0

http://static.fangol.pl/content/1/5/1/1513272e28eb4667df8b84eb2a085fbf-554.jpg

Tragiczne te strojem czyżby mieli Sprite jako sponsora?

3

Mnie on nie przekonuję. Oby Vietto zagościł na Camp Nou.

0

Jest jak najbardziej za żeby nosił na plecach numer po Abim.

0

Nie podoba mi się to, powinien zostać wypożyczony do ekipy La Liga. Choć dobrze, że będzie miał minuty. Nie powinni go sprzedawać, idiotyczna decyzja.

0

Mam nadzieje, że nie da odetchnąć Albie.

1

Dla mnie zakończenie było świetne, zakończyli serial z klasą, jedno z lepszych jakie widziałem w serialach.

4

Cholernie tęsknie za tym serialem. Odkąd skończyłem oglądać uwielbiam Bryana Cranstona (genialnie stworzona kreacja Waltera White). Np. Ga o tron według mnie stoi na niższej półce.

Jeśli jesteśmy przy serialach, musisz koniecznie musisz zobaczyć "Sons of Anarchy"


Mój top seriali ostatnich lat:

1. Breaking Bad
2. True Detective
3. Sons of Anarchy
4. House of Cards
5. Gra o tron

1

Głupi transfer, Real powinien kupić jakiegoś DM, całe szczęście, że Kante już nie kupią.

1

Ponoć Wolfsburg jest zainteresowany Błasczykowskim. Wydaje mi się że to jest dobre rozwiązanie dla Kuby. Bundesliga to idealne miejsce dla niego. Choć z Niemiec najlepiej jak by to Leverkusen.

27

Ale ten Jareq jest pierdolnięty. Jeśli czyta takie ploty i je przekazuję dalej, idealny redaktor pudelka.

8

Widać, że chłopak ma poukładane w głowie.

0

Nie ma takiej opcji, co najwyżej za rok.

2

No niestety koszulka straci na wyglądzie, ale wiadomo sponsor musi być.

0

Chyba oszalałeś. Nie ma nic lepszego niż Neymar-Suarez-Messi

5

Czy to jest takie ważne? Dla mnie Messi i tak jest lepszy. Niech sobie Ronaldo wygra..

0

Szkoda, że Kante odchodzi. Dziwie mu się, że nie chcę grać w nowym sezonie w LM. Pewnie chodzi o kasę. Mahrez lepiej żeby został.

1

Słabo grał, po prostu powinien zostać w Arsenalu. Barca na siłę go nie kupiła.

1

Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.

0

Nie ma takiej opcji. Musi zostać z nami, nie możemy zostać z trzema obrońcami.

0

Kolor dobry, ale wzór kiepski.

2

Piękne te nowe koszulki. Oby transfer Samuela nam wyszedł na dobre. Trzymam kciuki!

0

Mogliby powalczyć o Carrasco.

0

Oby utrzymał poziom jak w Villarreal. Ciekawe czy Enrique będzie wystawiać Denisa czasami na skrzydle.

7

Oby Juve również powalczył w LM. Skład mogą mieć mega mocny.
http://static.fangol.pl/content/0/1/6/016ec35fe541577ca378b4704a3c53be-554.jpg

0

Na to czekałem.

0

Na cholerę zmienili, poprzedni by znacznie lepszy..

0

Wreszcie mamy bestię w obronie. Ale nie zapeszajmy.

0

Może być podwójne picie. :D

0

Wreszcie dobry terminarz. Jedynie lepiej jakby grali pierwszy mecz z Realem był na wyjeździe.

Nie mogę się już doczekać nowego sezonu, wreszcie powróci piękny futbol, niestety Euro mnie wynudziło a nie zachwyciło, jedynie mecze naszych Orłów wzbudzały emocje. Ciężko będzie wytrzymać ten miesiąc.

18

Mimo wszystko ja w niego wierze. Może odpalić jak Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?