W finale nie będzie faworyta, dla mnie Juve jak Real mają takie same szanse. Wcale aż tak lepszy atak nie mają. Dybala - Higuain nie są zauważalnie gorsi od Ronaldo i Benzemy.
Obrona Atletico wczoraj żałośnie grało w obronie a obrońcy Bayernu po kontuzji. Juve ma obecnie najlepszą parę środkowych obrońców. Pamięta jak Real odpadł z Juventusem, wtedy wszystkie dośrodkowania były zamykane. Stara Dama świetnie gra z Realem. Buffon musisz!
AS Monaco spokojnie może pokonać Real, choć brak doświadczenia może być zgubne.
Barcelona pokazała, że można ich spokojnie pokonać, Bayern też ich ukuł, niestety przez głupotę odpadł. Juventus z odpowiednia taktyką może sprawić wielkie problemy.
Real rzeczywiście wczoraj pokaż bardzo dobre futbol, ale patrząc na cały sezon mnie nie zachwyca. Jeśli Real przegra Ligę i LM, to się nie dziwie. Poczekajmy do końca sezonu. Widział już znacznie lepszy Real.
Może i nie obronił ale za zdobył mnóstwo trofeów. Wiadomo śmieszne jest mówienie, że zagrał słabo ale jeszcze śmieszniejsze twierdzenie, że Ronaldo jest lepszy, biorąc pod uwage tylko kilka świetnych spotkań w sezonie.
Podziwiać można, ale głoszenie, że Ronaldo jest lepszy, to jest bluźnierstwem dla futbolu. Ronaldo ma świetne wykończenie, ale obecny drybling i podanie nie umywa się do Messiego. Argentyńczyk jest genialny a Portugalczyk świetny.
0
Nawet jeśli Juve nie wygra LM, to jestem mentalnie nastawiony na obronę tytułu przez Realu.
Na pewno pojawi się tutaj wielu żołnierzy z białego notatnika.
0
Już za miesiąc Juve się odegra!
1
Propozhcje z mojego bloga na maj
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2017/05/premiery-filmowe-maj-2017-polska.html
Dla mnie najciekawsza opcja - "Song to Song", "Strażnicy Galaktyki 2"
1
Real ich pyknie z 4-0
2
Jak wczoraj wyglądała Celta? Zagrozili czymś Diabłom?
Chyba niestety Real ich spokojnie pyknie..
0
Jestem w szoku, że zmądrzeli.
0
Dla mnie, to będzie 50-50.
0
Jak myślicie obecny Juventus jest silniejszy niż ten, który grał z nami w finale?
0
W finale nie będzie faworyta, dla mnie Juve jak Real mają takie same szanse. Wcale aż tak lepszy atak nie mają. Dybala - Higuain nie są zauważalnie gorsi od Ronaldo i Benzemy.
0
Powodzenia życzę! ;)
0
Szacun dla obrony Juventusu, stracić tylko dwie bramki, to wielki wyczyn. Szkoda, że na finał trzeba czekać aż miesiąc..
1
Wiem jestem leniwy. A na La Rambla można liczyć na szynką i konkretną odpowiedź. ;)
0
Czy dzisiaj w meczu Ajaxu z Lyonem zagrał młody Kluivert?
0
Pewnie i tak nie do wyciągnięcia. Szczególnie jak wygracie tryplet :) Vamos Juve!
0
Ja to przeżyje. Ale dupka będzie boleć Real.
2
Alves życzę c kolejnego sukcesu. Cholernie mi Ciebie brak. Nie na i nie będzie w Barcelonie takiego prawego obrońcy!
Alves idealnie by pasował jako wahadłowy przy 4-3-3!
2
A Enrique potrafił?
12
Ależ Allegri byłby idealnym kandydatem na trenera. Środek pola na pewno by nam świetnie dograł.
0
Juventus gra znakomicie pod względem taktycznym. Spokojnie mogą ograć Smietanki. W obronie świetna Juve gra głową.
2
Teraz powinno być ok. :D
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/iWQsLk0.jpg
16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/e2m2FbS.jpg
4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/JyDiSTU.jpg
0
Coś rozkojarzony jestem./
11
Wrzucam jeszcze raz, bo był błąd w dacie.
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/8EaN7l6.jpg
16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/mJdSCEp.jpg
4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/gSNJqIt.jpg
0
Poprawka:
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/8EaN7l6.jpg
16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/mJdSCEp.jpg
4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/gSNJqIt.jpg
0
O cholerka, zaraz poprawie. Dzięki za wyhaczenie błędu.
1
16:9 (1920x1080)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg]
16:10 (1440x900)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg]
4:3 (1600x1200)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg]
0
Obrona Atletico wczoraj żałośnie grało w obronie a obrońcy Bayernu po kontuzji. Juve ma obecnie najlepszą parę środkowych obrońców. Pamięta jak Real odpadł z Juventusem, wtedy wszystkie dośrodkowania były zamykane. Stara Dama świetnie gra z Realem. Buffon musisz!
AS Monaco spokojnie może pokonać Real, choć brak doświadczenia może być zgubne.
0
Barcelona pokazała, że można ich spokojnie pokonać, Bayern też ich ukuł, niestety przez głupotę odpadł. Juventus z odpowiednia taktyką może sprawić wielkie problemy.
Real rzeczywiście wczoraj pokaż bardzo dobre futbol, ale patrząc na cały sezon mnie nie zachwyca. Jeśli Real przegra Ligę i LM, to się nie dziwie. Poczekajmy do końca sezonu. Widział już znacznie lepszy Real.
2
Może i nie obronił ale za zdobył mnóstwo trofeów. Wiadomo śmieszne jest mówienie, że zagrał słabo ale jeszcze śmieszniejsze twierdzenie, że Ronaldo jest lepszy, biorąc pod uwage tylko kilka świetnych spotkań w sezonie.
0
Dokładnie tak będzie, Real jak pamiętam zawsze ma z nimi problem. Wiadomo to jest tylko jeden mecz.
0
Podziwiać można, ale głoszenie, że Ronaldo jest lepszy, to jest bluźnierstwem dla futbolu. Ronaldo ma świetne wykończenie, ale obecny drybling i podanie nie umywa się do Messiego. Argentyńczyk jest genialny a Portugalczyk świetny.
Znam wielu kibiców, którzy z tym się zgodzą.