Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.
Nie ukrywam, też tak mam. Oby w następnej fazie trafił na Bayern, w co wątpię. Wydaje mi się, że Bawarczycy mogą wygrać LM. Ale jeśli jednak Real wygra to i tak pewnie po dwóch dniach zapomnę. Ja nie kibicuję nie tylko dla pucharów, poza tym w ostatnich latach jest w tyle za Barcą pof tym względem, jedynie będą mogli szczycić obroną LM, o tryplecie czy sekstecie mogą pomarzyć.
Nie ja nie stwierdzam tego, by może będzie innaczej. Ja raczej byłem pewny, że Napoli nie będzie ciężkim rywalem.
Chyba w tej edycji do końca tylko zobaczę do końca Lewego w akcji. Szkoda tracić nerwów. Nie powiem jeśli Real wygra LM nie będzie mi wesoło., choć ja mało zwracam uwagę na Real.
Niestety ten sezon jest do dupy i mam go serdecznie. Cóż trzeba czekać na nowy sezon, najlepiej z nowym rozgrywającym i trenerem. Sampaoli będzie ciężko, choć kto wie, moim drugim kandydatem którego najbardziej chciałbym zobaczyć jest Koeman.
Panowie głowa do góry, po prostu ten sezon poszedł na marne, ale Barca nie kończy się na jednymm za rok wrócimy mocniejszy. A jeśli wygrany ligę i puchar to nie będzie tak fatalnie.
Jedynie odpadka przed finałem, może lekko załagodzi gorycz. Mi się wydaję niestety, że Real dziś odiśgnie dobry rezultat. Jak wygląda poziom obrony Napoli?
PSG zagrało świetnie, ale prawda jest taka, że nasza żenująca gra miała na to wpływ. Nie dziwie się jeśli w następnej rundzie PSG odpadnie. Nadal w to nie wierzę że dostaliśmy taki pogrom właśnie od francuzów. Napewno jeśli Barca by zagrała by na przynajmniej dobrym poziomie spokojnie wywieźliby korzystny rezultat, z taką grą nawet Benfica by z nami wygrała.
Nie chcę umiejszać wygrabej PSG, ale według mnie jeśli trafią na solifną grę np. Bayernu to wtedy przekonamy się jak są dobrzy. Nie wide jakoś PSG w finale, choć im tego życzę.
ie ma co ukrywać czuję zażenowanie. Ale a jednym sezonie wszystko si nie kończy. Pamiętam jak miałem łzy w oczach oglądać pogrom z Bayernem, a za jakiś czas Barca dała mi wiele radości w moim bardzo ciężkim życiu, jestem poważnie chory i raczej wielu lat nie pożyje, a właśnie Barca dodała sensu w moim życiu.
Naszym zawodnikom należy się plaskacz w w twarz, ale nadal większość zawodników bardzo szanuję.
Naprawdę uwierzcie jest wiele ważniejszych rzeczy na świecie niż wynik. co pokazuję moja choroba. Mimo każdej porażki trzeba kochać ten klub, w innym wypadku pokazuję jakim jest się żenującym kibicem.
Jestem przykładem faceta, że niby ta silniejsza płeć ma również łzy w oczach.
Barca na zawsze pozostanie w moim sercu nawet kiedy przestanie bić. Visca el Barca!
Nie ma co ukrywać czuję zażenowanie. Ale a jednym sezonie wszystko si nie kończy. Pamiętam jak miałem łzy w oczach oglądać pogrom z Bayernem, a za jakiś czas Barca dała mi wiele radości w moim bardzo ciężkim życiu, jestem poważnie chory i raczej wielu lat nie pożyje, a właśnie Barca dodała sensu w moim życiu.
Naszym zawodnikom należy się plaskacz w w twarz, ale nadal większość zawodników bardzo szanuję.
Naprawdę uwierzcie jest wiele ważniejszych rzeczy na świecie niż wynik. co pokazuję moja choroba. Mimo każdej porażki trzeba kochać ten klub, w innym wypadku pokazuję jakim jest się żenującym kibicem.
Jestem przykładem faceta, że niby ta silniejsza płeć ma również łzy w oczach.
Barca na zawsze pozostanie w moim sercu nawet kiedy przestanie bić. Visca el Barca!
1
Drze się jak krowa, Szpak pokazał jej jak wygląda artyzm śpiewania.
0
Ależ mi go brak, nie tylko na boisku. Życzę mu żeby doszedł jak nakdalej.
Najlepszy prawy prawy obrońca w historii Barcy!
5
Wielka szkoda, że Nenad Bjelica nie trenował Lecha od początku sezonu, choć i tak spokojnie mogą powalczyć o chociażby wicemistrza.
0
Alkohol + rock! Lub nowy film mistrza Scorsese.
0
Znacznie bardziej wolę Suareza niż Ibre z Suarezem na skrzydle. Luis tylko by się męczył.
0
Oficjalnie już Real mecz z Celtą zostanie rozegrany przed ostatnią kolejką?
1
Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.
1
Nie powiedziałbym, Real nie zachwyca, zobaczymy jak zagrają z Villarreal. Jeśli Real nie wygra któregoś z zaległych spotkań nic nie będzie wiadome.
0
W żadnym stopniu nie liczyłem na stratę pkt z Espanyolem, na chwilkę spojrzałem na mecz i widać, Espanyol ma w dupie ten mecz.
2
Ja mam w niego umiarkowaną wiarę, chłopakowi należy się szansa w nowym sezonie.
1
Oczywiście nie zapomne
0
O właśnie, cholera zapomniałbym
0
Tak tylko pytam, w tych smutnych chwilka mogę zapomnieć.
0
Właśnie tworze sobie tapetę legend Barcy.
