26 marca 2017, 15:27
0
Absolutnie jestem na nie. Arda obecnie jest znacznie lepszy.
26 marca 2017, 15:24
Dla mnie te porównanie Messiego z nim było śmieszne. Mam nadzieje, że nie wróci do Barcelony.
26 marca 2017, 14:44
Pracuje nad kalendarzem, tylko nie ma jeszcze oficjalnych dat spotkania z Osasuną i Espanyolem. :)
26 marca 2017, 00:52
Ok dzięki. Nie jestem za bardzo na bieżąco. Fajny avatar. :)
26 marca 2017, 00:13
Kiedy zawsze leci "Stan futbolu" na Eleven?
25 marca 2017, 13:43
1
No dokładnie, w wielu przypadkach brakuje tej szczerości.
25 marca 2017, 13:37
Też mnie dziwi. Ale wiesz nieraz mieć tak wiele, trzeba odpowiednio wykorzystać, a obecny trener Francji nie jest najlepszym rozwiązaniem.
25 marca 2017, 13:30
Momentami był kontrowersyjny, ale bardzo ciekawa postać w świecie futbolu. Gdy zobaczyłem wiadomość byłem w szoku.
25 marca 2017, 13:19
2
25 marca 2017, 12:28
Ostatnio mu palma odbija.
25 marca 2017, 12:26
Mi się wydaję, że właśnie odejście Messiego bardzie zrobi z Neymara lidera Barcelony i zostanie na sporo sezonów.
25 marca 2017, 12:22
Powinno być jeszcze pożegnanie Xaviego. Pewnie każdy kibic uronił łzę.
25 marca 2017, 00:31
4
24 marca 2017, 02:09
Z taką grą i trenerem Messi może pomarzyć o MŚ. Boisko tragiczne, poziom kartofliska..
24 marca 2017, 00:44
Pewnie tam leci Argentyna. Cholera nie mam..
24 marca 2017, 00:34
Eleven ma jakiś trzeci kanał?
23 marca 2017, 15:33
Jestem ciekaw kto w to wierzy. Śmieszą mnie takie newsy.. http://nowinkitransferowe.pl/1073/Transfery/leo-messi-zada-trzech-wzmocnien-barcelony
23 marca 2017, 15:25
I tak ma zostać. Bayern to odpowiednie miejsce dla niego. Gdyby poszedł do Realu, musiałby użerać się z Ronaldo.
23 marca 2017, 11:46
Ostatnimi czasy gra bardzo stabilnie. Szkoda tego klopsa z Deportivo.
22 marca 2017, 14:51
Rabiot zagrał jeden genialny i od razu do Barcy. Najlepszym rozwiązaniem byłby Thiago, ale wątpie w ten transfer.
22 marca 2017, 14:47
Jeju ale ten Popek jest tragiczny..
22 marca 2017, 11:45
Mogę oglądać milion razy. Ależ Marc zaimponował w tej akcji zaangażowaniem!
19 marca 2017, 22:32
Dzięki Andre! Spadł mi kamień z serca.
19 marca 2017, 22:02
3
Co ten Enrique odwala? Według mnie powinien ten za Rafinhe czwartego obrońce! Żeby tylko kontra nam nie spieprzyła meczu.
19 marca 2017, 21:42
5
Niestety Rafinha na skrzydle mało wnosi.
19 marca 2017, 21:33
Dzisiaj ustawienie 3-4-3 nie działa..
19 marca 2017, 21:21
Ależ ich załatwili.
19 marca 2017, 20:02
Jest francuzki talizman, to będzie i wygrana.
19 marca 2017, 17:43
Przydałby się u nas!
19 marca 2017, 17:36
.Liczę na wygraną The Reds! Mam nadzieje, że wrócą do LM. Zdecydowanie Liverpool jest jednym z ulubionych klubów.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Absolutnie jestem na nie. Arda obecnie jest znacznie lepszy.
0
Dla mnie te porównanie Messiego z nim było śmieszne. Mam nadzieje, że nie wróci do Barcelony.
0
Pracuje nad kalendarzem, tylko nie ma jeszcze oficjalnych dat spotkania z Osasuną i Espanyolem. :)
0
Ok dzięki. Nie jestem za bardzo na bieżąco. Fajny avatar. :)
0
Kiedy zawsze leci "Stan futbolu" na Eleven?
1
No dokładnie, w wielu przypadkach brakuje tej szczerości.
0
Też mnie dziwi. Ale wiesz nieraz mieć tak wiele, trzeba odpowiednio wykorzystać, a obecny trener Francji nie jest najlepszym rozwiązaniem.
1
Momentami był kontrowersyjny, ale bardzo ciekawa postać w świecie futbolu. Gdy zobaczyłem wiadomość byłem w szoku.
2
Stoch jest niesamowity. Szkoda, że jednak nie wygrał PŚ. Ten konkurs w którym Kamil zajął 20 miejsce miał duży wpływ.
Mimo wszystko i tak jest wielki. Najważniejsze aby zdobył medal samodzielnie i drużynowo medale w Pjongczangu.
Mimo nie wygranej PŚ przez Polaka, ten sezon był wspaniały i niezapomniany!
0
Ostatnio mu palma odbija.
0
Mi się wydaję, że właśnie odejście Messiego bardzie zrobi z Neymara lidera Barcelony i zostanie na sporo sezonów.
0
Powinno być jeszcze pożegnanie Xaviego. Pewnie każdy kibic uronił łzę.
4
Piękne i wzruszające momenty.
4
Z taką grą i trenerem Messi może pomarzyć o MŚ.
Boisko tragiczne, poziom kartofliska..
0
Pewnie tam leci Argentyna. Cholera nie mam..
0
Eleven ma jakiś trzeci kanał?
0
Jestem ciekaw kto w to wierzy. Śmieszą mnie takie newsy..
http://nowinkitransferowe.pl/1073/Transfery/leo-messi-zada-trzech-wzmocnien-barcelony
0
I tak ma zostać. Bayern to odpowiednie miejsce dla niego. Gdyby poszedł do Realu, musiałby użerać się z Ronaldo.
0
Ostatnimi czasy gra bardzo stabilnie. Szkoda tego klopsa z Deportivo.
0
Rabiot zagrał jeden genialny i od razu do Barcy. Najlepszym rozwiązaniem byłby Thiago, ale wątpie w ten transfer.
1
Jeju ale ten Popek jest tragiczny..
2
Mogę oglądać milion razy.
Ależ Marc zaimponował w tej akcji zaangażowaniem!
1
Dzięki Andre! Spadł mi kamień z serca.
3
Co ten Enrique odwala? Według mnie powinien ten za Rafinhe czwartego obrońce! Żeby tylko kontra nam nie spieprzyła meczu.
5
Niestety Rafinha na skrzydle mało wnosi.
1
Dzisiaj ustawienie 3-4-3 nie działa..
0
Ależ ich załatwili.
0
Jest francuzki talizman, to będzie i wygrana.
0
Przydałby się u nas!
4
.Liczę na wygraną The Reds! Mam nadzieje, że wrócą do LM. Zdecydowanie Liverpool jest jednym z ulubionych klubów.