Mam dokładnie tak samo. Gdyby opadają emocje puchary schodzą na drugi plan a pozostaje miłość do Barcy. Wiadomo każdy tytuł bardzo cieszy, ale jeśli nie wygramy ligi, prawdziwy kibic się nie odwróci.
Niby można liczyć na wpadki Realu z Sevillą, Celtą czy Valencią, ale co z tego jak my wszystkiego nie wygramy. Cholera tak się cieszyłem z gola Atletico a niedziela będzie tak chu*jowa.
Kolejny raz tak się wnerwiłem, cóż nerwy opadają i nadal się kocha ten klub..
Największym zagrożeniem będzie jak zwykle Kameni, oto by nie stracić dwóch oczek. Trochę obawiam się tego spotkania, a jeśli zremisujemy, to będzie po mistrzostwie.
1
Czekamy na mecz z Juventus. Miłego wieczoru. ;)
0
Też mam takie spojrzenie. Dziś podczas meczu konkretnie latało mięso i po ostatni gwizdku zdałem sobie sprawe, że to nic nie daje.
Po takim spotkaniu nie wiem, co ma ze sobą zrobić.
Najgorsze jest tylko, że trzeba tyle czekać na kolejny mecz.
0
Mam dokładnie tak samo. Gdyby opadają emocje puchary schodzą na drugi plan a pozostaje miłość do Barcy. Wiadomo każdy tytuł bardzo cieszy, ale jeśli nie wygramy ligi, prawdziwy kibic się nie odwróci.
0
Niby można liczyć na wpadki Realu z Sevillą, Celtą czy Valencią, ale co z tego jak my wszystkiego nie wygramy. Cholera tak się cieszyłem z gola Atletico a niedziela będzie tak chu*jowa.
Kolejny raz tak się wnerwiłem, cóż nerwy opadają i nadal się kocha ten klub..
0
Niestety to może być pozamiatane. Można sobie liczyć na Celtę, jak my tego nie wykorzystamy. Szczerze mam dostać tej ligi, teraz nastawiam się na LM.
Oczywiście wiara w sercu jest, ale jak spojrzeć na to głową będzie cholernie ciężko..
0
Ale jego rotacje to cyrk. W obronie powinien grać Mascherano i Umtiti. Mathieu ostatnio gra żenująco.
4
Czy Enrique nie może wystawić Iniesty i zmienić w 60min..
0
Sędzia trzyma poziom..
0
Zaległy mecz, ale Celta łatwo nie sprzeda łatwo skóry. Ale nie patrzmy na to, teraz trzeba wszystko wygrać.
0
Przecież z tym leniwce to nie na poważnie. Oby Gomes zamknął mi gębę.
4
Znów pan leniwiec w składzie, wolałbym Roberto w środku. Enrique czemu nam to robisz?
0
Żeby jeszcze ktoś sie nie dziwił, jak Nacho zagra świetny mecz.
0
Nie ma co się czepiać, przecież Pepe leżał ponad trzy minuty.
15
Antoś dziękujemy za prezent! Barca musi go odpowiednio przyjać.
Teraz trzeba wygrać z Malagą, a następnie Realem. Wtedy wszystko zależy od nas, nie spoglądając za plecy i mieć głęboko gdzieś ten zaległy mecz Realu.
Wielka szkoda porażki z Deportivo, no ale cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Ależ mam Banana na twarzy, oby do samego wieczoru nie opadł :)
Visca el Barca! Vamos Barca!
1
Muszę przyznać, że przyzwoicie, ale bez szału. Bale zdecydowanie najgprszy na murawie.
22
Nie ma sensu, priorytetem jest klasowy pomocnik.
0
Ustawienie 3-4-3 z Albą za bardzo ryzykowne, potwierdził to mecz z Deportivo.
0
Najważniejsze zdobyć trzy punkty, ilość bramek schodzi na drugi, choć wiadomo przy wyniku 1-0 będzie nerwowo.
0
Odbiło gwiazdeczce w głowie.
0
Jeden najlepszy meczy Neymara w barwach Barcy. Muszę przyznać, że po tym spotkaniu znacznie bardziej go polubiłem.
2
Ależ mecz w Lubinie. Brawo Jaga! Bale dwie bramki. :D
24
Mam nadzieje, że po takim prysznicu już, to się nie zdarzy.
0
Masz racje nie pomyślałem. :)
1
A na youtube nie ma.
0
Nie mówię, że trzy miliony to mało, tylko znając Barcę nie wyciągną więcej.
0
Niech nie zapomina o Neymarze oraz Suarezie.
0
Wykupią go za 12 a sprzedadzą pewnie za 15. Lepiej powinni sobie odpuścić.
0
Moim zdaniem wiele nie straciliśmy, Umtiti będzie lepszy od Bartry. Choć kto wie co by było gdyby Marc dostawał więcej szans od Lucho.
1
Trzeba jak najszybciej podpisać! Pewnie Wenger miałby go ochotę zabrać czy jakiś inny angielski klub.
0
Największym zagrożeniem będzie jak zwykle Kameni, oto by nie stracić dwóch oczek. Trochę obawiam się tego spotkania, a jeśli zremisujemy, to będzie po mistrzostwie.
Wygramy!