0

Śmieszny człowiek jak te wszystkie żółte banany.

3

Każdy o tym był pewny.

0

Dobre żarty. Alba nie jest głupi. Nie po, to wracał do domu, żeby teraz odchodzi. Jordi zakończy tu karierę!

0

Tak, to musiało się skończyć. Absolutnie wielka legenda Ajaxu, holenderskiego futbolu i oczywiście Barcy.

Ciężko uwierzyć, że odszedł.

0

Prowadzę bloga filmowego. ;)

1

Bronią kluby? Gadając o wynikach Barcy.

0

Ramos jest po prostu chamem, ewidentnie wpieprzył się naskokiem na nogi, gdyby Messi nie podskoczył, mógłby mieć poważną kontuzje.

Messi kolejny raz pokazuje Ronaldo, kto jest najlepszym piłkarzem tego wieku. Każdy rozumny kibic futbolu musi, to potwierdzić.

0

Tak bardzo dobry, sadzając Isco na ławie. Zidane jest na tym samym szczeblu. co Lucho

0

Real potwierdza jakich ma śmiesznych graczy. Oby Isco i Bale uciekli z Madrytu jak najszybciej.

Kolejny pieprzony cwaniaczek, niech jeszcze się nie przeliczy, jak w tym sezonie nic nie wygra a Barca wzniesie dwa trofea. W życiu nie poczuję smaku trypletu. Niech nawet sobie wsadzą te puchary. Dla mnie najważniejsze, aby grali z taką walką jak z Realem.

Carvalaj powinien się wstydzić, Messi ośmieszył go jak totalnego amatora.

0

Uwielbiam tego komentatora! Jeden z najlepszych, ma genialny głos i świetnie gra emocjami.

0

Nikt mu tego nie odbierze!

0

Alba ty smerfie! Coraz bardziej cię lubię. Przestań pajacować, co ci się zdarza i będzie spoko.

1

Sergi Roberto na koniec sezonu jest w świetnej dyspozycji. W nowym sezonie musi grać w środku pola. Porusza się bardzo mądrze i ma świetne podanie jak i kontrolę nad piłką. Ogólnie czuje się jak ryba w wodzie. Busquets - Roberto - Thiago i jedziemy.

Casemiro najlepszy defensywny pomocnik świata? Chyba największe dziecko szczęścia. Przy optymalnej formie Busqetsa czy Kante może im buty czyścić!

0

Teraz nie ma co się zastanawiać, teraz Barca jak i Real mogą stracić punkty z każdym.

2

Najważniejsze, aby wygrać wszystkie spotkania do końca. Mam nadzieje, że z przeciwnikami pokroju Osasuny zagramy z ogromnym zaangażowaniem!

18

Bardzo dobrze. Jedynym prawym obrońcą, którym z ligi francuskiej jest wart uwagi, to Djibril Sidibé.

0

Ale i tak AS Monaco ma jeden mecz do tyłu.

1

Wiecie może kiedy najbliższa powtórka?

0

Czas kaskę odłożyć.

0

Ale przecież Barca się skończyła.

20

Śmieszyło mnie gadanie, że zostaniemy zdominowani w środku pola. Real wcale nie ma tak świetnej pomocy. Casemiro dla mnie średni, Messi robił z nim co chciał. Kroos ostatnimi czasy zgubił formę. Jedynie Modric trzyma wysoki poziom.

Nasza pomoc może za rok wyglądać znakomicie. Busquets wróci forma, Roberto zostanie przesunięty do pomocy. Wystarczy dokupić klasowego pomocnika - chociażby Eriksena.

0

Tak właśnie myślałem raczej interesuje mnie coś przejrzystego, bez tych wodotrysków.

0

Orientuje się ktoś ile może kosztować szata graficzna strony internetowej?

0

Idealny prezent przed słodkim snem!

0

Emocje robią swoje.

3

Na pewno nie jest. Ale do Waszego Chielliniego czy Bonucciego wiele brakuje. Przy okazji niech wreszcie Buffon wygra!

0

Jak myślicie Marcelo dostanie karę?

0

Jest młodszy ode mnie a gra jak niczym Puyol. Powala mnie jego spokój w destrukcji i inteligencja na boisku. Chyba nasz najlepszy zakup obrońcy.

21

El Pistolero musisz poprawić swój spust. Z Osasuną ukuje!

0

Będąc kibicem Realu, byłbym wciekły, że Isco nie powąchał murawy. Przy kontrach mógł nam wbić szpile.

Myślicie, że Isco odejdzie? Szkoda chłopaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?