Dla mnie nawet jeśli nie wygra MŚ będzie najlepszym piłkarzem obecnego pokolenia futbolu. Gra Messiego to poezja, moi zdaniem trofea nie muszą być wyznacznikiem. Porównywanie Messiego z Pele czy Maradoną jest kretyńskie, to były całkiem inne epoki futbolu.
Zmiana koloru włosów i odrazu idiota.. Nikt nie będzie mówił jak ma Messi wyglądać. Tatuaże mogą się komuś nie podobać, ale nie są to jakieś głupoty tylko powiązane z jego synami. Wygląd nie zmienia człowieka!
Real i najlepsza kadra na świecie chyba są na haju, fakt pomoc mają dobrą, ale obronę to Juventus czy Atletico mają lepszą, a tak to Barca ma lepszy Poza tym wartość piłkarzy nie ma często nic do jakości wystarczy spojrzeć na Manchester City.
Po transferze Gomesa będzie mieć cholernie ciężko. Szkoda, że nie gra tak świetnie jak w Vigo, choć wiadomo fatalna kontuzja zrobiła swoje. Wydaje mi się, że wielkiej kariery w Barcelonie nie zrobi, ale obym się mylił, trzymam za niego kciuki.
Nie ma co Portugalskie kluby potrafią robić interesy, wystarczy spojrzeć na Benficę czy Porto, wiele europejskich potęg klubowych może się uczyć, Portugalczycy kupują tanio a sprzedają za obfite kokosy.
Oby za tą kasę Valencia zakupiła kogoś ciekawego. Chyba po odejściu Krychowiaka to Nietoperze są ulubionym Hiszpańskim klubem po Barcelonie. Mam nadzieje, że w nowym sezonie powalczą o pierwszą czwórkę.
Świetny serial szkoda, że juz sie skończył, choć raczej dobrze, że już zakończyli, lepiej skończyć niż zepsuć. Ostatni czwarty sezon bardzo dobry. Najbardziej spodobała mi się postać Poroctor, aktor zagrał znakomicie!
Nie ma takiej opcji, może nie ma takich podań jak Xavi czy Iniesta, ale jego pracowitość na boisku daje obecnej Barcelonie bardzo wiele. Już prędzej Arda by odszedł.
Jeśli Gomes będzie prezentował dobrą formą będę zadowolony z tego transferu. Według mnie wcale nie mamy za dużo pomocników, trzech z może grać na skrzydłach.
Przecież Arda, Suarez i Rafinha mogą grać na skrzydłach. Dobrze nam to wyjdzie jeśli kupią jeszcze napastnika, w przodzie będzie więcej rotacji, tego brakło w minionym sezonie.
Jeszcze nie wiem co myśleć o transferze Andre. Wydaje mi się, że D.Suarez i Arda będą grać często na skrzydle. Mam nadziej, że nie skończy się tak, że kupili Gomesa a nie kupią nowego napastnika.
7
Jeśli jest szansa na Lacazzete, niech sobie Atletico z Sevilla robią interes.
0
Dla mnie nawet jeśli nie wygra MŚ będzie najlepszym piłkarzem obecnego pokolenia futbolu. Gra Messiego to poezja, moi zdaniem trofea nie muszą być wyznacznikiem. Porównywanie Messiego z Pele czy Maradoną jest kretyńskie, to były całkiem inne epoki futbolu.
0
O a myślałem, że za free. Zawsze to coś niż nic.
1
A co cię to obchodzi? To jest jego ciało i włosy.
0
Zmiana koloru włosów i odrazu idiota.. Nikt nie będzie mówił jak ma Messi wyglądać. Tatuaże mogą się komuś nie podobać, ale nie są to jakieś głupoty tylko powiązane z jego synami. Wygląd nie zmienia człowieka!
1
Real i najlepsza kadra na świecie chyba są na haju, fakt pomoc mają dobrą, ale obronę to Juventus czy Atletico mają lepszą, a tak to Barca ma lepszy Poza tym wartość piłkarzy nie ma często nic do jakości wystarczy spojrzeć na Manchester City.
