Bravo gra świetnie i zasługuję na grę, szkoda żeby siedział na ławce, mimo wszystko Bravo jest o wiele pewniejszy. Marc według Ciebie ma grać bo jest młodszy? Jeśli Enrique stawia na Claudio w La Liga, to na pewno wie, że da więcej spokoju.
Z jednej już trochę mnie denerwuję, choć wiadomo każdy zawodnik chcę grać jak najwięcej. Za jakiś czas na pewno byłby pierwszą rękawicą, ale jeśli chcę odejść raczej do gorszej ekipy to droga wolna. Przecież gra w jednych z najlepszych rozgrywek na Świecie, Bravo też chciałb6m sobie zagrać a jakoś nie narzeka i taka postawa mnie się podoba,.
Nie przepadam za nim, zachowanie jego po wygraniu KMŚ było bardzo słabe, każdy zawodnik powinien się cieszyć z sukcesu swojej drużyny, Marc takimi zachowaniami psuje wspaniałą atmosferę. Mimo wszystko mam nadzieje, że zostanie.
Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.
Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.
1
Całkiem niezły.
5
Strasznie wszyscy pompują Polski balon.. Cieszy mnie gra Polaków, ale na Euro czas pokaże.
0
Najlepiej jakby komentowali tylko zawodowcy, Hajto jak i Żewłakow nie nadają się do tego.. Nie wiem kto na to pozwala.
2
No bez przesady..
0
Jak mnie ten Żewłakow wkurza, czemu nie może komentować Jacek Laskowski..
3
Wesołych Świąt :)
0
Sam się sprzedaj.
0
Bravo gra świetnie i zasługuję na grę, szkoda żeby siedział na ławce, mimo wszystko Bravo jest o wiele pewniejszy. Marc według Ciebie ma grać bo jest młodszy? Jeśli Enrique stawia na Claudio w La Liga, to na pewno wie, że da więcej spokoju.
0
Z jednej już trochę mnie denerwuję, choć wiadomo każdy zawodnik chcę grać jak najwięcej. Za jakiś czas na pewno byłby pierwszą rękawicą, ale jeśli chcę odejść raczej do gorszej ekipy to droga wolna. Przecież gra w jednych z najlepszych rozgrywek na Świecie, Bravo też chciałb6m sobie zagrać a jakoś nie narzeka i taka postawa mnie się podoba,.
Nie przepadam za nim, zachowanie jego po wygraniu KMŚ było bardzo słabe, każdy zawodnik powinien się cieszyć z sukcesu swojej drużyny, Marc takimi zachowaniami psuje wspaniałą atmosferę. Mimo wszystko mam nadzieje, że zostanie.
1
W czym Bravo jest gorszy?
0
Piękne to było. :D
1
Jak myślicie jest sens obstawienia na Urugwaj w meczu z Brazylią. Kurs 7.0 więc mnie kusi. ;)
3
Każdy ms swoje zdaniem. Bywały gorsze sytuacje stworzone przez zawodników, którzy dostali śmieszne kary.
0
Nie mogę się doczekać jego powrotu na murawę. Pewnie niebawem zagra jakiś meczyk
17
Tą karą strasznie go skrzywdzili, kara była przesadzona.
0
Tych trzech wymienionych napastników niezbyt do Barcy pasują. Oby kupili kogoś innego.
0
Idealny zawodnik na ławkę. Oby się udało!
0
Gdzie można zobaczyć te wszystkie filmiki z periscope Pique?
0
Trudno się mówi, jeśli nie chcę do Barcy. Nic na siłę. Jeśli w ogólne to nie jet plotką.
0
Szkoda, wolałbym aby Barca pokonała Atletico z najlepszym skałdem.
0
Rekord Juventusu jest mocno zagrożony.
0
Też tak myślę, mam nadzieje, że Barca pokaże gdzie jest miejsce Realu!
0
Mam nadzieje, że dostanie szansę zagrać w tych meczach jak najwięcej minut.
0
Chorwacka rakieta odpala mecz.
0
Tak myślałem. ;)
0
Długo sobie poczeka aby został pierwszym bramkarzem. Trzeba przyznać Niemcy obecnie ma wysyp świetnych bramkarzy, Marc nie będzie mieć łatwo.
0
Niestety jeśli Atletico szybko strzeli gola nie będzie to ładny mecz jaki rewanż.. Szkoda, że nie trafiliśmy na z Bayern.
3
Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.
Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.
0
Dzięki za pomoc.
0
Gdzie mogę zobaczyć skrót wczorajszego meczu? ;)