Też widziałbym Roberto w pomocy, ale po transferze Gomesa będzie ciężko. Raczej Enrique będzie stawiał go na prawą obronę. Oby Vidal przekonał się do niego, choć jeśli Roberto będzie ustawiał na tej pozycji, to również jemu zaufał, trener ma wgląd na treningi i profesjonalne analizy.
Niestety ciężko będzie zastąpić, Daniego obecnie na świecie nie ma lepszego prawego obrońcy niż Alves w najlepszej formie. Osobiście wolałem w minionym sezonie Roberto na tej pozycji, ale moim zdaniem teraz Vidal będzie zaczynał bez długiej przerwy więc teraz może będzie w lepszej formie i zgraniem. Mimo wszystko liczę na transfer Bellerina za rok jeśli tylko City go nie podkupi.
Właśnie w Dortmundzie grał fatalnie. On musi grać w lidze włoskiej. świetnie sobie radził grając w średniaku jakim jest Torino. Według mnie wyjdzie to jemu zrobi.
ehh, kolejne głupie zmiany najpierw Euro teraz MŚ. Było wszystko fajnie przemyśle a teraz wszystko psują.. Niestety coaz bardziej psuję się futbol reprezentacji, przykład MŚ w Katarze mówi wszystko.
O nie tylko nie Bacca, już wolę van Persiego. Coraz bardziej obawiam się o transfer napastnika, oby im się udało mają jeszcze czas. Trochę męczące, liczę na jakiś cichy transfer jak Digne.
Oj Carassco to byłoby coś wspaniałego dla mnie. W Atletico również nie grał często w pierwszym składzie, więc pogodził by się z rolą zmiennika. Neymar miałby gorąco na plecach. Niestety pewnie Atletico nie odda go.
Dla mnie nawet jeśli nie wygra MŚ będzie najlepszym piłkarzem obecnego pokolenia futbolu. Gra Messiego to poezja, moi zdaniem trofea nie muszą być wyznacznikiem. Porównywanie Messiego z Pele czy Maradoną jest kretyńskie, to były całkiem inne epoki futbolu.
Zmiana koloru włosów i odrazu idiota.. Nikt nie będzie mówił jak ma Messi wyglądać. Tatuaże mogą się komuś nie podobać, ale nie są to jakieś głupoty tylko powiązane z jego synami. Wygląd nie zmienia człowieka!
0
Lahm może i tak.
0
Też widziałbym Roberto w pomocy, ale po transferze Gomesa będzie ciężko. Raczej Enrique będzie stawiał go na prawą obronę. Oby Vidal przekonał się do niego, choć jeśli Roberto będzie ustawiał na tej pozycji, to również jemu zaufał, trener ma wgląd na treningi i profesjonalne analizy.
0
W tym okienku nie licz na transfer bocznego obrońcy.
0
Niestety ciężko będzie zastąpić, Daniego obecnie na świecie nie ma lepszego prawego obrońcy niż Alves w najlepszej formie. Osobiście wolałem w minionym sezonie Roberto na tej pozycji, ale moim zdaniem teraz Vidal będzie zaczynał bez długiej przerwy więc teraz może będzie w lepszej formie i zgraniem. Mimo wszystko liczę na transfer Bellerina za rok jeśli tylko City go nie podkupi.
0
Przecież przenosi się do lepszego klubu, który zagra w LM.
0
Ale ściema. W ogóle transfer do Barcy to strasznie nudny temat.
0
Najlepiej jak zostanie wypożyczony do jakiejś ekipy z La Liga.
0
Nie chcę tego buraka w La Liga. Przez Coste Atletico tylko ucierpi, jestem przekonany, że coś odjebie, jest jeszcze gorszy niż Pepe.
0
Mogliby sprzedać żenującego Luiza.
25
http://static.fangol.pl/content/5/d/0/5d084af3eeb7516955321fdf9bacf242-554.jpg
Moim zdaniem całowanie herbu jest po prostu nie potrzebne. Jestem przekonany, że Andre będzie się starać na maksa dla Barcy.
0
Ważne co myśl trener.
0
Raczej nie moim zdaniem potrzeba takiego co będzie i mógł grać na boku.
0
Właśnie w Dortmundzie grał fatalnie. On musi grać w lidze włoskiej. świetnie sobie radził grając w średniaku jakim jest Torino. Według mnie wyjdzie to jemu zrobi.
15
Fajne poznać takie historie. Dzięki!
1
Najlepiej Lacazette lub Perez!
13
Jestem jak najbardziej za taką opcją.
0
Nawet szybko czas zleciał od zakończenia sezonu.
0
Nie wiem co oni chcą tym osiągnąć, niech walną od razu z 60.
1
kurcze zapomniałem wstawić
http://static.fangol.pl/content/7/9/f/79f20248809f918dc2f316b735db82ed-554.jpg
2
ehh, kolejne głupie zmiany najpierw Euro teraz MŚ. Było wszystko fajnie przemyśle a teraz wszystko psują.. Niestety coaz bardziej psuję się futbol reprezentacji, przykład MŚ w Katarze mówi wszystko.
1
O nie tylko nie Bacca, już wolę van Persiego. Coraz bardziej obawiam się o transfer napastnika, oby im się udało mają jeszcze czas. Trochę męczące, liczę na jakiś cichy transfer jak Digne.
3
Wcale tak źle Leoś nie wygląda.
0
Raczej nikomu.. Ja wierze tylko w oficjalne informacje.
0
Tylko nie on, już prędzej Robin.
0
Oj Carassco to byłoby coś wspaniałego dla mnie. W Atletico również nie grał często w pierwszym składzie, więc pogodził by się z rolą zmiennika. Neymar miałby gorąco na plecach. Niestety pewnie Atletico nie odda go.
7
Jeśli jest szansa na Lacazzete, niech sobie Atletico z Sevilla robią interes.
0
Dla mnie nawet jeśli nie wygra MŚ będzie najlepszym piłkarzem obecnego pokolenia futbolu. Gra Messiego to poezja, moi zdaniem trofea nie muszą być wyznacznikiem. Porównywanie Messiego z Pele czy Maradoną jest kretyńskie, to były całkiem inne epoki futbolu.
0
O a myślałem, że za free. Zawsze to coś niż nic.
1
A co cię to obchodzi? To jest jego ciało i włosy.
0
Zmiana koloru włosów i odrazu idiota.. Nikt nie będzie mówił jak ma Messi wyglądać. Tatuaże mogą się komuś nie podobać, ale nie są to jakieś głupoty tylko powiązane z jego synami. Wygląd nie zmienia człowieka!