0
Mam nadzieje, że Barca ma realną alternatywę, gdyby transfer Vietto nie wypalił.
2
Wątpię żeby ktoś z tej dwójki odszedł.
1
Co to za kilka lat będzie,..
0
Piękny a zarazem smutny moment. Aż łezka w oku się kręci.
Enrique świetnie sobie radzi, ale za Guardiolą cholernie tęsknie!
0
A kto miał na ławie? Munira i niezgranego Ardę. Teraz będzie mieć Suareza i prawdopodobnie Vietto.
0
Byłem oto spokojny. Javier jeszcze spokojnie może grać z 3-4 lata.
2
Tylko większość zapomina, że Arda, Suarez i Rafinha mogą grać na bokach ofensywnych. Ufam Enrique, na pewno wie co robi, jeśli chciał takich piłkarzy.
8
Higuain i 90 mln
2
Żaden z nich, Turan jak i Rafinha mogą grać na bokach. Spokojnie Enrique wie co robi.
0
W sumie niezły transfer, tylko przeraża mnie jego słaba postawa w Atletico, szkoda, że nie kupili go jak grał w Villarreal, grał na wysoki poziomie.
On w ogóle dostawał trochę szans od Simeone? Ogólnie jak prezentował się w Rojiblancos?
0
Wątpię w to, na pewno nie w tym sezonie. Na pewno ma potencjał na świetnego piłkarza.
0
Po transferze Gomesa będzie mieć cholernie ciężko. Szkoda, że nie gra tak świetnie jak w Vigo, choć wiadomo fatalna kontuzja zrobiła swoje. Wydaje mi się, że wielkiej kariery w Barcelonie nie zrobi, ale obym się mylił, trzymam za niego kciuki.
14
Nie ma co Portugalskie kluby potrafią robić interesy, wystarczy spojrzeć na Benficę czy Porto, wiele europejskich potęg klubowych może się uczyć, Portugalczycy kupują tanio a sprzedają za obfite kokosy.
0
Lee może kiedyś i zagra w pierwszej ekipie, chłopak mam potencjał. Chyba nie było nigdy Azjaty w Barcelonie?
0
Oby za tą kasę Valencia zakupiła kogoś ciekawego. Chyba po odejściu Krychowiaka to Nietoperze są ulubionym Hiszpańskim klubem po Barcelonie. Mam nadzieje, że w nowym sezonie powalczą o pierwszą czwórkę.
0
Marca jest po prostu śmieszna. Oj Madrycka dupka boli.
1
Świetny serial szkoda, że juz sie skończył, choć raczej dobrze, że już zakończyli, lepiej skończyć niż zepsuć. Ostatni czwarty sezon bardzo dobry. Najbardziej spodobała mi się postać Poroctor, aktor zagrał znakomicie!
1
Nie ma takiej opcji, może nie ma takich podań jak Xavi czy Iniesta, ale jego pracowitość na boisku daje obecnej Barcelonie bardzo wiele. Już prędzej Arda by odszedł.
0
Jeśli Gomes będzie prezentował dobrą formą będę zadowolony z tego transferu. Według mnie wcale nie mamy za dużo pomocników, trzech z może grać na skrzydłach.
0
Przecież Arda, Suarez i Rafinha mogą grać na skrzydłach. Dobrze nam to wyjdzie jeśli kupią jeszcze napastnika, w przodzie będzie więcej rotacji, tego brakło w minionym sezonie.
0
Muszą przejść jeszcze 2 rundy?
1
Barcy serce zaczyna bić młodą krwią. Chirurgia Barcy w te lato działa sprawnie.
2
Jeszcze nie wiem co myśleć o transferze Andre. Wydaje mi się, że D.Suarez i Arda będą grać często na skrzydle. Mam nadziej, że nie skończy się tak, że kupili Gomesa a nie kupią nowego napastnika.
0
Samuel dobra decyzja. Liczę na niego, niech wkłada swoje serce dla Barcy!