0

Tak jest nasze Orzełki ze złotem! Są wielcy!

3

Masakrujemy rywali! Orzełki będą złote!

0

To było pewne, że wygrają, zwłaszcza bez Ronaldo. Najważniejsze aby Barca dziś dopisała trzy oczka.

0

W meczu z Celtą musimy wyjść najsilniejszym składem!

0

Przecież nie jest idiotą i nie powie, że w trakcie sezonu o swojej przyszłości. Niestety obawiam się, że Barco woli Valverde.

0

Wielka szkoda Łukasza. Nie ucieka z Walii! Zasługuje na lepszy klub. Na euro pokazał klasę. Nie dziwie się, że traci tyle bramek jak przed sobą ma tak fatalną linie obrony. Widziałbym go w lidze niemieckiej.

0

W ataku możemy strzelić te 4, niestety w obronie wygląda niewesoło.

0

Jeśli chcecie to zapraszam do polubienia mojego fanpage bloga filmowego. ;)

https://www.facebook.com/Spojrzenie-Filmowe-490603217716337/?fref=ts

0

Pique to było pewne. Hamburger dla Suareza. :D

0

Tylko nie Valverde. Przecież jego obecna ekipa niczym się nie wyróżnia a mają skład na przynajmniej top 5. Mam nadzieje, że jednak wezmą Sampaoliego.

1

Tak chciałem. Mimo wszystko dwójeczka najlepsza!

0

Do karnego Realu nie jestem pewny, ale spalony był. Na pewno w żadnej sytuaci nie podarował nic kontrowersyjnego.

0

Tak jasne. Jakoś Guardioli i Enrique nie wybrał..

0

Dzięki, już poprawione

3




leż,on jest żałosny, wie, że kamera go nagrywa s odwala taki kabaret, facet się ośmiesza. Jak można stawiać Messiego obok Ronaldo, Leo nigdy by tak prostacko się nie zachował..


1

Chyba oglądaliśmy inny mecz, niby kiedy był dymany? To raczej Las Palmas był dymany, bramka ze spalonego i śmieszny. Całe szczęście, że przynajmniej sędzia odgwizdał karniaka dla Las Palmas. Tym razem wreszcie sędzia wszystkiego nie spieprzył.

2

Z tym pośmiewiskiem niech nie przesadzają, Real przynajmniej walczył do końca. Pośmiewiskiem był wyczyn Barcy z PSG. Wszystkie gazety są siebie warte.

2

Ależ zeszli na bagienny poziom..

1

Oby tak było! Vamos Barca!

34

Dzięki za wiele niezapomnianych przepięknych chwil!
https://pbs.twimg.com/media/C53n5qRWQAQPsFl.jpg:large

0

Jakie konta na twitterze polecacie? Nie muszą być tylko związane z futbolem i Barcą.

11

Enrique olał Real ciepłym moczem a oni i tak go kochają, dowiedzieli się, że odchodzi i w prezencie dali lidera.. :D

0

Chyba jednak nie. :)

1

Ależ ma banana na twarzy :D

0

A tak się bałem że Bale wraca. Jednak Gareth piątęczka!

0

Pewnie Real teraz dostanie mocnego kopani wygrają.. Las Palmas do boju!

1

Nawet nie wiedziałem, że z niego taki samuraj, jednak fryzura nie jest przypadkowa.

1

Teraz jak patrzę na tego newsa zrobiło mi się smutno. Trzeba podziękować Enrique za tyle spaniałych radosnych chwil, które nam dał. Zawsze będzie mieć u mnie szacunek.

Mam nadzieje, że zatrudnimy fachowca pokroju Sampaoliego! Uzue według mnie, to średni pomysł.

No to panie i panowie zaczynamy nowy rozdział z naszą ukochaną Barceloną. Visca el Barca!

1

No chyba, że tak. Czyli prędzej da buziaka Krystynie?

0

Mógłby tak Jese dać plaskacza Realowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?