0

Cisnąć ich!!!!!

0

Wygrana ligi mniej smakuje niż wygrana z Realem? Dla każdego zawodnika na pewno najważniejszy jest puchar!

4

Ramos udowadnia, że jest śmieszny kapitabem i obrońcą.

0

.Spójrz na ostatni wyniki Sociedad, wiem, że to jest trudny teren ale spokojnie poradzimy sobie. Ważne aby ograć Sociedad i Valencie potem będzie z górki.

1

Ważne aby teraz ograć Sociedad i Valencie, plusem jest to, że te obie ekipy są w słabej formie. Pozostałe mecze raczej niezbyt trudne, choć wiadomo mecze z drużynami dolnej tabeli wymagają koncentracji.ałe szczęście, że margines błędu jest spory.

Boli mnie ta porażka, ale jeśli zagrają wspaniały mecz z Atletico serce przestanie boleć a Barcelonę pokocham jeszcze bardziej.

Szkoda, że nie jest poniedziałek w niedziele chyba szlak mnie trafi...

0

Vamos Barça!!!!!

0

Niestety nie rozglądałem się, popytam kumpli może coś wiedzą.

0

Chodzi Ci o Rawę?

1

Ja jestem z Rawy Mazowieckiej. ;)

0

Popieram. Widząc Vermalena niż Bartre byłbym znacznie spokojniejszy.

2

Jeśli Pique i Mascherano będą dostępni w tych ważnych meczach, wątpię, że Enrique postawi na Bartre.

0

Mam nadzieje, że Mascherano i Pique dadzą sobie radę w kluczowych meczach, wolałbym aby Bartra jak i Vermalen raczej nie grali np, z Atletico.

1

Zwykła plota szmatłwca.

0

Ciekaw jestem czy wytrzyma bez czerwonej. Oby nie przyczynił się do żadnej kontuzji.

1

Całkiem niezły.

5

Strasznie wszyscy pompują Polski balon.. Cieszy mnie gra Polaków, ale na Euro czas pokaże.

0

Najlepiej jakby komentowali tylko zawodowcy, Hajto jak i Żewłakow nie nadają się do tego.. Nie wiem kto na to pozwala.

2

No bez przesady..

0

Jak mnie ten Żewłakow wkurza, czemu nie może komentować Jacek Laskowski..

3

Wesołych Świąt :)

0

Sam się sprzedaj.

0

Bravo gra świetnie i zasługuję na grę, szkoda żeby siedział na ławce, mimo wszystko Bravo jest o wiele pewniejszy. Marc według Ciebie ma grać bo jest młodszy? Jeśli Enrique stawia na Claudio w La Liga, to na pewno wie, że da więcej spokoju.

0

Z jednej już trochę mnie denerwuję, choć wiadomo każdy zawodnik chcę grać jak najwięcej. Za jakiś czas na pewno byłby pierwszą rękawicą, ale jeśli chcę odejść raczej do gorszej ekipy to droga wolna. Przecież gra w jednych z najlepszych rozgrywek na Świecie, Bravo też chciałb6m sobie zagrać a jakoś nie narzeka i taka postawa mnie się podoba,.

Nie przepadam za nim, zachowanie jego po wygraniu KMŚ było bardzo słabe, każdy zawodnik powinien się cieszyć z sukcesu swojej drużyny, Marc takimi zachowaniami psuje wspaniałą atmosferę. Mimo wszystko mam nadzieje, że zostanie.

1

W czym Bravo jest gorszy?

0


Piękne to było. :D

1

Jak myślicie jest sens obstawienia na Urugwaj w meczu z Brazylią. Kurs 7.0 więc mnie kusi. ;)

3

Każdy ms swoje zdaniem. Bywały gorsze sytuacje stworzone przez zawodników, którzy dostali śmieszne kary.

0

Nie mogę się doczekać jego powrotu na murawę. Pewnie niebawem zagra jakiś meczyk

17

Tą karą strasznie go skrzywdzili, kara była przesadzona.

0

Tych trzech wymienionych napastników niezbyt do Barcy pasują. Oby kupili kogoś innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?