0

Absolutnie jestem na nie. Arda obecnie jest znacznie lepszy.

0

Dla mnie te porównanie Messiego z nim było śmieszne. Mam nadzieje, że nie wróci do Barcelony.

0

Pracuje nad kalendarzem, tylko nie ma jeszcze oficjalnych dat spotkania z Osasuną i Espanyolem. :)

0

Ok dzięki. Nie jestem za bardzo na bieżąco. Fajny avatar. :)

0

Kiedy zawsze leci "Stan futbolu" na Eleven?

1

No dokładnie, w wielu przypadkach brakuje tej szczerości.

0

Też mnie dziwi. Ale wiesz nieraz mieć tak wiele, trzeba odpowiednio wykorzystać, a obecny trener Francji nie jest najlepszym rozwiązaniem.

1

Momentami był kontrowersyjny, ale bardzo ciekawa postać w świecie futbolu. Gdy zobaczyłem wiadomość byłem w szoku.

2


Stoch jest niesamowity. Szkoda, że jednak nie wygrał PŚ. Ten konkurs w którym Kamil zajął 20 miejsce miał duży wpływ.

Mimo wszystko i tak jest wielki. Najważniejsze aby zdobył medal samodzielnie i drużynowo medale w Pjongczangu.

Mimo nie wygranej PŚ przez Polaka, ten sezon był wspaniały i niezapomniany!

0

Ostatnio mu palma odbija.

0

Mi się wydaję, że właśnie odejście Messiego bardzie zrobi z Neymara lidera Barcelony i zostanie na sporo sezonów.

0

Powinno być jeszcze pożegnanie Xaviego. Pewnie każdy kibic uronił łzę.

4


Piękne i wzruszające momenty.

4

Z taką grą i trenerem Messi może pomarzyć o MŚ.
Boisko tragiczne, poziom kartofliska..

0

Pewnie tam leci Argentyna. Cholera nie mam..

0

Eleven ma jakiś trzeci kanał?

0

Jestem ciekaw kto w to wierzy. Śmieszą mnie takie newsy..
http://nowinkitransferowe.pl/1073/Transfery/leo-messi-zada-trzech-wzmocnien-barcelony

0

I tak ma zostać. Bayern to odpowiednie miejsce dla niego. Gdyby poszedł do Realu, musiałby użerać się z Ronaldo.

0

Ostatnimi czasy gra bardzo stabilnie. Szkoda tego klopsa z Deportivo.

0

Rabiot zagrał jeden genialny i od razu do Barcy. Najlepszym rozwiązaniem byłby Thiago, ale wątpie w ten transfer.

1

Jeju ale ten Popek jest tragiczny..

2

Mogę oglądać milion razy.
Ależ Marc zaimponował w tej akcji zaangażowaniem!

1

Dzięki Andre! Spadł mi kamień z serca.

3

Co ten Enrique odwala? Według mnie powinien ten za Rafinhe czwartego obrońce! Żeby tylko kontra nam nie spieprzyła meczu.

5

Niestety Rafinha na skrzydle mało wnosi.

1

Dzisiaj ustawienie 3-4-3 nie działa..

0

Ależ ich załatwili.

0

Jest francuzki talizman, to będzie i wygrana.

0

Przydałby się u nas!

4

.Liczę na wygraną The Reds! Mam nadzieje, że wrócą do LM. Zdecydowanie Liverpool jest jednym z ulubionych klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?