Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.
Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.
Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.
Portugalska linia obrony jest tragiczna, Chorwaci na pewno coś strzelą, oby więcej niż Portugalia. Ronaldo będzie lepiej kryty, zobaczymy jak sobie poradzi.
Tego się spodziewałęm się, Messi będzie mieć nieco trudniej z Chille niż z Kolumbią, ale wydaję się, że finał może być bardziej wyrównany i stać na wyższym poziomie. W tym roku widać, Argentyna gra jeszcze lepiej, a Messi jest w wspaniałej formie, pomoc i obrona również wygląda solidnie, stawiam 3-1.
Jeszcze jedna ekipa, chyba Turcja lub Szwecja. Śmieszne to, że taka słaba Turcja może awansować. Kompletnie nie podoba mi się ten system, tylko poziom rozgrywek spada. Oby ostatni taki format Euro, niestety bardzo w to wątpie.
No Hiszpania sobie bardzo skomplikowała sytuację, cho wiadomo aby zagrać w finale i wygrać Euro trzeba pokonać najlepszych.
Z jednej strony pojedynek z świetnymi Włochami może polepszyć ich grę, a może być tak, że gładko odpadną.
Moim zdaniem mają większą szansę Włochy, nie zdziwi mnie ich awans.
del Bosque według mnie stawia na kiepską i powołał linie obroną (same jego powołania są śmieszne) ale wiadomo u niego nazwiska grają.. poza tym słaby Fabregas a skrzydła nie działają zbyt dobrze, na Turcje mogło to wystarczyć, ale już na Włochy może zabraknąć jaakości.
Wątpie aby Hiszpania doszła do finału. Ogólnie wcześniej bardziej kibicowałem tej reprezentacji, ale coraz bardziej nudzi i mi się cholernie przejadła. Czas na młodszą krew z nowym trenerem!
0
Prasa ciągle wszystko psuję.
0
Chorwacją jest samo sobie wina, powinni zagrać bardziej ofensywnie, z jednej strony mnie to cieszy bo Polska będzie mieć, z drugie szkoda Rakitica i Srny, ale wiadomo Polska liczy się najbardziej.
Nasze Orły maja szansę n awans, tyalko musimy być bardziej skuteczni i jeśli strzelimy pierwsi gola nie możemy się za bardzo się cofnąć. Nie pompuję balonu, ale nawet jest szansa na finał, Walia i Belgia (jeśli przejdzie) są w naszym zasięgu, ja i tak jestem już z naszych Orłów dumny.
Co do finału Copa America, jeśli Argentyna utrzyma swój świetny poziom z formą Messiego spokojnie wygra, choć trzeba przyznać Chille jest w gazie i nie można ich skreślać.
0
Jaka dokładnie??
0
Ronaldo szuka mikrofonu?
1
Zdecydowanie. Ale klimat jest.
17
taka skromna tapeta mojego autorstwa, może ktoś skorzysta. ;)\
http://i.imgur.com/9OLYzu4.jpg
0
Liczę na bramke Rakiety i Modrica.
Wraca stara dobra Krystyna. ;)
0
Wątpię żeby go kupili, ale trzeba przyznać jeden lepszych obrońców, np. Ramosa zjada!
A ja głupi w niego nie wierzyłem, a po tym Euro będzie jednym z ulubionych piłkarzy z Polskiej kadry. ;) Taki Polski Mascherano.
0
Te gazety muszką ciągle o Neymaru pisać, mogliby nakręcić telenowelę..
1
Obrona zwłaszcza stoperów maja Włochy raczej lepszych.
0
Wątpię aby mógł liczyć na wiele minut, pewnie zagra kilka spotkań w Pucharze. Najlepiej jakby został wypożyczony
0
Można zaryzykować, choć ja bym wolałbym kogoś ograneglo z La Liga. Jestem ciekaw jak to się skończy.
0
Portugalska linia obrony jest tragiczna, Chorwaci na pewno coś strzelą, oby więcej niż Portugalia. Ronaldo będzie lepiej kryty, zobaczymy jak sobie poradzi.
0
Nie ma to jak przegląd z Neymarem.
0
Tego się spodziewałęm się, Messi będzie mieć nieco trudniej z Chille niż z Kolumbią, ale wydaję się, że finał może być bardziej wyrównany i stać na wyższym poziomie. W tym roku widać, Argentyna gra jeszcze lepiej, a Messi jest w wspaniałej formie, pomoc i obrona również wygląda solidnie, stawiam 3-1.
Vamos Albicelestes!
3
Jeśli Neymar myśli o większej pensji, droga wolna.
2
Uwielbiam Włoski hymn.
0
Portugalia z Chorwatami.
6
obecnie tak wygląda faza pcdarowa:
http://s10.ifotos.pl/img/4png_sqnahhw.png
Jeszcze jedna ekipa, chyba Turcja lub Szwecja. Śmieszne to, że taka słaba Turcja może awansować. Kompletnie nie podoba mi się ten system, tylko poziom rozgrywek spada. Oby ostatni taki format Euro, niestety bardzo w to wątpie.
2
Mówcie co chcecie ale Crustiano uratował Portugalię, może się jeszcze rozkręci i zostanie królem strzelców :D A pierwsza bramka piękna.
Chyba Portugalia trafia na Chorwację lub Niemcy?
Szczerze mam w dupie czy Ronaldo zdobędzie złotą piłkę. Messi i tak jest po prostu najlepszy.
0
Myślisz, że jestem za Portugalią?
0
Dobra robota/ Dobrze zmontowany, fajnie oddany klimat, jedynie muzyka średnia. Zrób coś z Iniestą. :)
0
Jeśli ich skuteczność w ataku będzie lepsza może Ronaldo z 2 bramki pyknąć.
0
Chętnie bym zobaczył 3h taki film
2
No Hiszpania sobie bardzo skomplikowała sytuację, cho wiadomo aby zagrać w finale i wygrać Euro trzeba pokonać najlepszych.
Z jednej strony pojedynek z świetnymi Włochami może polepszyć ich grę, a może być tak, że gładko odpadną.
Moim zdaniem mają większą szansę Włochy, nie zdziwi mnie ich awans.
del Bosque według mnie stawia na kiepską i powołał linie obroną (same jego powołania są śmieszne) ale wiadomo u niego nazwiska grają.. poza tym słaby Fabregas a skrzydła nie działają zbyt dobrze, na Turcje mogło to wystarczyć, ale już na Włochy może zabraknąć jaakości.
Wątpie aby Hiszpania doszła do finału. Ogólnie wcześniej bardziej kibicowałem tej reprezentacji, ale coraz bardziej nudzi i mi się cholernie przejadła. Czas na młodszą krew z nowym trenerem!
0
Wiecie może czy wiadoma o której finał Copa America?
0
Dokładnie, najważniejsze to wznieść puchar!
2
Masz racje. Trener jest bardzo dobrym/
0
Kurczę ale facet ma cholernego pecha, przez taką głupią kontuzję nie będzie mieć okazji zagrać w finale.
4
Dokładnie, wystarczy spojrzeć na genialne podania.