Wiadomo są momenty, że mam niewyparzony jęzor i paluch w nerwach i napiszę coś głupiego, ale to są nerwy.
Brakuje mi już trochę szacunku kibiców, chociażby podczas Gran Derby. Niektórzy chyba myślą, że jego drużyna będzie non stop lepsza od rywala, ale tak się nie da.
Dovrze, że można jeszcze normalnie pogadać z kibicem Realu. Nie powiem wielokrotnie Real mi popsuł nerwy, ale te kłotnie są irytujące. Oba kluby osiągnęły wielkie sukcesy.
Jeśli z Sevilla wygrają to raczej się uda. Jako kibic rozumiem, że cię to cieszy, mnie cieszy rekord 6 pucharów w jeden rok, oby ten rekord długo pozostał.
Gdzie ja niby się cieszyłem? Nawet nie oglądałem meczu. Rekord to tylko cyferki, zobaczymy co to da na koniec sezonu. Poza tym każdy klub może mieć jakiś rekord, chociażby 6 pucharów Barcy.
Nie ma co się przejmować. Zobaczymy co im ten rekord da na koniec sezonu. Moim zdaniem w niedziele Sevilla może urwać punkty. Jeśli chcą przebić Barce niech wygrają 6 pucharów
W końcowej fazie meczu kapitalnie wygrywał pojedynki w powietrzu, dzięki niemu mieliśmy więcej akcji, tego nam potrzeba. Mam wielki szacunek do Javiera, ale ja postawiłby na parę Pique - Umtiti.
0
Przy dwtuczne słuchawki nie. Bo u sąsiada działały..
0
Jest na max, chyb a coś się uszkodziło..
0
Wie ktoś może dlaczego nagle słuchawki zaczeły cicho grać? gdze w ustawieniach mogło się ściszyć?
1
Porzygać się można tym San Esoibar
8
Oby ta bramka otworzyła oczy Lucho! Roberto starał się jak mógł i na początku świetnie sobie radził, ale jego miejsce to pomoc.
0
Zamiast "mózg" Ozila powinien być Xavi lub Iniesta a no i jeszcze serce Puyola.
1
Alaves - Alcoron. Wymarzony przeciwnik dla półfinalisty.
0
Po prostu po golu na 1-1 wiedzieli, że i tak odpadną .
0
Wiadomo, trzeba liczyć na wpadki Realu.
0
Wiadomo są momenty, że mam niewyparzony jęzor i paluch w nerwach i napiszę coś głupiego, ale to są nerwy.
Brakuje mi już trochę szacunku kibiców, chociażby podczas Gran Derby. Niektórzy chyba myślą, że jego drużyna będzie non stop lepsza od rywala, ale tak się nie da.
0
Właśnie dnie było sensu oglądać, awans był przesądzony. Te spotkanie nie było istotne dla Barcy. Ważniejsze jest mecz w niedziele.
1
Dovrze, że można jeszcze normalnie pogadać z kibicem Realu. Nie powiem wielokrotnie Real mi popsuł nerwy, ale te kłotnie są irytujące. Oba kluby osiągnęły wielkie sukcesy.
0
Jeśli z Sevilla wygrają to raczej się uda. Jako kibic rozumiem, że cię to cieszy, mnie cieszy rekord 6 pucharów w jeden rok, oby ten rekord długo pozostał.
0
Aha, tak może być. Ten Juve chyba jest na pierwszym. Real jest w stanie to przebić, choć będzie to cieżkie.
2
Skupmy się teraz na Barcelonie, miejmy nadzieje, że od niedzieli zacznie się pogoń za Realem, i na koniec Barca będzie miała puchary a Real rekordy.
0
Tutaj chodzi tylko, że Real przebił w tym Barce.
1
Dokładnie. My mieliśmy rok temu nauczkę. Liczy się koniec sezonu, a jest połowa!
0
To raczej nikt tego nie przebije. Mimo wszystko szsvun dla Realu.
0
Gdzie ja niby się cieszyłem? Nawet nie oglądałem meczu. Rekord to tylko cyferki, zobaczymy co to da na koniec sezonu. Poza tym każdy klub może mieć jakiś rekord, chociażby 6 pucharów Barcy.
0
To czyli chodziło oto tylko , że przebili rekord Barcy. Ja myślałem, że przebili wszystkie kluby.
0
Tak wszyscy podniecają się tym rekordem a czy jaki inny klub nie ma dłuższej, coś mi się że Juve.
0
Nie ma co się przejmować. Zobaczymy co im ten rekord da na koniec sezonu. Moim zdaniem w niedziele Sevilla może urwać punkty. Jeśli chcą przebić Barce niech wygrają 6 pucharów
5
Nie powiem Polacy mnie jak na razie zaskakują. Jest szansa wygrać do boju Orły!
0
piątek, 12:00.
1
Ma ktoś może problem z otwieraniem w Firefox niektórych filmów np. na Twitteze?
błąd
Nieobsługiwany format wideo lub MME.
0
W końcowej fazie meczu kapitalnie wygrywał pojedynki w powietrzu, dzięki niemu mieliśmy więcej akcji, tego nam potrzeba. Mam wielki szacunek do Javiera, ale ja postawiłby na parę Pique - Umtiti.
0
Szkoda, ż4e chłopak musi męczyć się na obronie. A jak gram w pomocy potrafi świetnie wyłożyć piłkę.
0
Dla mnie obojetnię na kogo trafimy, fajnie jak y to był Real.
0
Wiesz sędzia może się mylić. :D
1
Trzeba zamknąć mordę i się nie odzywać a sędziowie będą robić swoje. Ciekawe kiedy doczekamy się powtórek.