0

Cholernie szkoda, że odszedł. Jak stał na bramce nie obawiałem się o kiksa. Jego mecz z Realem był wspaniały.

1

Kompletnie nie cieszy mnie ten transfer,

0

A no tak przecież d9ziś środa, eh niewyspanie robi swoje. ;)

3

No ja, narazie Marc nie zapewnia pewności jaką miał Bravo.

0

Gdzie transmisja losowania?

2

Będziemy tego cholernie żałować! Obym się mylił.

0

Też stawiam ns to, że z taką grą trzecie miejsce będzie cudem. Już wole żeby trafili na np. Bayern, Juve czy PSG.

4

Trzymajmy kciuki za Joanne! ;)

4

Łezka w oku się zakręciła! Oby teraz dzięki medalowi Neymar stał się silniejszym i lepszym piłkarzem.

0

Jest! Neymar kończ! ;)

0

Nie ma na to szans, że Enriqe nie będzie stawiać na Neymara.

0

No wiem, ale czy na dobrym poziomie..

7

Ale Anderson spieprzył miodne podanie Neymara.. Czyżby miał swojego Higuaina w finale :D

0

Oglądał ktoś mecz Juve? Jak spisywał się Alves?

2

Pięknie Papugi dostają solidne lanie!

0

Widzisz nawet jego naz. mylę. :D

1

Ale zawinął. Ale mnie cieszy powrót ukochanej Barcy! Bez niej, to jak bez powietrza.

1

Ależ Arda ma wejście w sezon, niczym Leonidas!

Widać, że zmiana pozycji Ardzie służy, Enrique pewnie sobie to przemyślał. Na pewno duży rozbrat z piłką i inna pozycja wpłynęła. Śmieszni byli ci, którzy chcieli upchnąć go po pierwszym sezonie do nich niczym towar, każdy zasługuję na drugą szansę! Sam miałem dość gry Turka, ale "dałem" jemu szansę.

,Zastanawiam się czy potrzebny Nam ktoś do ataku, jeśli mamy Turana i D. Suareza, choć z jednej strony nie mogą grać jakoś "9" więc można by kupić jakiegoś dojrzałego napastnika jeśli nie wypali transfer Paco.

Piękny widok jak Adrian wyciąga piłkę z siatki z skwaszoną miną.

6

Oby, to był zwiastun show Piotra!

11

Jeszcze niecałe pół godziny do meczu naszych Orłów! Już nie mogę się doczekać, kompletnie mi się nie chcę spać. Kto zarywa nockę dla naszych Orzełków? ;)

3

Mam nadzieje, że nie powitamy holendra w Barcelonie.

4

Ależ mecz Wyszomirskiego!

5

Laskowski to jest wspaniały komentator. Obecnie jeden z najlepszych, zdecydowanie wolę bardziej niż Szpakowskiego czy Borka, ma świetny głos i mówi logicznie.

1

Przecież pewnie to plota.

1

Niech wygrają z Niemcami! Przynajmniej trochę zmażą kompromitacje z mundialu w Brazylii.

0

No jak będziemy tak grać w obronie z taką skutecznością w ataku jest szansa to wygrać! Do boju chłopaki!

1

Mały ale wielki człowiek! ;)

2

Jeszcze pokaże ns co go stać. Niektórzy od razu by go sprzedali do Chin. Bez wątpienia w poprzednim sezonie spory rozbrat bez grania zrobił.

Ale Enrique będzie mieć ból głowy w linii pomocy. Kto by pomyślał, że mając kiedyś Xaviego, Inieste, Fabregasa i Thiago na podobnym poziomie co teraz, wiadomo duet Xavi-Iniesta biję wszystko.

2

Prawda się taka, że gdyby Niemiec nic nie marudził jak szczyl, Bravo by został. Szczerze obawiam się Marca w bramce.

6

Nasz kocur! Będzie mi go brakować. Bez wątpienia obecnie jest lepszy niż Marc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?