0

Wątpię żeby wrócił, raczej prędzej Suarez wróci. Wolałbym aby Alan trafi na wypożyczenie tylko oczywiście do klubu z Primera gdzieś, gdzie będzie mam szansę na wiele minut, aby się ogrywał bo chłopak ma wielki talent!

0

Dublet jest priorytetem, ale będzie fajnie jeśli Suarez dostanie Pichichi .

3

Raczej pomógł osiągnąć wyższy wyniki, ponieważ bramka Mesiego i pierwszy karny jak najbardziej prawidłowa z resztą ostatnia także. Mimo wszystko i tak gdyby nie sędzia Barca by zdobyła trzy oczka. Wiadomo sędzia tym trzecim karnym i czerwoną kompletnie zawalił mecz..

2

Fajny duet grzmot i błyskawica.. hmm jakby tu nazwać Benzeme?

7

Tak zostanie do końca. Oby El Pistolero zgarnął również złotego bucika! ;)

0

No niestety Neymar ostatnio gra dość przeciętnie i irytująco. Miejmy nadzieje, że to tylko gorszy czas jego formy. Oby w nowym sezon pokazał się stary dobry Neymar, choć liczę że jeszcze się obudzi.

Również mam nadzieje, że Sporting Gijón nie spadnie, podoba mi się ekipa Abelardo zasługuję na grę w Primera Division.

0

Ewidentnie widać, że piłka nie trafiła w rękę. Dzisiaj dość średni występ Pique.

0

Chciałbym zobaczyć Ardę na pozycji np. Neymara.

0

Teraz nie czas na to..

0

Oby taki skład wyszedł od pierwszej minuty! Liczę na to, że w drugiej połowie pojawią się Rafinha oraz Roberto.

0

Wątpię aby Neymar chciał odejść a Barca go oddać, poza tym pewnie kolejna plotka.

2

Prawdziwy kibic na zawszę będzie darzyć Guardiole wielkim szacunkiem. Jest człowiekiem który zapisał Barcelonę złotymi literami w historii.

0

Jeśli kt uważa LM jest ważniejsza od ligi i na odwrót jest trochę śmieszny. Dla mnie każde trofeum jest tak samo istotne.

Niby dlaczego np. LM jest ważniejsza?

4

Gwizdy na bramkarza od własnych kibiców kompletnie przesadzone, praktycznie wszystkie bramki przez słabą obronę i magię Barcy. Trochę mi chłopaka szkoda.

0

Jeśli tylko pomyśle o zakończeniu kariery Iniesty płakać mi się chcę, już brak Puyola i Xaviego to już wielki smutek. Cóż nic w życiu nie trwa wiecznie.

1

Myślę dokładnie na boisku byłaby siekanka i na to się zapowiada..

1

Kurcze najbardziej obawiam się meczu z Espanyolem, wiadomo jaki ohydny futbol pokażą na boisku papugi.. Ale i tak teraz trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Gijon.

A Wy którego meczu najbardziej się obawiacie?

0

Mam pytanko

Kupowaliście może jakieś koszulki z ciekawymi nadrukami Barcy?

1

1991..............

0

Waśnie pisałem z kibicem Realu, trochę mnie to śmieszy, że nie potrafią docenić tak wielu sukcesów Barcelona przestrzeni ostatnich lat. Na dodatek uważa, że nie wygranie tytułu mistrza Hiszpanii w ostatnich trzech latach to nie jest mega porażką.

Widać nie pogodzili się nadal z bladością w stosunku do Barcy.

0

Oby Deportivo pokonali wtedy szanse na mistrza wzrosną. Najbardziej martwi mnie mecz z Espanyolem. Granda, Betis i Sporting raczej s ą najłatwiejszym przeciwnikiem, choć nie ma co sie oszukiwać każdy z nich będzie chcieć zrobić Barcelonie krzywdę.

Myślicie, że jest na szansa na potknięcie się ekip z Madrytu?

1

Jeśli ktoś nie ma wiary niech za przeproszeniem się odpieprzy od Barcelony. Ja będę wierzy do ostatniej chwili. Kocham ten klub i zawsze tak będzie nawet bez pucharów.

0

Piękne chwilę! Barca na zawsze w moim sercu.

0

No ja nie potrzebnie wchodziłem. Normalnie nie wierze w to co się dzieje. Mimo wszystko bądźmy z nimi do końca!

1

Po prostu człowiek jest skołowany i serce boli. Nie wiem ak ja wytrzymam do końca sezonu.

Co do meczu moim zdaniem dziś było lepiej ale co z tego.. Neymar powinien zasiąść na ławce.

0

Fajnie że jest Roberto!

0

Jeśli nie daj Boże przegrają ten mecz, jedynie mocny alkohol
mnie uratuję.

Co do spotkania to najważniejsze aby zaczęli szybciej stwarzać akcje, grać na większym tęmpie i oczywiście atak musi się obudzić!

2

Szkoda, że w obecnych czasach kredki nie są zbyt często używane. :D

0

Toż żeś mnie pocieszył. Oby jak najszybciej minął ten finał..

2

Jak myślicie jeśli Real strzeli w Anglii gola to będzie pozamiatane? Nie oglądam meczów City więc się nie orientuje jak wygląda obrona Manchesteru?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?