0

Bardzo mocno w cipkę! A ja ewchłopaka zwątpiłem.

0

Niech sobie czeka i czeka w Paryżu .

0



Jeszcze niecała godzina. Do boju Orły!

2

6

Brawo Słowacja! Duda dawaj na 3-0 Putinowi.

0

Prędzej kupimy lewego obrońce niż prawego, chciałbym aby kupili obu, ale niestety nie wystarczy kasy..

0

Z tym Ronaldo to jakiś żart? Prędzej widziałbym Milika.

0

Lepiej nie, co najwyżej za darmo. Pedro niezbyt pasuje do angielskiego futbolu, mógłby wrócić do Hiszpanii np. Valencia czy Sevilla.

0

Elegancko! Czekam na oficjalny podpis!

3

Dziwne uczucie widząc Messiego wchodzącego z ławki. Całkiem nieźle wygląda z brodą. Oby udało się Argentynie wygrać,

0

Dolał oliwy do ognia i tak to nic nie zmienni.

1

Jeden z lepszych pojedynków tego Euro! Szkoda, ze Carrasco nie ma.

0

Mogliby wyciągnąć z osiem mln.

8

Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.

0

Akcja od Barcelonki.

0

Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.

0

Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?

0

No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.

Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)

0

Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.

1

Banda debili.. Niestety zawsze się znajdą.

2

Ci kibice, którzy wolą Ikera od Davida na bramkę chyba sobie żartują, De Gea obecnie jest znacznie lepszy,. Wiadomo Casillas to bez wątpienia już legenda i jeden z kluczowych postaci ostatnich sukcesów, al czas na młodą. Del Bosque moim zdaniem na pewno postawi na Davida.

Co do transferu Umtitiego, mam nadzieje, że złożą wreszcie oficjalną ofertę, cena 15-20 mln jest bardzo atrakcyjna dla Barcy, na pewno lepsza niż za obrońce PSG.

0

Lubię tą drużne, mogliby awansować. Oby tylko Girona nie awansowała, bo byśmy mieli kolejne dwa żenujące spotkania.

1

Życzę Messiemu aby wreszcie wygrał Copa America w tej edycji Argentyna ma duże szansę, według mnie jedynie Chille lub Kolumba mogą ich zatrzymać.

0

Właśnie gram drugi sezon Arsenalem w FM, potrzebuję ofensywnego młodego pomocnika żeby był zmiennikiem Ozila, może ktoś kogoś poleci? :)

0

Wiadomo nigdny nic nie wiadomo, ale można w to wątpić.

0

Skup się na Barcelonie. Naprawdę tak przejmujesz się transferami Realu? Niech sobie kupują. W piłce jest wszytko możliwe, transfer Pogby może być niewypałem..

0

Jestem jak najbardziej za, oby włożyli koszulki Barcy!

0

Tylko że nie było tak jak z Rafinha. Bardzo liczę na Suareza, idealny zawodnik aby wejść z ławki i rozbujać grę. Trzymam kciuki!

3

Ploteczki, ale jeśli dla Neymara liczą się większe zarobki, niech sobie odchodzi droga wolna, raczej i tak w to nie wierze.

1

Świetne, wpada w ucho.

Fajnie widzieć jak piłkarze Barcy i Realu są zjednoczeni. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?