Wątpię żeby wrócił, raczej prędzej Suarez wróci. Wolałbym aby Alan trafi na wypożyczenie tylko oczywiście do klubu z Primera gdzieś, gdzie będzie mam szansę na wiele minut, aby się ogrywał bo chłopak ma wielki talent!
Raczej pomógł osiągnąć wyższy wyniki, ponieważ bramka Mesiego i pierwszy karny jak najbardziej prawidłowa z resztą ostatnia także. Mimo wszystko i tak gdyby nie sędzia Barca by zdobyła trzy oczka. Wiadomo sędzia tym trzecim karnym i czerwoną kompletnie zawalił mecz..
No niestety Neymar ostatnio gra dość przeciętnie i irytująco. Miejmy nadzieje, że to tylko gorszy czas jego formy. Oby w nowym sezon pokazał się stary dobry Neymar, choć liczę że jeszcze się obudzi.
Również mam nadzieje, że Sporting Gijón nie spadnie, podoba mi się ekipa Abelardo zasługuję na grę w Primera Division.
Gwizdy na bramkarza od własnych kibiców kompletnie przesadzone, praktycznie wszystkie bramki przez słabą obronę i magię Barcy. Trochę mi chłopaka szkoda.
Jeśli tylko pomyśle o zakończeniu kariery Iniesty płakać mi się chcę, już brak Puyola i Xaviego to już wielki smutek. Cóż nic w życiu nie trwa wiecznie.
Kurcze najbardziej obawiam się meczu z Espanyolem, wiadomo jaki ohydny futbol pokażą na boisku papugi.. Ale i tak teraz trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Gijon.
Waśnie pisałem z kibicem Realu, trochę mnie to śmieszy, że nie potrafią docenić tak wielu sukcesów Barcelona przestrzeni ostatnich lat. Na dodatek uważa, że nie wygranie tytułu mistrza Hiszpanii w ostatnich trzech latach to nie jest mega porażką.
Widać nie pogodzili się nadal z bladością w stosunku do Barcy.
Oby Deportivo pokonali wtedy szanse na mistrza wzrosną. Najbardziej martwi mnie mecz z Espanyolem. Granda, Betis i Sporting raczej s ą najłatwiejszym przeciwnikiem, choć nie ma co sie oszukiwać każdy z nich będzie chcieć zrobić Barcelonie krzywdę.
Myślicie, że jest na szansa na potknięcie się ekip z Madrytu?
Jeśli ktoś nie ma wiary niech za przeproszeniem się odpieprzy od Barcelony. Ja będę wierzy do ostatniej chwili. Kocham ten klub i zawsze tak będzie nawet bez pucharów.
0
Wątpię żeby wrócił, raczej prędzej Suarez wróci. Wolałbym aby Alan trafi na wypożyczenie tylko oczywiście do klubu z Primera gdzieś, gdzie będzie mam szansę na wiele minut, aby się ogrywał bo chłopak ma wielki talent!
0
Dublet jest priorytetem, ale będzie fajnie jeśli Suarez dostanie Pichichi .
3
Raczej pomógł osiągnąć wyższy wyniki, ponieważ bramka Mesiego i pierwszy karny jak najbardziej prawidłowa z resztą ostatnia także. Mimo wszystko i tak gdyby nie sędzia Barca by zdobyła trzy oczka. Wiadomo sędzia tym trzecim karnym i czerwoną kompletnie zawalił mecz..
2
Fajny duet grzmot i błyskawica.. hmm jakby tu nazwać Benzeme?
7
Tak zostanie do końca. Oby El Pistolero zgarnął również złotego bucika! ;)
0
No niestety Neymar ostatnio gra dość przeciętnie i irytująco. Miejmy nadzieje, że to tylko gorszy czas jego formy. Oby w nowym sezon pokazał się stary dobry Neymar, choć liczę że jeszcze się obudzi.
Również mam nadzieje, że Sporting Gijón nie spadnie, podoba mi się ekipa Abelardo zasługuję na grę w Primera Division.
