Dla mnie to jest świetny ruch, wreszcie Alba będzie mieć kogoś mocniejszego na plecach. Według mnie ostatni sezon wykonaniu Jordiego był tylko dobry, często słabo spisywał się w obronie. Digne na pewno zdaje sobie ze swojej roli w Barcelonie. Lucho pewnie wie co robi. Choć przyznam wolałbym prawego obrońce.
Wreszcie transfery z myślą o przyszłości. Teraz jeszcze zmiennik do ataku, najlepiej również jakiś młody, jakoś nie widzi mi się Gameiro.
Na prawego obrońce raczej funduszy zabraknie. Liczę, że po lepszym zgraniu od początku sezonu Vidal jak i Turan pokażą swoją klasę, bez wątpienia są świetnymi piłkarzami.
Trochę dziwne, że nikt nie wspomina o medalu olimpijskim Messiego. Śmieszy mnie argument wyższości Ronald ponieważ zdobył coś z kadrą. Każdy normalny kibic powinien widzieć większy geniusz Messiego na boisku.
Wczoraj zagr naprawdę świetnie, w obronie trzymał wysoki poziom poza tym fajnie wprowadzał piłkę co w grze Barcelonie jest bardzo istotne. Choć wiadomo nie można patrzeć pod kątem jednego meczu.
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, Samuel ma duży potencjał a cena na obecne realia ryku transferu jest świetna, na przykład taki Marquinhos pewnie kosztowałby z dwa razy więcej.
Według mnie Pique, Mascherano,Umttiti i Mathieu dobrze obsadzają pozycje środka obrony. Pewnie za rok odejdzie Mathieu wtedy będzie może pomyśleć o np. Lemosie.
44
Lewa strona wygląda znakomicie, natomiast prawa trochę mnie martwi, oby Vidal zaczął grać jak w Sevilli,
0
Ale araby ich załatwili. Żeby taki klub miał takiego słabego sponsora.
0
Ten transfer jest wielką zagadką, po cholere go kupili?
0
Zdaję sobie z tego sprawę.
2
przykład jak wygląda debil
0
Jest potrzebny i to bardzo.. Wolę żeby zabezpieczyli formacje ataku przed sezonem, wtedy nowy zawodnik będzie lepiej zgrany z drużyną.
0
Dla mnie to jest świetny ruch, wreszcie Alba będzie mieć kogoś mocniejszego na plecach. Według mnie ostatni sezon wykonaniu Jordiego był tylko dobry, często słabo spisywał się w obronie. Digne na pewno zdaje sobie ze swojej roli w Barcelonie. Lucho pewnie wie co robi. Choć przyznam wolałbym prawego obrońce.
0
0
Na pewno lepsza opcja niż Gameiro. Ja nadal mam nadzieje na Carrasco.
0
Wreszcie transfery z myślą o przyszłości. Teraz jeszcze zmiennik do ataku, najlepiej również jakiś młody, jakoś nie widzi mi się Gameiro.
Na prawego obrońce raczej funduszy zabraknie. Liczę, że po lepszym zgraniu od początku sezonu Vidal jak i Turan pokażą swoją klasę, bez wątpienia są świetnymi piłkarzami.
0
Jak by Carrasco jeszcze kupili byłoby świetnie, ale nie napalam się na ten transfer.
10
Kolejna młoda Francuzka krew w Barcelonie. Podoba mi się to, odmładzanie składu.
0
Ja nie byłem pod wrażeniem.
0
Wiadomo, ale to też sukces. Jeśli będziemy patrzeć nad zawodnika pod kątem sukcesów, wątpie aby ktoś pobił Pele.
0
Trochę dziwne, że nikt nie wspomina o medalu olimpijskim Messiego. Śmieszy mnie argument wyższości Ronald ponieważ zdobył coś z kadrą. Każdy normalny kibic powinien widzieć większy geniusz Messiego na boisku.
0
Trudno się mówi. Ronaldo będzie lepszy od Messiego ;)
0
Dla mnie może wygrać Ronaldo, nie mam nic do tego. Messi jest i będzie najlepszy
2
Dajce sobie spokój z tą Złotą Piłką, sukcesy drużynowe są najbardziej istotne. Ja mam wyjebane na tą nagrodę, ważne, że Messi zdobył ją tylko raz.
1
O stary marze o nim.
3
http://static.fangol.pl/content/8/4/6/84662ecb1f5faba12b6245d17163e3de-554.jpg
Śmieszy mnie czepianie się tego. Większość życia spędzili we Francji przecież wiadomo, że naglę nie wrócą do Afryki.
0
Szkoda, że Griezmann nie wygrał LM mógłby powalczyć o Złotą Piłkę.
7
Ciekawy artykuł. Redakcja ja zwykle trzyma poziom.
2
Wczoraj zagr naprawdę świetnie, w obronie trzymał wysoki poziom poza tym fajnie wprowadzał piłkę co w grze Barcelonie jest bardzo istotne. Choć wiadomo nie można patrzeć pod kątem jednego meczu.
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, Samuel ma duży potencjał a cena na obecne realia ryku transferu jest świetna, na przykład taki Marquinhos pewnie kosztowałby z dwa razy więcej.
Według mnie Pique, Mascherano,Umttiti i Mathieu dobrze obsadzają pozycje środka obrony. Pewnie za rok odejdzie Mathieu wtedy będzie może pomyśleć o np. Lemosie.
0
N’Golo Kanté prawie jak Makélélé.
1
Bardzo lubię Neymara, ale bardziej wolałbym Griezmanna!
6
Neuer może czyścić rękawice Buffonowi!
0
Może Loew znajdzie pomysł w jajach lub dupie?
0
Kilka razy ładnie rozpoczął akcje. Samuel na pewno ma potencjał.
0
Przed strzałem już miałem wiedzieć?
0
Będzie gol!.,.,