1

Czekamy na mecz z Juventus. Miłego wieczoru. ;)

0

Też mam takie spojrzenie. Dziś podczas meczu konkretnie latało mięso i po ostatni gwizdku zdałem sobie sprawe, że to nic nie daje.

Po takim spotkaniu nie wiem, co ma ze sobą zrobić.

Najgorsze jest tylko, że trzeba tyle czekać na kolejny mecz.

0

Mam dokładnie tak samo. Gdyby opadają emocje puchary schodzą na drugi plan a pozostaje miłość do Barcy. Wiadomo każdy tytuł bardzo cieszy, ale jeśli nie wygramy ligi, prawdziwy kibic się nie odwróci.

0

Niby można liczyć na wpadki Realu z Sevillą, Celtą czy Valencią, ale co z tego jak my wszystkiego nie wygramy. Cholera tak się cieszyłem z gola Atletico a niedziela będzie tak chu*jowa.

Kolejny raz tak się wnerwiłem, cóż nerwy opadają i nadal się kocha ten klub..

0

Niestety to może być pozamiatane. Można sobie liczyć na Celtę, jak my tego nie wykorzystamy. Szczerze mam dostać tej ligi, teraz nastawiam się na LM.

Oczywiście wiara w sercu jest, ale jak spojrzeć na to głową będzie cholernie ciężko..

0

Ale jego rotacje to cyrk. W obronie powinien grać Mascherano i Umtiti. Mathieu ostatnio gra żenująco.

4

Czy Enrique nie może wystawić Iniesty i zmienić w 60min..

0

Sędzia trzyma poziom..

0

Zaległy mecz, ale Celta łatwo nie sprzeda łatwo skóry. Ale nie patrzmy na to, teraz trzeba wszystko wygrać.

0

Przecież z tym leniwce to nie na poważnie. Oby Gomes zamknął mi gębę.

4

Znów pan leniwiec w składzie, wolałbym Roberto w środku. Enrique czemu nam to robisz?

0

Żeby jeszcze ktoś sie nie dziwił, jak Nacho zagra świetny mecz.

0

Nie ma co się czepiać, przecież Pepe leżał ponad trzy minuty.

15

Antoś dziękujemy za prezent! Barca musi go odpowiednio przyjać.

Teraz trzeba wygrać z Malagą, a następnie Realem. Wtedy wszystko zależy od nas, nie spoglądając za plecy i mieć głęboko gdzieś ten zaległy mecz Realu.

Wielka szkoda porażki z Deportivo, no ale cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Ależ mam Banana na twarzy, oby do samego wieczoru nie opadł :)

Visca el Barca! Vamos Barca!

1

Muszę przyznać, że przyzwoicie, ale bez szału. Bale zdecydowanie najgprszy na murawie.

22

Nie ma sensu, priorytetem jest klasowy pomocnik.

0

Ustawienie 3-4-3 z Albą za bardzo ryzykowne, potwierdził to mecz z Deportivo.

0

Najważniejsze zdobyć trzy punkty, ilość bramek schodzi na drugi, choć wiadomo przy wyniku 1-0 będzie nerwowo.

0

Odbiło gwiazdeczce w głowie.

0

Jeden najlepszy meczy Neymara w barwach Barcy. Muszę przyznać, że po tym spotkaniu znacznie bardziej go polubiłem.

2

Ależ mecz w Lubinie. Brawo Jaga! Bale dwie bramki. :D

24

Mam nadzieje, że po takim prysznicu już, to się nie zdarzy.

0

Masz racje nie pomyślałem. :)

1

A na youtube nie ma.

0

Nie mówię, że trzy miliony to mało, tylko znając Barcę nie wyciągną więcej.

0

Niech nie zapomina o Neymarze oraz Suarezie.

0

Wykupią go za 12 a sprzedadzą pewnie za 15. Lepiej powinni sobie odpuścić.

0

Moim zdaniem wiele nie straciliśmy, Umtiti będzie lepszy od Bartry. Choć kto wie co by było gdyby Marc dostawał więcej szans od Lucho.

1

Trzeba jak najszybciej podpisać! Pewnie Wenger miałby go ochotę zabrać czy jakiś inny angielski klub.

0

Największym zagrożeniem będzie jak zwykle Kameni, oto by nie stracić dwóch oczek. Trochę obawiam się tego spotkania, a jeśli zremisujemy, to będzie po mistrzostwie.

Wygramy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?