No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.
Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)
Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.
Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.
Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.
Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..
0
Bardzo mocno w cipkę! A ja ewchłopaka zwątpiłem.
0
Niech sobie czeka i czeka w Paryżu .
0
Jeszcze niecała godzina. Do boju Orły!
2
http://static.fangol.pl/content/9/c/a/9caebe2766ad0e072e2cb9482ca353c8-554.jpg
Pewnie Grzechu się postara. ;)
6
Brawo Słowacja! Duda dawaj na 3-0 Putinowi.
0
Prędzej kupimy lewego obrońce niż prawego, chciałbym aby kupili obu, ale niestety nie wystarczy kasy..
0
Z tym Ronaldo to jakiś żart? Prędzej widziałbym Milika.
0
Lepiej nie, co najwyżej za darmo. Pedro niezbyt pasuje do angielskiego futbolu, mógłby wrócić do Hiszpanii np. Valencia czy Sevilla.
0
Elegancko! Czekam na oficjalny podpis!
3
Dziwne uczucie widząc Messiego wchodzącego z ławki. Całkiem nieźle wygląda z brodą. Oby udało się Argentynie wygrać,
0
Dolał oliwy do ognia i tak to nic nie zmienni.
1
Jeden z lepszych pojedynków tego Euro! Szkoda, ze Carrasco nie ma.
0
Mogliby wyciągnąć z osiem mln.
8
Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.
0
Akcja od Barcelonki.
0
Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.
0
Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?
0
No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.
Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)
0
Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.
1
Banda debili.. Niestety zawsze się znajdą.
2
Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.
Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.
0
Lubię tą drużne, mogliby awansować. Oby tylko Girona nie awansowała, bo byśmy mieli kolejne dwa żenujące spotkania.
1
Życzę Messiemu aby wreszcie wygrał Copa America w tej edycji Argentyna ma duże szansę, według mnie jedynie Chille lub Kolumba mogą ich zatrzymać.
0
Właśnie gram drugi sezon Arsenalem w FM, potrzebuję ofensywnego młodego pomocnika żeby był zmiennikiem Ozila, może ktoś kogoś poleci? :)
0
Wiadomo nigdny nic nie wiadomo, ale można w to wątpić.
0
Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..
0
Jestem jak najbardziej za, oby włożyli koszulki Barcy!
0
Tylko że nie było tak jak z Rafinha. Bardzo liczę na Suareza, idealny zawodnik aby wejść z ławki i rozbujać grę. Trzymam kciuki!
3
Ploteczki, ale jeśli dla Neymara liczą się większe zarobki, niech sobie odchodzi droga wolna, raczej i tak w to nie wierze.
1
Świetne, wpada w ucho.
Fajnie widzieć jak piłkarze Barcy i Realu są zjednoczeni. ;)