0
Ewidentnie widać, że piłka nie trafiła w rękę. Dzisiaj dość średni występ Pique.
0
Chciałbym zobaczyć Ardę na pozycji np. Neymara.
0
Teraz nie czas na to..
0
Oby taki skład wyszedł od pierwszej minuty! Liczę na to, że w drugiej połowie pojawią się Rafinha oraz Roberto.
0
Wątpię aby Neymar chciał odejść a Barca go oddać, poza tym pewnie kolejna plotka.
2
Prawdziwy kibic na zawszę będzie darzyć Guardiole wielkim szacunkiem. Jest człowiekiem który zapisał Barcelonę złotymi literami w historii.
0
Jeśli kt uważa LM jest ważniejsza od ligi i na odwrót jest trochę śmieszny. Dla mnie każde trofeum jest tak samo istotne.
Niby dlaczego np. LM jest ważniejsza?
4
Gwizdy na bramkarza od własnych kibiców kompletnie przesadzone, praktycznie wszystkie bramki przez słabą obronę i magię Barcy. Trochę mi chłopaka szkoda.
0
Jeśli tylko pomyśle o zakończeniu kariery Iniesty płakać mi się chcę, już brak Puyola i Xaviego to już wielki smutek. Cóż nic w życiu nie trwa wiecznie.
1
Myślę dokładnie na boisku byłaby siekanka i na to się zapowiada..
1
Kurcze najbardziej obawiam się meczu z Espanyolem, wiadomo jaki ohydny futbol pokażą na boisku papugi.. Ale i tak teraz trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Gijon.
A Wy którego meczu najbardziej się obawiacie?
0
Mam pytanko
Kupowaliście może jakieś koszulki z ciekawymi nadrukami Barcy?
1
1991..............
0
Waśnie pisałem z kibicem Realu, trochę mnie to śmieszy, że nie potrafią docenić tak wielu sukcesów Barcelona przestrzeni ostatnich lat. Na dodatek uważa, że nie wygranie tytułu mistrza Hiszpanii w ostatnich trzech latach to nie jest mega porażką.
Widać nie pogodzili się nadal z bladością w stosunku do Barcy.
0
Oby Deportivo pokonali wtedy szanse na mistrza wzrosną. Najbardziej martwi mnie mecz z Espanyolem. Granda, Betis i Sporting raczej s ą najłatwiejszym przeciwnikiem, choć nie ma co sie oszukiwać każdy z nich będzie chcieć zrobić Barcelonie krzywdę.
Myślicie, że jest na szansa na potknięcie się ekip z Madrytu?
1
Jeśli ktoś nie ma wiary niech za przeproszeniem się odpieprzy od Barcelony. Ja będę wierzy do ostatniej chwili. Kocham ten klub i zawsze tak będzie nawet bez pucharów.
0
Piękne chwilę! Barca na zawsze w moim sercu.
0
No ja nie potrzebnie wchodziłem. Normalnie nie wierze w to co się dzieje. Mimo wszystko bądźmy z nimi do końca!
1
Po prostu człowiek jest skołowany i serce boli. Nie wiem ak ja wytrzymam do końca sezonu.
Co do meczu moim zdaniem dziś było lepiej ale co z tego.. Neymar powinien zasiąść na ławce.
0
Fajnie że jest Roberto!
0
Jeśli nie daj Boże przegrają ten mecz, jedynie mocny alkohol
mnie uratuję.
Co do spotkania to najważniejsze aby zaczęli szybciej stwarzać akcje, grać na większym tęmpie i oczywiście atak musi się obudzić!
2
Szkoda, że w obecnych czasach kredki nie są zbyt często używane. :D
0
Toż żeś mnie pocieszył. Oby jak najszybciej minął ten finał..
2
Jak myślicie jeśli Real strzeli w Anglii gola to będzie pozamiatane? Nie oglądam meczów City więc się nie orientuje jak wygląda obrona Manchesteru?