecnie traci 4 bramki, jeśli dziś nie strzeli więcej niż jedną bramkę, to Messi już ma pewnego Złotego Buta.

0

Tak gra, ale był na boisku ponad 50min (puchar, liga)

2

Chyba w przyszłym sezonie będziemy mieć trzy katalońskie ekipy - FC Barcelona, RCD Espanyol, Girona FC.

0

3-4-3 może być zgubne, choć niestety przy absencjach ciężko o typowe ustawienie. Chciałbym Palencia - Mascherano - Umtiti - Alba, ale nie liczę na to.

Jeśli zagramy jak x Villarreal, to jestem spokojny o trzy oczka.

0

Oby zakończył z klasą. Przynajmniej bez głupich decyzji.

0

Aj moje ulubione ekipy z Polski źle kończą. Najpierw Widzew Łódź, następnie Górnik Zabrze a teraz Ruch Chorzów. Z Wisłą Kraków też nie najlepiej. Jedynie Lech Poznań i Lechia Gdańsk mają się dobrze.

0

Jovetic z Vitolo mogą coś zdziałać. Niestety obrona.. Będzie z 3-1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?