3

Ta porażka strasznie boli, serce wręcz m krwawi. Niestety trzeba patrzeć w przyszłość pozytywnie i mieć nadzieje na dublet.

Nie wiem jak Wy ale ja zawsze będę nosić Barcelonę w sercu, może nie zabrzmi to mądrze ale dla mnie i tak Barca jest ważniejsza niż wszystkie trofea.

czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!! I na dobre i na złe!

Visca el Barça!!

0

Mi się wydaję, że z City ciekawszy. Choć wolę żeby trafili na Bawarczyków.

0

Ile bramek Messi traci do Ronaldo w LM licząc wszystkie edycje?

0

Trochę jest w tym prawdy, ciężko wyliczyć pokaz świetności Ronaldo w ważnych pojedynkach.

0

W sumie masz racje wiadomo w końcu to dwu mecz, ale obrona LM pokonując Real brzmi pięknie. Najlepiej by było jakby trafili na nas lub Bayern, City raczej ma małe szanse na finał.

0

Czemu mają płakać? Barca nadal ma w rękach tryplet. Mnie jako kibic Barcy w tej chwili liczy się pojedynek z Atletico!

0

Z jednej strony się cieszę, liczę na finał z Realem!

0

Cóż spodziewałem się tego.

0

Troszkę obawiam się o ten mecz za tydzień, ale teraz chyba lepiej myślwć o meczu z Atletico. Nie mogę się doczekać

0

Oglądał ktoś mecz Valencii? Jest się czego obawiać?

0

Jestem ciekaw jak wyglądała tabela w poprzednim sezonie po 32 kolejkach/ Może ktoś pamięta?

0

Najgorsze jest to, że te zespoły będą się strasznie murować.

0

Oczywiście ;) Ale nerwy mam rozwalone..

0

Musiałbym zobaczyć ich terminarze, z tego co pamiętam Real ma jeszcze mecz na Anoeta oraz mecz z Villarreal. Stawiam na Atletico.

Jak tu wytrzymać do następnego weekendu? :D

0

Wolę patrzę tylko na Barce, ale masz racje obie ekipy z Madrytu raczej stracą oczka. Cholera ale nerwówka będzie, cóż trzeba pogodzić się i myśleć pozytywnie o Mistrzostwie!

0

Kurczę nie będzie łatwo wygrać pięć spotkań. Już nie mogę się doczekać następnych dwóch kolejek i oczywiście meczu z Atletico.

Myślicie, że z Valencią będzie łatwiej niż z Sociedad?

1

Byłem pewny, że z Ardą gra bedzie piachowa.

0

Zgadzam się Prieto bardzo groźny zawodnik dodałbym jeszcze Vele.

0

Oby Atletico mocno przejechało się po Papugach!

0

Obecnie jest naszym jednym z najważniejszych ogniw. Blaugrany Uwielbiam jego wkład pracy w każdym meczu, widać, że wkłada serce i płuca na murawie, wielki szacun!

Całe szczęście, że Barca pozbyła się Fabregasa w zamian kupując Chorwacką rakietę.

9

Nie jestem zwolennikiem tego transferu. Szkoda, że Laporte doznał urazu, bo byłby idealnym wzmocnieniem linii obronnej, w takie sytuacji widziałbym Mustafiego..

0

Odejście dla Ardy rozsądne? Chyba tylko z względu na zarobki..

0

Dajcie dobry link meczu Wilków

2

Mogliby go zawiesić. następnym razem ugryzie się w jęzor!

0

Torre zachował się idiota, faul był kompletnie nie potrzebny,, kompletnie nie rozumiem jego zachowania. Ewidentna żółta kartka.

0

Przynajmniej nie wylewa żalu na sędziach.

0

Nie chcę aby taka ekipa wygrała, wolałbym już Bayern, poza tym nie odpadniemy!

0

Takie wypowiedzi są śmieszne i żenujące Niestety Felipe ma sito w głowie.

1

Ale gra Atetico jest na razy irytująca. Ważne aby strzelić na wyjeździe bramkę.

0

Uwielbiam naszego grubaska!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?