Wielka szkoda Łukasza. Nie ucieka z Walii! Zasługuje na lepszy klub. Na euro pokazał klasę. Nie dziwie się, że traci tyle bramek jak przed sobą ma tak fatalną linie obrony. Widziałbym go w lidze niemieckiej.
leż,on jest żałosny, wie, że kamera go nagrywa s odwala taki kabaret, facet się ośmiesza. Jak można stawiać Messiego obok Ronaldo, Leo nigdy by tak prostacko się nie zachował..
Chyba oglądaliśmy inny mecz, niby kiedy był dymany? To raczej Las Palmas był dymany, bramka ze spalonego i śmieszny. Całe szczęście, że przynajmniej sędzia odgwizdał karniaka dla Las Palmas. Tym razem wreszcie sędzia wszystkiego nie spieprzył.
Teraz jak patrzę na tego newsa zrobiło mi się smutno. Trzeba podziękować Enrique za tyle spaniałych radosnych chwil, które nam dał. Zawsze będzie mieć u mnie szacunek.
Mam nadzieje, że zatrudnimy fachowca pokroju Sampaoliego! Uzue według mnie, to średni pomysł.
No to panie i panowie zaczynamy nowy rozdział z naszą ukochaną Barceloną. Visca el Barca!
0
Tak jest nasze Orzełki ze złotem! Są wielcy!
3
Masakrujemy rywali! Orzełki będą złote!
0
To było pewne, że wygrają, zwłaszcza bez Ronaldo. Najważniejsze aby Barca dziś dopisała trzy oczka.
0
W meczu z Celtą musimy wyjść najsilniejszym składem!
0
Przecież nie jest idiotą i nie powie, że w trakcie sezonu o swojej przyszłości. Niestety obawiam się, że Barco woli Valverde.
0
Wielka szkoda Łukasza. Nie ucieka z Walii! Zasługuje na lepszy klub. Na euro pokazał klasę. Nie dziwie się, że traci tyle bramek jak przed sobą ma tak fatalną linie obrony. Widziałbym go w lidze niemieckiej.
0
W ataku możemy strzelić te 4, niestety w obronie wygląda niewesoło.
0
Jeśli chcecie to zapraszam do polubienia mojego fanpage bloga filmowego. ;)
https://www.facebook.com/Spojrzenie-Filmowe-490603217716337/?fref=ts
0
Pique to było pewne. Hamburger dla Suareza. :D
0
Tylko nie Valverde. Przecież jego obecna ekipa niczym się nie wyróżnia a mają skład na przynajmniej top 5. Mam nadzieje, że jednak wezmą Sampaoliego.
1
Tak chciałem. Mimo wszystko dwójeczka najlepsza!
0
Do karnego Realu nie jestem pewny, ale spalony był. Na pewno w żadnej sytuaci nie podarował nic kontrowersyjnego.
0
Tak jasne. Jakoś Guardioli i Enrique nie wybrał..
0
Dzięki, już poprawione
3
leż,on jest żałosny, wie, że kamera go nagrywa s odwala taki kabaret, facet się ośmiesza. Jak można stawiać Messiego obok Ronaldo, Leo nigdy by tak prostacko się nie zachował..
1
Chyba oglądaliśmy inny mecz, niby kiedy był dymany? To raczej Las Palmas był dymany, bramka ze spalonego i śmieszny. Całe szczęście, że przynajmniej sędzia odgwizdał karniaka dla Las Palmas. Tym razem wreszcie sędzia wszystkiego nie spieprzył.
2
Z tym pośmiewiskiem niech nie przesadzają, Real przynajmniej walczył do końca. Pośmiewiskiem był wyczyn Barcy z PSG. Wszystkie gazety są siebie warte.
2
Ależ zeszli na bagienny poziom..
1
Oby tak było! Vamos Barca!
34
Dzięki za wiele niezapomnianych przepięknych chwil!
https://pbs.twimg.com/media/C53n5qRWQAQPsFl.jpg:large
0
Jakie konta na twitterze polecacie? Nie muszą być tylko związane z futbolem i Barcą.
11
Enrique olał Real ciepłym moczem a oni i tak go kochają, dowiedzieli się, że odchodzi i w prezencie dali lidera.. :D
0
Chyba jednak nie. :)
1
Ależ ma banana na twarzy :D
0
A tak się bałem że Bale wraca. Jednak Gareth piątęczka!
0
Pewnie Real teraz dostanie mocnego kopani wygrają.. Las Palmas do boju!
1
Nawet nie wiedziałem, że z niego taki samuraj, jednak fryzura nie jest przypadkowa.
1
Teraz jak patrzę na tego newsa zrobiło mi się smutno. Trzeba podziękować Enrique za tyle spaniałych radosnych chwil, które nam dał. Zawsze będzie mieć u mnie szacunek.
Mam nadzieje, że zatrudnimy fachowca pokroju Sampaoliego! Uzue według mnie, to średni pomysł.
No to panie i panowie zaczynamy nowy rozdział z naszą ukochaną Barceloną. Visca el Barca!
1
No chyba, że tak. Czyli prędzej da buziaka Krystynie?
0
Mógłby tak Jese dać plaskacza Realowi.