"Belle Epoque" będzie pewnie słabe, Małaszyński jest strasznie przeciętny, jedynie Cielecka może jako tako wypadnie. Nie ma zamiaru tego oglądać. Polecam z tych nowszych "Atalanta". "Goliath"
Bodajże w kwietniu, raczej w ty sezonie już wiele nie wniesie. Szkoda mi Garetha bo był w formie. Bale jest chyba moim ulubionym zawodnikiem w Realu, niech wraca szybko do zdrowia.
Całe szczęście, że Busquets będzie pauzować tylko dwa tygodnie. Ciekawe na kogo postawi Enrique, zapewne będzie to Rakitic.
Marcelo i Modric są w tym sezonie jednym z najmocniejszych ogniw , ich absencja w spotkaniach z Celta dwa razy i Sociedad na pewno będzie widoczna a no i Jeszcze Danilo będzie słabym punktem obrony. Liczę, że Real przynajmniej cztery punkty straci, w pucharze niech nawet wygrają.
Sevilla gra dobrą i piłkę ale w obronie średnio grają a na wyjazdach ciężko im idzie, wątpię żeby powalczyli o mistrza, oby przynajmniej byli wyżej niż Atletico.
Bez wąytienia "La La Land" zgarnie sporo statuetek, za aktorstwo (Gosling, Stone) i Damien Chazelle ma duże szanse za reżyserie i scenariusz mo i jeszcze pewnie za muzykę Justin Hurwitz.
Na statuetką za film także ma dużą szansę, choć "Moonlight" czy "Manchester by the Sea" są w grze.
Co do roku 2017 to nie mogę się doczekać nowej odsłony "Blade Runner"
Pierwszy odcinek nie zrobił na mnie kompletnie żadnego zachwytu. Początek fabuły jak na razie mnie nie zaintrygował, do tego dochodzą dość średnie postacie, Tom Hardy gra bardzo dobrze, lecz jego postać wydaje się mieć przesycony mroczny charakter, nie go końca mnie przekonuje. Dialogi jak dla mnie trochę na pokaz, nie widze w nich dobrej formy.
Klimat jest doskonale stworzony, scenografia, kostiumy, zdjęcia czy muzyka zostały świetnie wkomponowane.
Mogę stwierdzić, że jak naradzie jestem mocno rozczarowany. Oczywiście to dopiero pierwszy odcinek więc nie skreślam jeszcze serialu, oby kolejne odcinki wyglądały lepiej a historia nabrała na ciekawości.
1
Jakby Real awansował to i tak pojawił a by się da wiadomość Nie ma tutaj żadnej beki. Nasi redaktorzy to pełen profesjonalizm!
1
Dobrze, że jeszcze strzelili, zrobili sobie jeszcze nadzieje. Taka odpadka jeszcze bardziej smakuje. Real w życiu nie wywalczy trypletu.
0
Nie stać ich na pensje.
0
"Belle Epoque" będzie pewnie słabe, Małaszyński jest strasznie przeciętny, jedynie Cielecka może jako tako wypadnie. Nie ma zamiaru tego oglądać. Polecam z tych nowszych "Atalanta". "Goliath"
0
Które utwory najbardziej? :)
W przyszłe lato Depeche Mode w Polsce!
0
Led Zeppelin o tak! - Stairway to Heaven, Kashmir po prostu kocham!
4
Bardzo wiele , ale ostatnio najwięcej Depeche Mode oraz Pearl Jam
0
Kubrick na pewno mógłby mieć do tego łeb, w końcu nakręcił jeden z najlepszych filmów w historii kina w swoim gatunku - "2001: Odyseja kosmiczna"
5
Do złamania było cholernie blisko..uff
2
Wolę żeby Barca i Real do końca grali w najmocniejszym składzie, bo potem będzie pieprzenie, że Real przegrał z powodu kontuzji.
Mimo wszystko kontuzja każdego sportowca nie powinna cieszyć.
0
Bodajże w kwietniu, raczej w ty sezonie już wiele nie wniesie. Szkoda mi Garetha bo był w formie. Bale jest chyba moim ulubionym zawodnikiem w Realu, niech wraca szybko do zdrowia.
0
Całe szczęście, że Busquets będzie pauzować tylko dwa tygodnie. Ciekawe na kogo postawi Enrique, zapewne będzie to Rakitic.
Marcelo i Modric są w tym sezonie jednym z najmocniejszych ogniw , ich absencja w spotkaniach z Celta dwa razy i Sociedad na pewno będzie widoczna a no i Jeszcze Danilo będzie słabym punktem obrony. Liczę, że Real przynajmniej cztery punkty straci, w pucharze niech nawet wygrają.
Sevilla gra dobrą i piłkę ale w obronie średnio grają a na wyjazdach ciężko im idzie, wątpię żeby powalczyli o mistrza, oby przynajmniej byli wyżej niż Atletico.
1
Bez wąytienia "La La Land" zgarnie sporo statuetek, za aktorstwo (Gosling, Stone) i Damien Chazelle ma duże szanse za reżyserie i scenariusz mo i jeszcze pewnie za muzykę Justin Hurwitz.
Na statuetką za film także ma dużą szansę, choć "Moonlight" czy "Manchester by the Sea" są w grze.
Co do roku 2017 to nie mogę się doczekać nowej odsłony "Blade Runner"
0
Normalnie cud bramka z dystansu.
0
Kontuzja może Busquetsa oznacza straszne osłabienie. Cholera jasna a już łapał swój rytm. Czyli na kolejne mecze Mascherano.
0
Głupi błąd....
11
Wolę żeby Koguty wygrali.
0
Całe szczęście, że przeciwnik to tylko Eibar.
0
Neymar ten rok świetnie zaczął. Dla mnie nie musi wirle strzelać, jego asysty są równie ważne.
1
Ładne ma oczęta.
0
Sorry, rozpędziłem się.
0
Zawiodła, chyba sobie żartujesz? 1-2 to świetny wynik, Celta strzeli u siebie gola to dwie bramki jak Real strzeli da tylko dogrywkę.
0
Raul jak zwykle klasa.
1
Karma, karma, karma!
5
Ale Cristiano marnie wygląda.
0
Cudowny jest te hymn! Niech Palanganas zrobi piekło!
0
Trzymamy kciuk'i za Kamila!
0
Pierwszy odcinek nie zrobił na mnie kompletnie żadnego zachwytu. Początek fabuły jak na razie mnie nie zaintrygował, do tego dochodzą dość średnie postacie, Tom Hardy gra bardzo dobrze, lecz jego postać wydaje się mieć przesycony mroczny charakter, nie go końca mnie przekonuje. Dialogi jak dla mnie trochę na pokaz, nie widze w nich dobrej formy.
Klimat jest doskonale stworzony, scenografia, kostiumy, zdjęcia czy muzyka zostały świetnie wkomponowane.
Mogę stwierdzić, że jak naradzie jestem mocno rozczarowany. Oczywiście to dopiero pierwszy odcinek więc nie skreślam jeszcze serialu, oby kolejne odcinki wyglądały lepiej a historia nabrała na ciekawości.
0
A i chodzi o komputer.
2
Kyle MacLachlan powraca! do Twin Peaks!