Najlepiej byłoby aby Juve teraz trafiło na Real, ale ja chyba wole Atletico - Real, przynajmniej będzie pewne, że finał będzie inny.
Oby Real pierwszy mecz grał u siebie
Zresztą nie ma co gdybać, ja i tak mam dość ligi mistrzów.
Już sobie wyobrażam tytuły jak Real obranie tytuł "Najlepszy klub XXI wieku"
Najlepszy klub XXI, śmieszne... Klub, który przez wiele lat nie potrafi wygrać ligi , nie wspominając o tryplecie, do tego wielokrotne lanie od swojego rywala.
Jeśli Real wygra ponownie LM, nie bzie lepszym klubem niż Barca na przeszczeni przynajmniej dekady.
Wcześniej powinien wylecieć Casemiro, gdyby przy wyniku 0-1 Real grał w 10 miałby przesrane. Real został wepchniety na siłę do półfinału. Jeśli wygrają LM będzie to ohydny sukces.
Może w LM w ostatnich trzech, ale patrząc na ostatnie sukcesy na przestrzeni dekady Barca a Realu, w ilości trofeów Barca ma więcej. Poza tym wyniki między Barca a Realem, są zdecydowanie na korzyść Barcy, wystarczy spojrzeć na wyniki 5-0, 0-4, 2-6.
0
Niech wygra chociażby. Nawet jak tak się stanie, to mi tego nie wmówią, że Ronaldo jest lepszy. Niech sobie piszą wisi mi to.
0
Nie jest za słaby. Obrone mają genialną i świetna taktyka. Na pewno wrzutki Realu mogę nie zadziałać.
0
Najlepiej byłoby aby Juve teraz trafiło na Real, ale ja chyba wole Atletico - Real, przynajmniej będzie pewne, że finał będzie inny.
Oby Real pierwszy mecz grał u siebie
Zresztą nie ma co gdybać, ja i tak mam dość ligi mistrzów.
0
No nie byłbym pewny.
1
Czyli AS Monaco i pierwszy mecz we Francji.
9
Pozostaje napisać Visca el Barca! Kocham Cię Barcelona.
Najwierniejsi kibice zostaną z tobą!
1
Walić pana spalonego.
8
Niestety obrona i taktyka Allegriego - klasa.
Powoli możemy żegnać się z LM.
1
Już mi serce dryga. Kochana Barco wierze w Ciebie.
Vamos Barça! Visca el Barça!
0
Dla każdego może, to wyglądać inaczej. Barca już przeszła do historii zdobywając sextet, a to jest równie z cenny sukces.
Ogólnie Real i Barca mają wiele wspaniałych sukcesów.
0
Wbijajcie na Polsat Sport, finał Plusligi (pierwszy mecz) w siatkówkę. Idealny zabijacz czasu przed ukochaną Barcą.
0
Najbardziej sędzia zepsuł mecz brakiem czerwonej kartki dla Casemiro.
0
Kogo wolicie aby awansweał AS Monaco czy Borussia Dortmund? Ja jednak wolę Dortmund, bo prędzej mogą wypieprzyć Real.
0
Oby Atletico wylosowało Real, przynajmniej będzie inny finał, niż rok temu.
0
Jeju każdy może zrobić błąd. Ale masz problem.
1
Co z tego, że miał setki? Trzeba zdobywać gole a nie setki.
0
Każdy by chciał. Dziś będzie magiczna noc.
1
Każdy ma swoją opinie. Liczy się to co wpadnie do siatki. Przy wyniku 0-1 powinni grać 10-10.
0
Chciałbym żeby Buffon wygrał, ale znając życie tak nie będzie.
0
Jeśli Barca odpadnie, pieprzyć ten puchar.
0
Real nie był lepszy, mecz był bardzo wyrównany. Real lepiej strzela ze spalonego.
0
Już sobie wyobrażam tytuły jak Real obranie tytuł "Najlepszy klub XXI wieku"
Najlepszy klub XXI, śmieszne... Klub, który przez wiele lat nie potrafi wygrać ligi , nie wspominając o tryplecie, do tego wielokrotne lanie od swojego rywala.
Jeśli Real wygra ponownie LM, nie bzie lepszym klubem niż Barca na przeszczeni przynajmniej dekady.
7
Jeśli według ciebie sędzia nie pomógł przejść Realowi, to jesteś śmiesznym hipokrytą. Karma jeszcze wróci.
5
Wcześniej powinien wylecieć Casemiro, gdyby przy wyniku 0-1 Real grał w 10 miałby przesrane. Real został wepchniety na siłę do półfinału. Jeśli wygrają LM będzie to ohydny sukces.
1
Ja już sobie nie robie nadziei, Real pewnie zagra w finale. Jedynie Juve może powalczyć.
0
Może w LM w ostatnich trzech, ale patrząc na ostatnie sukcesy na przestrzeni dekady Barca a Realu, w ilości trofeów Barca ma więcej. Poza tym wyniki między Barca a Realem, są zdecydowanie na korzyść Barcy, wystarczy spojrzeć na wyniki 5-0, 0-4, 2-6.
2
Też nie ma zamiaru. Tylko zobaczę Buffona z pucharem!
0
Już wiem.
"Losowanie par tej rundy odbędzie się 21 kwietnia 2017 roku. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 2 i 3 maja, a rewanże 9 i 10 maja 2017".
0
To dobrze będzie więcej ciszy o wspaniałym Realu i genialnym Ronaldo.
0
Kiedy te cholerne półfinały? Jeszcze w kwietniu?