0

No rzeczywiście, film oglądałem ale dawno temu. Dzięki. ;)

0

Może Wy pomożecie


1:40 jaki to utwór.

0

Dzięki, no to lipa...

0

Czy aktulizacja bazy danych do FM 16 zadziała na 15? Bo wklejam pliki do editor_data włączam grę i nic nie ma..

0

http://www.footballmanager.com/news/football-manager-2016-update-16-3-0

Wie ktoś jak pobrać patch? Przycisk "download" jest nieaktywny..

0

Sam jesteś do wymiany. Słabszy okres a ty już w niego nie wierzysz.

0

Nie ma co lamentować, jeśli wygramy najbliższe dwa mecze wszystko wróci na dober tory. Poza tym ludzie, to dopiero wstępna faza sezonu. Cztery oczka to nic wielkiego, zwłaszcza, że niedługo jest sptkanie z Realem. Lepiej mieć moment teraz a nie na końcówce sezonu. Wierze, że jeśli w składzie będzie Iniesta, Messi i Suarez wróci lepsza gra.

Wydaje mi się, że większość osób chciałaby zawsze grać genialny futbol, wiadomo też bym tak chciał, no ale każda ekipa ma słabszy, wystarczy spojrzeć na Bayern lub Atletico..

1

Miałem to samo napisać. Nie ma co się martwić. Mnie w takiej sytuacji najbardziej wkurza tyle czekanie. Cóż trzeba walnąć drina i spać.

Visca el Barca!

1

Chore jest gadanie o mistrzostwie po 1/3 sezonu. Obecnie 4pkt to jest nic. Nie ma co patrzeć na Real, skupmy się na Sociedad a potem walczymy z o oRealem dbudowanie.

0

Cholera weź teraz czekaj tydzień i potem kolejny/./

0

Teraz będzie gorący, trzeba wygrać kolejne dwa mecze. Całe szczęście, że dopiero 1/3 sezonu.

0

Jak możecie dajcie link Atletico.

0

Wiadomo frajerstwo z naszej strony, no aje jeśli Real wtopi, to odrobimy unkt.

0

Mam to samo. Walić, idę na piwo..

0

Kamieni zabrał szansę na lidera. Jeśli Real wygra jesteśmy w dupie.

0

0

Ja pieprzę 10min..

0

I nic z tego nie ma, to nie R10

0

Już mam nerwówke, pewnie na domiar złego Real wygra.

0

No, to Marca już ma podstawę na ból dupy.

1

Tak jest Rafinha z Suarezem w pomocy!

1

Po Breaking Bad idelne - będą Sons of Anarchy, Narcos, The Wire, Soprano.

Z inne rodzaju - Westworld, House of Cards, The Knick, Fargo

2

Jeśli to jest prawda z Łukaszem to mnie bardzo cieszy, chciałbym wreszcie zobaczyć naszego rodaka w koszulce Blaugrany, ale z jednej strony nie chcę, aby Roberto czy Piszczek siedzieli va ławce.

Pewnie i tak jest, to plota.

0

Świetna opcja, no ale federacja tego nie widzi.

0

Też za nim nie przepadam, ale nie można odmówić mu , że jest bardzo dobrym napatnikiem o klasę lepszy niż Pratto. Lepiej niech nie wchodzi znów pewnie spieprzy patelnie od Messiego.

0

Na pewno ma więcej pojęcia o taktyce. Niestety jeśli Argentyna awansuję zostanie z tym trenerem. Jeśli awansują z taką gra na MŚ będzie tragedia. Oby Argentyną przeszła eliminacje i zatrudniła klasowego trenera.

0

Tak jest jak ma się słabego trenera. Oby przed MŚ zawitał Bielsa.

0

Jak w ogóle spisuję się ten Luas Pratto? Dziwi mnie, że gra kolejny raz w składzie chociażby koszem Aguero, Dybali.

0

O tak!

21 lipca - Depeche Mode. David Gahan stworzy genialny klimat.

2

Menotti po raz kolejny pokazuję jakim jest inteligentnym człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?