0

Tak jest niech klepią ich, niech uświadomią sobie dobitnie kto jest Królem w mieście!

0

Uwielbiam symfonie gwizdów na Pique, on sam pewnie też.

9

Uwielbiam jak Umtiti ma piłkę przy nodze! Czuje się pewność, mądrość i dojrzałość. Obrońca na najbliższe dziesięć lat.

0

Ale łamaga z jednej z papug. Brawo Luis, to jest lis!

5

Dzięki, trzeba przejrzeć słownik. :)

0

Obawiam się, że może skończyć 0-0, co oznacza koniec nadzieji.

0

Czas urwać skrzydła tym pieprzonym papugą!
Vamos Barca!

0

U mnie 138, 139

0

Bayern - Real. Znakomita reżyseria a także Oscar dla Ronaldo. :D

0

Spokojnie mógłby jeszcze zdobyć tytuł z Barca. Zawsze myślałem, że zakończy karierę w domu.

0

Dobrze dopisane. Trzeba kiedyś dostać kopa! CdR wygramy, dla mnie również, to jest ważne.

5

Po meczu było widać, że Valencia nie miała za bardzo szans na urwanie punktów.

Jestem przekonany, że Sevilla zagra z większym zaangażowaniem, do tego dojdzie więcej minut w nogach piłkarzy po mega ciężkich bojach z Arletico a dla Sevilli będzie, to ważny mecz. Niestety jeśli Sevilla nie pokona Realu będzie raczej pozamiatane.

Cóż jeśli nie zdobędziemy mistrzostwa mówi się trudno, wygraliśmy dwa razy pod rząd, co w tej lidzie nie jest łatwe. Real z tak świetnymi graczami przez wiele lat nie potrafi tego dokonać..

Nadal wierze w mistrzostwo tak jak w Seville i Celtę. Przynajmniej ma satysfakcje, że Barca okazała się lepsza w dwu meczu od Realu a także mogę podziwiać Messiego.

Są zespoły, które przez kilka lat nie mogą wygrać nawet jedno pucharu. Trzeba być wzdzięcznym, że tak wiele dali nam radości i sukcesów. Trzeba im wybaczyć ten gorszy sezon, który jest wpisany w futbol.

Jeśli ten sezon nie dołoży trofeów do gabloty, to mówi się trudno i czekamy na nowy sezon. Bez wątpienia dużym pocieszeniem będzie jeśli Real nie obroni LM i nie masz szans na tryplet.

Wygrajmy do końca te pięć spotkań i cieszmy się mieć okazje podziwiać najlepszego piłkarza na globie. A kto wie może będziemy świętować dublet?

Vamos Barca! Jestem z tobą nie tylko dla wyników!

0

Najgorsze jest to czekanie. Do meczu z Sevilla aż dwa tygodnie. Po cholerę ja oglądam mecze Realu. Sampaoli mam nadzieje, że ograsz te śmietany!

2

Wszyftko jest możliwe, na pewno Sevilla tak łatwo nie da ograć,Celta też nie odpuści.

7

Kurwa ależ sfrajerzyli. Niestety mistrzostwa spada w procentach. Zostały jeszcze dwie szanse - Celta i Sevilla.

Następna kolejka nic nie zmieni. Eh tyle teraz czekania. Cóż trza wygrać z Papugami.

0

Jedynie co podoba mi się w Valencii, to ich piękne koszulki.

0

Celta też powalczy!

0

Marnie, to widzę. Valencia nie potrafi skleić akcji. Zobaczymy może trener Valencii coś wymyśli.

1

Pewnie dziś będzie Ramos piłka brama.

Zidan jest naszym szpiegiem Isco na ławie kolejny raz.

11

Znając życie sprzedamy go za 15 baniek.

0

Pewnie kopaniem po nogach..

6

Patrząc na Magika przypominają mi się moje cudowne czasy, kiedy zakochiwałem się w Barcelonie. Oglądając go w akcji, człowiek zdaje sobie sprawę jak za nim tęskni...

Chciałbym zobaczyć Ronaldinho z tak genialnym Messim razem w akcji. Już wtedy gdy Leo wchodził do Barcy pokazywali świetny futbol. Teraz gdy Messi jest jeszcze lepszy wraz z Ronaldinho pokazali by wiele magii.

3

Dokładnie tylko sobie w łeb strzelić. Nie znoszę komentatorów z Polsatu. Wielka lipa..

0

Świetna wiadomość!

0

Widząc Ronaldinho w koszulce Barcy wzrusza.

0

Ale lipa, nie podoba mi się to.

0

Męski nie znaczy brutalny.

11

http://www.fangol.pl/view/209448/griezmann-za-slaby-na-real
Kolejny raz się ośmiesza. Griezmann obecnie zjada Cristiano czy Garetha. Lepiej niech zamknie usta.

0

Dokładnie też tak myślę. Deportivo grało kompletnie bez taktyki i mądrości, wiele pustego miejsca w środku pola. Niech Real wyjdzie na Seville lub Cele tą wybitną rezerwą, to nie będzie tak kolorowo.

0

Nie ma innej opcji, wygramy! Messi w tym pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?