Jak dla mnie Belgia gra w tym Euro najbardziej radosny futbol. Uwielbiam tak ofensywny styl. Jedynie ich obrona jest słabsza, ale to normalne przy tak ofensywnej grze Oby przeszli Walię i pokazali Portugalię gdzie ich miejsce.
Bardzo lubię Carrasco, szkoda, że raczej nigdy nie zobaczę go w Barcelonie, choć kto wie. Ma predyspozycje na genialnego piłkarza.
Liczę na finał Belgia - Włochy lub Francja. Pozostałych ekip nie znoszę, poza Islandią, która nie sprzeda łatwo skóry Francuzom.
Bardzo dobrze się stało mam już dość ekipy del Bosque, czas na świeżość i młodą krew. Fabregas to jakaś kurwa kpina (całe szczęście, że nie nosi już koszulki Blaugrany) mieć takiego zawodnika jak Koke i go nie wystawiać to jakaś kpina. Mimo wszystko i tak del Bosque zostanie zapamiętany w historii futbolu i należy się wielki szacunek, ale czas jego minął.
Jedynie tylko szkoda troszke Iniesty, ale i tak zdobył wszystko w futbolu i jest już jednym z najlepszych pomocników na globie w tym pięknym sporcie, nie będzie przecież co cztery lata mistrzem europu. Niech wraca nasz ukochany magik do Barcelony i jeszcze pokaże nam trochę swoje pięknej magii, oby utrzymał tą formę.
Nigdy nie przepadałem za Włochami, ale będę trzymać za nich kciuki (oczywiście nie licząc Polski) ich i gra jest wspaniała pod względem taktycznym, na pewno piękniej niż Atletico. Wolę Azzurri niż Portugalczyków, Niemców, Francuzów czy Anglików. Oby pokazali szwabą klasę. Jeszcze jeden powód to genialny bramkarz i wspaniały człowiek Buffon na pewno bym się ucieszył jakby podniósł Puchar.
Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.
Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.
Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.
2
Trzymam kciuki za Buffona!
1
Liczę na popis Buffona w karnych, ale lepiej żeby Włosi zakończyli to w dogrywce.
Forza Azzurri! Forza Gigi!!
0
Czuję w kościach finał z Portugalią Oby Walia dała radę. Pewnie i tak wygrają Włochy lub Niemcy.
1
Wolę futbol "gwiazdeczek"
1
Właśnie zastawiam się czemu on gra. Czyżby nie mieli lepszego lewego obrońcy.
7
Jak dla mnie Belgia gra w tym Euro najbardziej radosny futbol. Uwielbiam tak ofensywny styl. Jedynie ich obrona jest słabsza, ale to normalne przy tak ofensywnej grze Oby przeszli Walię i pokazali Portugalię gdzie ich miejsce.
Bardzo lubię Carrasco, szkoda, że raczej nigdy nie zobaczę go w Barcelonie, choć kto wie. Ma predyspozycje na genialnego piłkarza.
Liczę na finał Belgia - Włochy lub Francja. Pozostałych ekip nie znoszę, poza Islandią, która nie sprzeda łatwo skóry Francuzom.
1
W półinale Belgija/Walia
3
Jedne z lepszych wyjazdowych, te żółte, pomarańczowe były przeciętne.
0
Ja jeakoś jestem spokojny i czuję zmianę decyzji Messiego.
0
Wolałbym już żeby kupili Bellerina zamiast Gomeza, pozycja prawego obrońcy wygląda gorzej.
0
Błąd popełnił trener, nie wystawianie Koke i nie powołane np. Torresa.
1
przecież Ogbonna jest, tylko na ławie.
3
Bjarnason to jest bestia. Finał Polska - Islandia!!
6
Bardzo dobrze się stało mam już dość ekipy del Bosque, czas na świeżość i młodą krew. Fabregas to jakaś kurwa kpina (całe szczęście, że nie nosi już koszulki Blaugrany) mieć takiego zawodnika jak Koke i go nie wystawiać to jakaś kpina. Mimo wszystko i tak del Bosque zostanie zapamiętany w historii futbolu i należy się wielki szacunek, ale czas jego minął.
Jedynie tylko szkoda troszke Iniesty, ale i tak zdobył wszystko w futbolu i jest już jednym z najlepszych pomocników na globie w tym pięknym sporcie, nie będzie przecież co cztery lata mistrzem europu. Niech wraca nasz ukochany magik do Barcelony i jeszcze pokaże nam trochę swoje pięknej magii, oby utrzymał tą formę.
Nigdy nie przepadałem za Włochami, ale będę trzymać za nich kciuki (oczywiście nie licząc Polski) ich i gra jest wspaniała pod względem taktycznym, na pewno piękniej niż Atletico. Wolę Azzurri niż Portugalczyków, Niemców, Francuzów czy Anglików. Oby pokazali szwabą klasę. Jeszcze jeden powód to genialny bramkarz i wspaniały człowiek Buffon na pewno bym się ucieszył jakby podniósł Puchar.
0
Bo jest słaby.
1
Obstawiamy gdzie Loew wsadzi łapę?
0
Jest dobry, ale jeśli za Pogbę 120 to za Iniestę 240.
0
AS: Manchester United wysunął się na prowadzenie w wyścigu o podpis Paula Pogby! Czerwone Diabły mają zaoferować Juventusowi aż 120 milionów euro.
3
Wreszcie będzie mecz godny Euro. Come On Ireland!!
0
Coś czuję, że Francja może odpaść (np po karnych). Niemcy także mogą się męczyć.
0
Messiego nie dać się zatrzymać nawet faulem.
0
Prasa ciągle wszystko psuję.
0
Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.
Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.
Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.
0
Jaka dokładnie??
0
Ronaldo szuka mikrofonu?
1
Zdecydowanie. Ale klimat jest.
17
taka skromna tapeta mojego autorstwa, może ktoś skorzysta. ;)\
http://i.imgur.com/9OLYzu4.jpg
0
Liczę na bramke Rakiety i Modrica.
Wraca stara dobra Krystyna. ;)
0
Wątpię żeby go kupili, ale trzeba przyznać jeden lepszych obrońców, np. Ramosa zjada!
A ja głupi w niego nie wierzyłem, a po tym Euro będzie jednym z ulubionych piłkarzy z Polskiej kadry. ;) Taki Polski Mascherano.
0
Te gazety muszką ciągle o Neymaru pisać, mogliby nakręcić telenowelę..