Jak nar azie umieściłem: Puyol, Cruyff, Xavi, Guardiola, Iniesta, Messi, Ronaldinho.
Jakie dać jeszcze nazwiska? Z dwanaście raczej się zmieści.
0
Jak pary chcielibyście w ćwierćfinałach LM?
1
Nie ukrywam, też tak mam. Oby w następnej fazie trafił na Bayern, w co wątpię. Wydaje mi się, że Bawarczycy mogą wygrać LM. Ale jeśli jednak Real wygra to i tak pewnie po dwóch dniach zapomnę. Ja nie kibicuję nie tylko dla pucharów, poza tym w ostatnich latach jest w tyle za Barcą pof tym względem, jedynie będą mogli szczycić obroną LM, o tryplecie czy sekstecie mogą pomarzyć.
1
Lewandowskiemu przydałby się taki sukces.
0
Nie ja nie stwierdzam tego, by może będzie innaczej. Ja raczej byłem pewny, że Napoli nie będzie ciężkim rywalem.
Chyba w tej edycji do końca tylko zobaczę do końca Lewego w akcji. Szkoda tracić nerwów. Nie powiem jeśli Real wygra LM nie będzie mi wesoło., choć ja mało zwracam uwagę na Real.
8
Prawda jest taka, że Real jedynie Bayern może wyeliminować. Coś czuje, że Real może spokojnie dojść do finału.
Dziś Real pokazał jak powinno wyglądać zaangażowanie i zamysł taktyczny w LM. Tak jak wspominałem bez problemu wygrywa, Real ma świetny wynik.
6
Liczę na to, że Lewy wygra LM!
0
Niestety ten sezon jest do dupy i mam go serdecznie. Cóż trzeba czekać na nowy sezon, najlepiej z nowym rozgrywającym i trenerem. Sampaoli będzie ciężko, choć kto wie, moim drugim kandydatem którego najbardziej chciałbym zobaczyć jest Koeman.
Panowie głowa do góry, po prostu ten sezon poszedł na marne, ale Barca nie kończy się na jednymm za rok wrócimy mocniejszy. A jeśli wygrany ligę i puchar to nie będzie tak fatalnie.
Jedynie odpadka przed finałem, może lekko załagodzi gorycz. Mi się wydaję niestety, że Real dziś odiśgnie dobry rezultat. Jak wygląda poziom obrony Napoli?
0
PSG zagrało świetnie, ale prawda jest taka, że nasza żenująca gra miała na to wpływ. Nie dziwie się jeśli w następnej rundzie PSG odpadnie. Nadal w to nie wierzę że dostaliśmy taki pogrom właśnie od francuzów. Napewno jeśli Barca by zagrała by na przynajmniej dobrym poziomie spokojnie wywieźliby korzystny rezultat, z taką grą nawet Benfica by z nami wygrała.
Nie chcę umiejszać wygrabej PSG, ale według mnie jeśli trafią na solifną grę np. Bayernu to wtedy przekonamy się jak są dobrzy. Nie wide jakoś PSG w finale, choć im tego życzę.
0
Nie przepadam za Bayernem, ale liczę przynajmniej na to, że rodak zdobędzie LM. Jak myślicie kto może wygrać obecną edycje?
3
Zrobiłem dla siebie, może ktoś skorzysta.
http://i.imgur.com/rnREI1g.png
4
Powtórzę się.
ie ma co ukrywać czuję zażenowanie. Ale a jednym sezonie wszystko si nie kończy. Pamiętam jak miałem łzy w oczach oglądać pogrom z Bayernem, a za jakiś czas Barca dała mi wiele radości w moim bardzo ciężkim życiu, jestem poważnie chory i raczej wielu lat nie pożyje, a właśnie Barca dodała sensu w moim życiu.
Naszym zawodnikom należy się plaskacz w w twarz, ale nadal większość zawodników bardzo szanuję.
Naprawdę uwierzcie jest wiele ważniejszych rzeczy na świecie niż wynik. co pokazuję moja choroba. Mimo każdej porażki trzeba kochać ten klub, w innym wypadku pokazuję jakim jest się żenującym kibicem.
Jestem przykładem faceta, że niby ta silniejsza płeć ma również łzy w oczach.
Barca na zawsze pozostanie w moim sercu nawet kiedy przestanie bić. Visca el Barca!
1
Wielkie dzięki. Oby nasza Barca odżyła!
0
Nie ma co ukrywać czuję zażenowanie. Ale a jednym sezonie wszystko si nie kończy. Pamiętam jak miałem łzy w oczach oglądać pogrom z Bayernem, a za jakiś czas Barca dała mi wiele radości w moim bardzo ciężkim życiu, jestem poważnie chory i raczej wielu lat nie pożyje, a właśnie Barca dodała sensu w moim życiu.
Naszym zawodnikom należy się plaskacz w w twarz, ale nadal większość zawodników bardzo szanuję.
Naprawdę uwierzcie jest wiele ważniejszych rzeczy na świecie niż wynik. co pokazuję moja choroba. Mimo każdej porażki trzeba kochać ten klub, w innym wypadku pokazuję jakim jest się żenującym kibicem.
Jestem przykładem faceta, że niby ta silniejsza płeć ma również łzy w oczach.
Barca na zawsze pozostanie w moim sercu nawet kiedy przestanie bić. Visca el Barca!
4
Mimo wszystko i tak będę kochać ten klub. Cóż ten sezon jest bardzo słaby.
7
Patrząc na taką grę, many łzy w oczach.
Visca el Barca! :( Mimo wyniku Barca nadal w sercu.
2
Ja wolałbym żeby Liverpool wygrał, ale nie ma na to szans.