0

Niech wygra chociażby. Nawet jak tak się stanie, to mi tego nie wmówią, że Ronaldo jest lepszy. Niech sobie piszą wisi mi to.

0

Nie jest za słaby. Obrone mają genialną i świetna taktyka. Na pewno wrzutki Realu mogę nie zadziałać.

0

Najlepiej byłoby aby Juve teraz trafiło na Real, ale ja chyba wole Atletico - Real, przynajmniej będzie pewne, że finał będzie inny.
Oby Real pierwszy mecz grał u siebie

Zresztą nie ma co gdybać, ja i tak mam dość ligi mistrzów.

0

No nie byłbym pewny.

1

Czyli AS Monaco i pierwszy mecz we Francji.

9

Pozostaje napisać Visca el Barca! Kocham Cię Barcelona.
Najwierniejsi kibice zostaną z tobą!

1

Walić pana spalonego.

8

Niestety obrona i taktyka Allegriego - klasa.
Powoli możemy żegnać się z LM.

1

Już mi serce dryga. Kochana Barco wierze w Ciebie.
Vamos Barça! Visca el Barça!

0

Dla każdego może, to wyglądać inaczej. Barca już przeszła do historii zdobywając sextet, a to jest równie z cenny sukces.

Ogólnie Real i Barca mają wiele wspaniałych sukcesów.

0

Wbijajcie na Polsat Sport, finał Plusligi (pierwszy mecz) w siatkówkę. Idealny zabijacz czasu przed ukochaną Barcą.

0

Najbardziej sędzia zepsuł mecz brakiem czerwonej kartki dla Casemiro.

0

Kogo wolicie aby awansweał AS Monaco czy Borussia Dortmund? Ja jednak wolę Dortmund, bo prędzej mogą wypieprzyć Real.

0

Oby Atletico wylosowało Real, przynajmniej będzie inny finał, niż rok temu.

0

Jeju każdy może zrobić błąd. Ale masz problem.

1

Co z tego, że miał setki? Trzeba zdobywać gole a nie setki.

0

Każdy by chciał. Dziś będzie magiczna noc.

1

Każdy ma swoją opinie. Liczy się to co wpadnie do siatki. Przy wyniku 0-1 powinni grać 10-10.

0

Chciałbym żeby Buffon wygrał, ale znając życie tak nie będzie.

0

Jeśli Barca odpadnie, pieprzyć ten puchar.

0

Real nie był lepszy, mecz był bardzo wyrównany. Real lepiej strzela ze spalonego.

0

Już sobie wyobrażam tytuły jak Real obranie tytuł "Najlepszy klub XXI wieku"

Najlepszy klub XXI, śmieszne... Klub, który przez wiele lat nie potrafi wygrać ligi , nie wspominając o tryplecie, do tego wielokrotne lanie od swojego rywala.

Jeśli Real wygra ponownie LM, nie bzie lepszym klubem niż Barca na przeszczeni przynajmniej dekady.

7

Jeśli według ciebie sędzia nie pomógł przejść Realowi, to jesteś śmiesznym hipokrytą. Karma jeszcze wróci.

5

Wcześniej powinien wylecieć Casemiro, gdyby przy wyniku 0-1 Real grał w 10 miałby przesrane. Real został wepchniety na siłę do półfinału. Jeśli wygrają LM będzie to ohydny sukces.

1

Ja już sobie nie robie nadziei, Real pewnie zagra w finale. Jedynie Juve może powalczyć.

0

Może w LM w ostatnich trzech, ale patrząc na ostatnie sukcesy na przestrzeni dekady Barca a Realu, w ilości trofeów Barca ma więcej. Poza tym wyniki między Barca a Realem, są zdecydowanie na korzyść Barcy, wystarczy spojrzeć na wyniki 5-0, 0-4, 2-6.

2

Też nie ma zamiaru. Tylko zobaczę Buffona z pucharem!

0

Już wiem.
"Losowanie par tej rundy odbędzie się 21 kwietnia 2017 roku. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 2 i 3 maja, a rewanże 9 i 10 maja 2017".

0

To dobrze będzie więcej ciszy o wspaniałym Realu i genialnym Ronaldo.

0

Kiedy te cholerne półfinały? Jeszcze w kwietniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?