26 maja 2016, 16:50
0
Zobaczymy w nowym sezonie.
26 maja 2016, 16:49
Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.
26 maja 2016, 16:40
Idealnie by do Barcy pasował. Jest jak najbardziej za tym transferem! Kurcze ciężko będzie znaleźć w miarę godnego zastępce Alvesa
26 maja 2016, 16:36
Mam nadzieje, że zostanie. Taki walczak jest nam potrzebny.
24 maja 2016, 22:06
8
https://66.media.tumblr.com/3d415e25a2a805c3a67910ec9d2f687b/tumblr_o7mxs0fBPM1s0zz8oo1_540.jpg
23 maja 2016, 19:34
Panowie co kupujecie dla Mamy? Klasycznie kwiaty?
23 maja 2016, 11:55
Niestety kolejny mecz był fatalnie sędziowany.
22 maja 2016, 23:36
1
Brawo Jordi! Vamos Barca!
19 maja 2016, 14:59
Wielkie dzięki. Dopiero zaczynam przygodę z Twitterem. ;)
19 maja 2016, 13:34
Co proponujecie aby obserwować na twitterze? Oczywiście powiązane z futbole?
18 maja 2016, 21:54
U mnie też tak to wygląda ;) Go go The Reds!
16 maja 2016, 19:02
Tych talentów trochę mało.
16 maja 2016, 02:07
Trzeba przyznać dobrze wykonane i z pomysłem. Ciekawe czy van Gaal zostanie wywalony po sezonie.
16 maja 2016, 01:23
31
15 maja 2016, 15:30
Chciałbym aby awansował Real Saragossa, pamiętam jak młody Pique tam wymiatał. ;)
15 maja 2016, 12:00
Fajna muzyka. Dobrze oddany klimat.
14 maja 2016, 23:02
Dokładnie zdobycie mistrza to bardzo, bardzo dobry sezon!
14 maja 2016, 22:56
4
Wielki szacun za jego pracę w obecnym sezonie. Całę szczęście, że nie ma już Fabregasa..
14 maja 2016, 22:54
7
Jeśli nie zostanie najlepszym zawodnikiem La Liga, to będzie kpina. Oby w przyszłym sezonie nasz El Pistolero był porządnie naładowany. ;)
14 maja 2016, 18:44
Campeones! Visca Barca!!
14 maja 2016, 18:29
Jeszcze 15 minut!! Vamos Barca!
11 maja 2016, 15:29
Każdy kibic będzie pamiętać te wspaniałe gole! Coś pięknego!
10 maja 2016, 21:23
Ten niby sędzia jest żałosny..
9 maja 2016, 17:32
Takie podejście mi się podoba. Pewność siebie jest najważniejsza.
8 maja 2016, 21:13
Świetny artykuł. Niech teraz spoczywa w spokoju.
8 maja 2016, 21:09
10
Bez wątpienia transfer Suareza będzie jednym jak nie najlepszym w historii Barcy! Już dawno się spłacił
8 maja 2016, 21:03
Ekipa Espanyolu to bandą prymitywów, chamów i prostaków. Ich "futbol" jest gówniany..
8 maja 2016, 17:49
Po strzeleniu gola Ronaldo, ile przewagi ma Suarez?
8 maja 2016, 16:57
Vamos Barça!!!!
7 maja 2016, 23:02
Niestety czuję, że jutro zobaczymy brzydki futbol. Biorę 3 pkt w ciemno nawet 1-0 po bramce samobójczej. Vamos!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zobaczymy w nowym sezonie.
0
Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.
0
Idealnie by do Barcy pasował. Jest jak najbardziej za tym transferem!
Kurcze ciężko będzie znaleźć w miarę godnego zastępce Alvesa
0
Mam nadzieje, że zostanie. Taki walczak jest nam potrzebny.
8
https://66.media.tumblr.com/3d415e25a2a805c3a67910ec9d2f687b/tumblr_o7mxs0fBPM1s0zz8oo1_540.jpg
0
Panowie co kupujecie dla Mamy? Klasycznie kwiaty?
0
Niestety kolejny mecz był fatalnie sędziowany.
1
Brawo Jordi! Vamos Barca!
1
Wielkie dzięki. Dopiero zaczynam przygodę z Twitterem. ;)
0
Co proponujecie aby obserwować na twitterze? Oczywiście powiązane z futbole?
0
U mnie też tak to wygląda ;) Go go The Reds!
0
Tych talentów trochę mało.
1
Trzeba przyznać dobrze wykonane i z pomysłem. Ciekawe czy van Gaal zostanie wywalony po sezonie.
31
0
Chciałbym aby awansował Real Saragossa, pamiętam jak młody Pique tam wymiatał. ;)
1
Fajna muzyka. Dobrze oddany klimat.
0
Dokładnie zdobycie mistrza to bardzo, bardzo dobry sezon!
4
Wielki szacun za jego pracę w obecnym sezonie. Całę szczęście, że nie ma już Fabregasa..
7
Jeśli nie zostanie najlepszym zawodnikiem La Liga, to będzie kpina.
Oby w przyszłym sezonie nasz El Pistolero był porządnie naładowany. ;)
0
Campeones!
Visca Barca!!
0
Jeszcze 15 minut!! Vamos Barca!
0
Każdy kibic będzie pamiętać te wspaniałe gole! Coś pięknego!
0
Ten niby sędzia jest żałosny..
0
Takie podejście mi się podoba. Pewność siebie jest najważniejsza.
4
Świetny artykuł. Niech teraz spoczywa w spokoju.
10
Bez wątpienia transfer Suareza będzie jednym jak nie najlepszym w historii Barcy! Już dawno się spłacił
0
Ekipa Espanyolu to bandą prymitywów, chamów i prostaków. Ich "futbol" jest gówniany..
0
Po strzeleniu gola Ronaldo, ile przewagi ma Suarez?
0
Vamos Barça!!!!
0
Niestety czuję, że jutro zobaczymy brzydki futbol. Biorę 3 pkt w ciemno nawet 1-0 po bramce samobójczej. Vamos!