Wygląda na to, że Grosik pożegna się z Premier League. Jeśli Swansea utrzyma wynik, to Tygrysy będą musieli wygrać dwa spotkania (Tottenham, Crystal Palace) licząc na przynajmniej remis Łabędzi w ostatniej kolejce.
Dość krótka przygoda Kamila z PL. Szkoda, że z Burney się nie związał, miałby przed sobą cały sezon w wymarzonej lidze.
Nie da się ukryć, że mecz z Betisem to skandal. Najbardziej boli bramka Ramosa na Camp Nou. Mistrzostwo i pokonanie Realu w lidze dwukrotne, brzmi pięknie.
Na własne życzenie Barca straci mistrza, choć ta bramka z Betisem boli i ma teraz spore znaczenie. Nie ma co teraz gdybać. Mimo wszystko wierze w mistrza.
No niestety masz racje, ale zawsze w meczu może się zdarzyć niespodzianka. Jeszcze tylko Celta robi nadzieje. Cóż jeśli się nie uda, to trudno, w przyszłym sezonie będzie większy głód sukcesu.
Niestety moim zdaniem Sevillę stać co najwyżej na remis. Sevilla pokazała jak słabo gra na wyjeździe. Real może gładko wygrać. Już bardziej liczę na Celtę, choć po odpadce przed finałem LE mogą mieć już w głowach wakacje
Całe szczęście, że wszystkie mecze są o tej samej godzinie, Skupię się na wyłącznie Barcelonie i po ostatnim gwizdku sprawdzę kocowy wynik Realu.
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa transmisji jutrzejszych spotkań?
Wiesz teraz jak spokojnie myślę, to na pewno mnie wkurzy, ale po paru dniach będę mieć wywalone. Nie róbmy z obrony LM, argumentu, że stwierdzi, który klub jest najlepszy. Sukces będzie bardzo słodki i historyczny, ale w futbolu były mocniejsze momenty.
Mnie bardziej interesują momenty w których Barca przegrywa a nie Real osiąga sukces. Niestety sporo kibiców bardziej chyba się skupia na Realu.
Jestem bardzo pocieszony wygraną Barcy z Realem i wspaniałą grą Messiego. Jestem w stanie im wybaczyć ten słaby sezon. A Real niech uważają, za najlepszy klub, mnie to po prostu nie obchodzi!
Czyżby najlepszy piłkarz świata, był dopiero drugi w strzelcach LM?
Jestem przekonany, że Sevilla, Celta jak Juventus mogą zamknąć mordkę całego Madrytu.
Teraz można zapomnieć o LM i obudzić się po finale w którym Alves strzela gola a Buffon wzniesie puchar. Jeśli będzie inaczej, to trudno. Sam futbol i trofea nie są najważniejsze, miłość do klubu najważniejsza!
Martin Scorsese spełni w końcu swe wieloletnie marzenie i nakręci obraz "The Irishman". Netflix dał zielone światło na realizację projektu.
Budżet produkcji szacowany jest na 100 milionów dolarów. Zdjęcia mają ruszyć w sierpniu 2017 roku. Premiera najwcześniej przewidywana jest jednak dopiero na 2019.
Obraz powstanie na podstawie książki "I Heard You Paint Houses" Charlesa Brandta. Produkcja opowie o losach Franka "The Irishmana" Sheerana, mafijnego zabójcy podejrzewanego o zamordowanie jednego z przywódców Międzynarodowego Związku Transportowców. W tytułowego bohatera wcieli się Robert De Niro. Martin Scorsese zaprosił na plan także Ala Pacino, Joe'a Pesciego i Harveya Keitela.
--
Oby teraz poszło z górki. Al Pacino razem z Robertem De Niro na ekranie, to jedno z moich wyczekiwanych marzeń filmowych.
0
Kurcze szkoda, że Ruch Chorzów raczej spadnie. Najlepiej chciałbym żeby spadł - Górnik Łęczna i Piast Gliwice.
Jeszcze nic nie przekreślone, ale z taką grą będzie ciężko.
0
Raczej Tygrysy mają pozamiatane, muszą wygrać dwa spotkania.
6
https://www.behance.net/gallery/9062227/Lionel-Andrs-Messi
Taki tam mój stary projekt z naszym Geniuszem. Co sądzicie? ;)
0
Raczej tak, choć Auba z Werderem może sypnąć trzy bramki.
14
Ależ mecz w Lipsku!
Jestem ciekaw jak RB Lipsk w Lidze Mistrzów sobie poradzi. Chciałby ich w grupie z Barcą.
0
No, to super. Nawet nie wiedziałem.
1
Wygląda na to, że Grosik pożegna się z Premier League. Jeśli Swansea utrzyma wynik, to Tygrysy będą musieli wygrać dwa spotkania (Tottenham, Crystal Palace) licząc na przynajmniej remis Łabędzi w ostatniej kolejce.
