0

Nawet jeśli Juve nie wygra LM, to jestem mentalnie nastawiony na obronę tytułu przez Realu.

Na pewno pojawi się tutaj wielu żołnierzy z białego notatnika.

0

Już za miesiąc Juve się odegra!

1

Propozhcje z mojego bloga na maj
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2017/05/premiery-filmowe-maj-2017-polska.html

Dla mnie najciekawsza opcja - "Song to Song", "Strażnicy Galaktyki 2"

1

Real ich pyknie z 4-0

2

Jak wczoraj wyglądała Celta? Zagrozili czymś Diabłom?
Chyba niestety Real ich spokojnie pyknie..

0

Jestem w szoku, że zmądrzeli.

0

Dla mnie, to będzie 50-50.

0

Jak myślicie obecny Juventus jest silniejszy niż ten, który grał z nami w finale?

0

W finale nie będzie faworyta, dla mnie Juve jak Real mają takie same szanse. Wcale aż tak lepszy atak nie mają. Dybala - Higuain nie są zauważalnie gorsi od Ronaldo i Benzemy.

0

Powodzenia życzę! ;)

0

Szacun dla obrony Juventusu, stracić tylko dwie bramki, to wielki wyczyn. Szkoda, że na finał trzeba czekać aż miesiąc..

1

Wiem jestem leniwy. A na La Rambla można liczyć na szynką i konkretną odpowiedź. ;)

0

Czy dzisiaj w meczu Ajaxu z Lyonem zagrał młody Kluivert?

0

Pewnie i tak nie do wyciągnięcia. Szczególnie jak wygracie tryplet :) Vamos Juve!

0

Ja to przeżyje. Ale dupka będzie boleć Real.

2

Alves życzę c kolejnego sukcesu. Cholernie mi Ciebie brak. Nie na i nie będzie w Barcelonie takiego prawego obrońcy!

Alves idealnie by pasował jako wahadłowy przy 4-3-3!

2

A Enrique potrafił?

12

Ależ Allegri byłby idealnym kandydatem na trenera. Środek pola na pewno by nam świetnie dograł.

0

Juventus gra znakomicie pod względem taktycznym. Spokojnie mogą ograć Smietanki. W obronie świetna Juve gra głową.

2

Teraz powinno być ok. :D

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/iWQsLk0.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/e2m2FbS.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/JyDiSTU.jpg

0

Coś rozkojarzony jestem./

11

Wrzucam jeszcze raz, bo był błąd w dacie.

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/8EaN7l6.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/mJdSCEp.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/gSNJqIt.jpg

0

Poprawka:

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/8EaN7l6.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/mJdSCEp.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/gSNJqIt.jpg

0

O cholerka, zaraz poprawie. Dzięki za wyhaczenie błędu.

1

16:9 (1920x1080)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg]

16:10 (1440x900)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg]

4:3 (1600x1200)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg]

0

Obrona Atletico wczoraj żałośnie grało w obronie a obrońcy Bayernu po kontuzji. Juve ma obecnie najlepszą parę środkowych obrońców. Pamięta jak Real odpadł z Juventusem, wtedy wszystkie dośrodkowania były zamykane. Stara Dama świetnie gra z Realem. Buffon musisz!

AS Monaco spokojnie może pokonać Real, choć brak doświadczenia może być zgubne.

0

Barcelona pokazała, że można ich spokojnie pokonać, Bayern też ich ukuł, niestety przez głupotę odpadł. Juventus z odpowiednia taktyką może sprawić wielkie problemy.

Real rzeczywiście wczoraj pokaż bardzo dobre futbol, ale patrząc na cały sezon mnie nie zachwyca. Jeśli Real przegra Ligę i LM, to się nie dziwie. Poczekajmy do końca sezonu. Widział już znacznie lepszy Real.

2

Może i nie obronił ale za zdobył mnóstwo trofeów. Wiadomo śmieszne jest mówienie, że zagrał słabo ale jeszcze śmieszniejsze twierdzenie, że Ronaldo jest lepszy, biorąc pod uwage tylko kilka świetnych spotkań w sezonie.

0

Dokładnie tak będzie, Real jak pamiętam zawsze ma z nimi problem. Wiadomo to jest tylko jeden mecz.

0

Podziwiać można, ale głoszenie, że Ronaldo jest lepszy, to jest bluźnierstwem dla futbolu. Ronaldo ma świetne wykończenie, ale obecny drybling i podanie nie umywa się do Messiego. Argentyńczyk jest genialny a Portugalczyk świetny.

Znam wielu kibiców, którzy z tym się zgodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?