Cholernie tęsknie za tym serialem. Odkąd skończyłem oglądać uwielbiam Bryana Cranstona (genialnie stworzona kreacja Waltera White). Np. Ga o tron według mnie stoi na niższej półce.
Jeśli jesteśmy przy serialach, musisz koniecznie musisz zobaczyć "Sons of Anarchy"
Mój top seriali ostatnich lat:
1. Breaking Bad
2. True Detective
3. Sons of Anarchy
4. House of Cards
5. Gra o tron
Ponoć Wolfsburg jest zainteresowany Błasczykowskim. Wydaje mi się że to jest dobre rozwiązanie dla Kuby. Bundesliga to idealne miejsce dla niego. Choć z Niemiec najlepiej jak by to Leverkusen.
Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.
Wreszcie dobry terminarz. Jedynie lepiej jakby grali pierwszy mecz z Realem był na wyjeździe.
Nie mogę się już doczekać nowego sezonu, wreszcie powróci piękny futbol, niestety Euro mnie wynudziło a nie zachwyciło, jedynie mecze naszych Orłów wzbudzały emocje. Ciężko będzie wytrzymać ten miesiąc.
0
http://static.fangol.pl/content/1/5/1/1513272e28eb4667df8b84eb2a085fbf-554.jpg
Tragiczne te strojem czyżby mieli Sprite jako sponsora?
3
Mnie on nie przekonuję. Oby Vietto zagościł na Camp Nou.
0
Jest jak najbardziej za żeby nosił na plecach numer po Abim.
0
Nie podoba mi się to, powinien zostać wypożyczony do ekipy La Liga. Choć dobrze, że będzie miał minuty. Nie powinni go sprzedawać, idiotyczna decyzja.
0
Mam nadzieje, że nie da odetchnąć Albie.
1
Dla mnie zakończenie było świetne, zakończyli serial z klasą, jedno z lepszych jakie widziałem w serialach.
4
Cholernie tęsknie za tym serialem. Odkąd skończyłem oglądać uwielbiam Bryana Cranstona (genialnie stworzona kreacja Waltera White). Np. Ga o tron według mnie stoi na niższej półce.
Jeśli jesteśmy przy serialach, musisz koniecznie musisz zobaczyć "Sons of Anarchy"
Mój top seriali ostatnich lat:
1. Breaking Bad
2. True Detective
3. Sons of Anarchy
4. House of Cards
5. Gra o tron
1
Głupi transfer, Real powinien kupić jakiegoś DM, całe szczęście, że Kante już nie kupią.
1
Ponoć Wolfsburg jest zainteresowany Błasczykowskim. Wydaje mi się że to jest dobre rozwiązanie dla Kuby. Bundesliga to idealne miejsce dla niego. Choć z Niemiec najlepiej jak by to Leverkusen.
27
Ale ten Jareq jest pierdolnięty. Jeśli czyta takie ploty i je przekazuję dalej, idealny redaktor pudelka.
8
Widać, że chłopak ma poukładane w głowie.
0
Nie ma takiej opcji, co najwyżej za rok.
2
No niestety koszulka straci na wyglądzie, ale wiadomo sponsor musi być.
0
Chyba oszalałeś. Nie ma nic lepszego niż Neymar-Suarez-Messi
5
Czy to jest takie ważne? Dla mnie Messi i tak jest lepszy. Niech sobie Ronaldo wygra..
0
Szkoda, że Kante odchodzi. Dziwie mu się, że nie chcę grać w nowym sezonie w LM. Pewnie chodzi o kasę. Mahrez lepiej żeby został.
1
Słabo grał, po prostu powinien zostać w Arsenalu. Barca na siłę go nie kupiła.
1
Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.
0
Nie ma takiej opcji. Musi zostać z nami, nie możemy zostać z trzema obrońcami.
0
Kolor dobry, ale wzór kiepski.
2
Piękne te nowe koszulki. Oby transfer Samuela nam wyszedł na dobre. Trzymam kciuki!
0
Mogliby powalczyć o Carrasco.
0
Oby utrzymał poziom jak w Villarreal. Ciekawe czy Enrique będzie wystawiać Denisa czasami na skrzydle.
7
Oby Juve również powalczył w LM. Skład mogą mieć mega mocny.
http://static.fangol.pl/content/0/1/6/016ec35fe541577ca378b4704a3c53be-554.jpg
0
Na to czekałem.
0
Na cholerę zmienili, poprzedni by znacznie lepszy..
0
Wreszcie mamy bestię w obronie. Ale nie zapeszajmy.
0
Może być podwójne picie. :D
0
Wreszcie dobry terminarz. Jedynie lepiej jakby grali pierwszy mecz z Realem był na wyjeździe.
Nie mogę się już doczekać nowego sezonu, wreszcie powróci piękny futbol, niestety Euro mnie wynudziło a nie zachwyciło, jedynie mecze naszych Orłów wzbudzały emocje. Ciężko będzie wytrzymać ten miesiąc.
18
Mimo wszystko ja w niego wierze. Może odpalić jak Roberto.