Dość krótka przygoda Kamila z PL. Szkoda, że z Burney się nie związał, miałby przed sobą cały sezon w wymarzonej lidze.
0
Nie da się ukryć, że mecz z Betisem to skandal. Najbardziej boli bramka Ramosa na Camp Nou. Mistrzostwo i pokonanie Realu w lidze dwukrotne, brzmi pięknie.
0
Mnie to cieszy, mam ich na kuponie. :P
0
Ciekaw czy Jagiellonię stać na mistrza. Niestety potencjalne mistrzostwo ma minus dla polskiej piłki, walka o Ligę Mistrzów jest mało realna.
0
Na własne życzenie Barca straci mistrza, choć ta bramka z Betisem boli i ma teraz spore znaczenie. Nie ma co teraz gdybać. Mimo wszystko wierze w mistrza.
1
No niestety masz racje, ale zawsze w meczu może się zdarzyć niespodzianka. Jeszcze tylko Celta robi nadzieje. Cóż jeśli się nie uda, to trudno, w przyszłym sezonie będzie większy głód sukcesu.
0
Walić tą śmieszną nagrodę złotych majtek. Statystyki pokazują dużą przepaść. W meczu z Realem było wszystko widać
0
Niestety moim zdaniem Sevillę stać co najwyżej na remis. Sevilla pokazała jak słabo gra na wyjeździe. Real może gładko wygrać. Już bardziej liczę na Celtę, choć po odpadce przed finałem LE mogą mieć już w głowach wakacje
Całe szczęście, że wszystkie mecze są o tej samej godzinie, Skupię się na wyłącznie Barcelonie i po ostatnim gwizdku sprawdzę kocowy wynik Realu.
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa transmisji jutrzejszych spotkań?
0
Ale jaja, odświeżam a tu 2-1. Jak oni stracili tak szybko dwie bramki?
0
Nie zapominajmy o sextecie. Jeszcze cenniejsze niż tryplet/
0
Wiesz teraz jak spokojnie myślę, to na pewno mnie wkurzy, ale po paru dniach będę mieć wywalone. Nie róbmy z obrony LM, argumentu, że stwierdzi, który klub jest najlepszy. Sukces będzie bardzo słodki i historyczny, ale w futbolu były mocniejsze momenty.
Mnie bardziej interesują momenty w których Barca przegrywa a nie Real osiąga sukces. Niestety sporo kibiców bardziej chyba się skupia na Realu.
Jestem bardzo pocieszony wygraną Barcy z Realem i wspaniałą grą Messiego. Jestem w stanie im wybaczyć ten słaby sezon. A Real niech uważają, za najlepszy klub, mnie to po prostu nie obchodzi!
13
Czyżby najlepszy piłkarz świata, był dopiero drugi w strzelcach LM?
Jestem przekonany, że Sevilla, Celta jak Juventus mogą zamknąć mordkę całego Madrytu.
Teraz można zapomnieć o LM i obudzić się po finale w którym Alves strzela gola a Buffon wzniesie puchar. Jeśli będzie inaczej, to trudno. Sam futbol i trofea nie są najważniejsze, miłość do klubu najważniejsza!
0
Sztab Juventusu na pewno dopatrzy się słabych punktów Realu. Carvalaj i Bale wrócą na finał?
0
Wiem, że już grali.
1
Dajcie link śmietan,.
5
Martin Scorsese spełni w końcu swe wieloletnie marzenie i nakręci obraz "The Irishman". Netflix dał zielone światło na realizację projektu.
Budżet produkcji szacowany jest na 100 milionów dolarów. Zdjęcia mają ruszyć w sierpniu 2017 roku. Premiera najwcześniej przewidywana jest jednak dopiero na 2019.
Obraz powstanie na podstawie książki "I Heard You Paint Houses" Charlesa Brandta. Produkcja opowie o losach Franka "The Irishmana" Sheerana, mafijnego zabójcy podejrzewanego o zamordowanie jednego z przywódców Międzynarodowego Związku Transportowców. W tytułowego bohatera wcieli się Robert De Niro. Martin Scorsese zaprosił na plan także Ala Pacino, Joe'a Pesciego i Harveya Keitela.
--
Oby teraz poszło z górki. Al Pacino razem z Robertem De Niro na ekranie, to jedno z moich wyczekiwanych marzeń filmowych.
0
Ciekawe czy Ronaldo dziś przegoni Messiego.
0
Tak z 5-0 wygrają. :D
0
Sorry, nie skumałem. Ale wiesz na eurowizji wygląd faceta z brodą dla nich jest również urodziwy. :D
0
Niby jakich warunków?
1
Raczej nie będzie wyżej niż Szpak. Mimo wszystko, brawo.
0
Pewnie za bardzo rozluźnili się chłopaki.
3
W obronę Juventusu Marcelo nie będzie wchodzić jak w masło a dośrodkowania Realu nie koniecznie mogą wiele zdziałać.
Juve musisz!
0
Niestety zapatrzenie w Real jest mocniejsze.