W sumie masz racje wiadomo w końcu to dwu mecz, ale obrona LM pokonując Real brzmi pięknie. Najlepiej by było jakby trafili na nas lub Bayern, City raczej ma małe szanse na finał.
Wolę patrzę tylko na Barce, ale masz racje obie ekipy z Madrytu raczej stracą oczka. Cholera ale nerwówka będzie, cóż trzeba pogodzić się i myśleć pozytywnie o Mistrzostwie!
Obecnie jest naszym jednym z najważniejszych ogniw. Blaugrany Uwielbiam jego wkład pracy w każdym meczu, widać, że wkłada serce i płuca na murawie, wielki szacun!
Całe szczęście, że Barca pozbyła się Fabregasa w zamian kupując Chorwacką rakietę.
Nie jestem zwolennikiem tego transferu. Szkoda, że Laporte doznał urazu, bo byłby idealnym wzmocnieniem linii obronnej, w takie sytuacji widziałbym Mustafiego..
3
Ta porażka strasznie boli, serce wręcz m krwawi. Niestety trzeba patrzeć w przyszłość pozytywnie i mieć nadzieje na dublet.
Nie wiem jak Wy ale ja zawsze będę nosić Barcelonę w sercu, może nie zabrzmi to mądrze ale dla mnie i tak Barca jest ważniejsza niż wszystkie trofea.
czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!! I na dobre i na złe!
Visca el Barça!!
0
Mi się wydaję, że z City ciekawszy. Choć wolę żeby trafili na Bawarczyków.
0
Ile bramek Messi traci do Ronaldo w LM licząc wszystkie edycje?
0
Trochę jest w tym prawdy, ciężko wyliczyć pokaz świetności Ronaldo w ważnych pojedynkach.
0
W sumie masz racje wiadomo w końcu to dwu mecz, ale obrona LM pokonując Real brzmi pięknie. Najlepiej by było jakby trafili na nas lub Bayern, City raczej ma małe szanse na finał.
0
Czemu mają płakać? Barca nadal ma w rękach tryplet. Mnie jako kibic Barcy w tej chwili liczy się pojedynek z Atletico!
0
Z jednej strony się cieszę, liczę na finał z Realem!
0
Cóż spodziewałem się tego.
0
Troszkę obawiam się o ten mecz za tydzień, ale teraz chyba lepiej myślwć o meczu z Atletico. Nie mogę się doczekać
0
Oglądał ktoś mecz Valencii? Jest się czego obawiać?
0
Jestem ciekaw jak wyglądała tabela w poprzednim sezonie po 32 kolejkach/ Może ktoś pamięta?
0
Najgorsze jest to, że te zespoły będą się strasznie murować.
0
Oczywiście ;) Ale nerwy mam rozwalone..
0
Musiałbym zobaczyć ich terminarze, z tego co pamiętam Real ma jeszcze mecz na Anoeta oraz mecz z Villarreal. Stawiam na Atletico.
Jak tu wytrzymać do następnego weekendu? :D
0
Wolę patrzę tylko na Barce, ale masz racje obie ekipy z Madrytu raczej stracą oczka. Cholera ale nerwówka będzie, cóż trzeba pogodzić się i myśleć pozytywnie o Mistrzostwie!
0
Kurczę nie będzie łatwo wygrać pięć spotkań. Już nie mogę się doczekać następnych dwóch kolejek i oczywiście meczu z Atletico.
Myślicie, że z Valencią będzie łatwiej niż z Sociedad?
1
Byłem pewny, że z Ardą gra bedzie piachowa.
0
Zgadzam się Prieto bardzo groźny zawodnik dodałbym jeszcze Vele.
0
Oby Atletico mocno przejechało się po Papugach!
0
Obecnie jest naszym jednym z najważniejszych ogniw. Blaugrany Uwielbiam jego wkład pracy w każdym meczu, widać, że wkłada serce i płuca na murawie, wielki szacun!
Całe szczęście, że Barca pozbyła się Fabregasa w zamian kupując Chorwacką rakietę.
9
Nie jestem zwolennikiem tego transferu. Szkoda, że Laporte doznał urazu, bo byłby idealnym wzmocnieniem linii obronnej, w takie sytuacji widziałbym Mustafiego..
0
Odejście dla Ardy rozsądne? Chyba tylko z względu na zarobki..
0
Dajcie dobry link meczu Wilków
2
Mogliby go zawiesić. następnym razem ugryzie się w jęzor!
0
Torre zachował się idiota, faul był kompletnie nie potrzebny,, kompletnie nie rozumiem jego zachowania. Ewidentna żółta kartka.
0
Przynajmniej nie wylewa żalu na sędziach.
0
Nie chcę aby taka ekipa wygrała, wolałbym już Bayern, poza tym nie odpadniemy!
0
Takie wypowiedzi są śmieszne i żenujące Niestety Felipe ma sito w głowie.
1
Ale gra Atetico jest na razy irytująca. Ważne aby strzelić na wyjeździe bramkę.
0
Uwielbiam naszego grubaska!