Ależ Zielińscy zrobił Polsce wstyd na IO. Niech oddają pieniądze za przygotowanie! Jeszcze tłumaczą się, że byliby idiotami gdyby brali przed Rio, widocznie są idiotami...
Zobaczymy jak sobie poradzi w Niemczech. Coś mi się wydaję, że w Barcelonie nie zrobi kariery, oby w HSV często grał w pierwszym składzie i pokazał swój talent i umiejętności.
Nie chciałem, tylko chodziło mi, że nie zrównają rekordu Barcelony z 6 trofeami, ponieważ w Hiszpanii nic nie wygrali. Pomyliłem słowo tryplet z trofea. Dla mnie wszelkie Superpuchary wiele nie znaczą, oczywiście jeśli Barca wygra SPH nie będę płakać. Mój komentarz nie miał nic umniejszać, tylko chodziło mi o rekord, mam szczerz w dupie mecze Realu, tylko Barca dla mnie się liczy. Niestety niektórzy mają ból dupy. Jak na razie nikt nie powtórzy wspaniałego historycznego sukcesu.
Nie chcę się kłócić z kibicami tego pięknego klubu jakim jest Barca. ;)
Niech sobie wygrywają i tak nie przebiją rekordu Barcy z 6 trypletami. Ich maks to 3 . Superpuchar i KMŚ wlicza się w poprzedni sezon. Poza tym to tylko Superpuchar.
Na poprzednich IO z tego co pamiętam pod koniec otworzył się spory worek medali. Poczekajmy jeszcze na lekkoatletyka, nie spodziewam się więcej niż 10-12. Bardzo liczę na naszych siatkarzy, tak jak i w ręcznych, choć po pierwszym meczu wyglądają średnio, wioślarze\ki również mogą coś zdobyć.
Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.
Kurcze szkoda, że Villarreal trafił na AS Monaco, chciałbym jak najwięcej hiszpańskich ekip, ale serce będzie mim wszystko za Glikiem, choć wydaje mi się, że Villarreal będzie większym faworytem. A Wy kogo wolicie?
0
Od początku wiedziałem, że tak będzie. Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość.
1
Ciekaw jak mieliby dostać zastrzyk bez wiedzy. Pieprzeni oszuści! Niby po co miałby ktoś ich wrabiać?
3
Ależ Zielińscy zrobił Polsce wstyd na IO. Niech oddają pieniądze za przygotowanie! Jeszcze tłumaczą się, że byliby idiotami gdyby brali przed Rio, widocznie są idiotami...
Brak szacunku dla sportu i dla ojczyzny!
0
Te zarzuty z szatni, to pewnie tylko takie pieprzenie prasy.
0
Zgadzam się, jak na razie kompletnie na to nie zasługuję, poza tym jest za młody, oczywiście chodzi mi o pierwszą kadrę Brazylii.
2
Raczej trenerzy lepiej wiedzą.
0
Zobaczymy jak sobie poradzi w Niemczech. Coś mi się wydaję, że w Barcelonie nie zrobi kariery, oby w HSV często grał w pierwszym składzie i pokazał swój talent i umiejętności.
0
Rozumiem, też wolę trofea.
0
Mi nie chodziło konkretnie o puchar tylko rekord.
0
Nie chciałem, tylko chodziło mi, że nie zrównają rekordu Barcelony z 6 trofeami, ponieważ w Hiszpanii nic nie wygrali. Pomyliłem słowo tryplet z trofea. Dla mnie wszelkie Superpuchary wiele nie znaczą, oczywiście jeśli Barca wygra SPH nie będę płakać. Mój komentarz nie miał nic umniejszać, tylko chodziło mi o rekord, mam szczerz w dupie mecze Realu, tylko Barca dla mnie się liczy. Niestety niektórzy mają ból dupy. Jak na razie nikt nie powtórzy wspaniałego historycznego sukcesu.
Nie chcę się kłócić z kibicami tego pięknego klubu jakim jest Barca. ;)
0
No właśnie jak to w końcu jest?
0
Czy nie można się pomylić?
0
Ale o Mistrzostwie Hiszpanii mogą zapomnieć, ale o tym mało kto wspomnie. Fakt LM jest ważna, ale reszta to tylko dodatek.
0
Niech sobie wygrywają i tak nie przebiją rekordu Barcy z 6 trypletami. Ich maks to 3 . Superpuchar i KMŚ wlicza się w poprzedni sezon. Poza tym to tylko Superpuchar.
0
Na poprzednich IO z tego co pamiętam pod koniec otworzył się spory worek medali. Poczekajmy jeszcze na lekkoatletyka, nie spodziewam się więcej niż 10-12. Bardzo liczę na naszych siatkarzy, tak jak i w ręcznych, choć po pierwszym meczu wyglądają średnio, wioślarze\ki również mogą coś zdobyć.
0
Do usunięcia..
0
Brazylia nie ma szansa na medal, choć kto wie może będą drugą Portugalią.
Phelps to naprawdę fenomen, 19 złotych medali - szacunek.
Szkoda, że Barce nie kupi nikogo z europy, ostatnio transfery z Ameryki jakoś nie przekonują .
0
Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.
0
Dobry, ale nie robi wrażenia.
0
Wreszcie to się skończy..
0
Myślisz, że nie wiem, że piszę się Katar? Specjalnie tak napisałem..
0
No bardzo dobrze, całe szczęście, że całą pensję będą płacić Włosi. Gdyby nie kontuzje spokojnie mógłbym lepiej zsistnieć.
0
Xavi byłby na pewno zadowolony, ciekawe czy w Qataze nie jest zbytnio wysuszona. ;)
43
Ależ ta Celia, Krychowiaka ma długie i piękne nogi, przy tak długich słupkach Grzesiu ma łatwiej trafić. ;D
http://static.fangol.pl/content/c/c/a/ccaedc7665e84040c979d7dc440d0fbe-554.jpg
0
Eh, lepiej jakby został sprzedany. Kolejny piłkarz, który zmarnował się po transferze z Arsenalu.
5
Nie ma co kibice Liverpoolu są wspaniali. Trzyma kciuki w Anglii tylko za The Reds, oby zagrali świetny sezon.
1
https://1.bp.blogspot.com/-e0Eww2OUgoQ/V6XuJJ_8NVI/AAAAAAAAN0o/v552X1aN4rs-crpcQpTbDPwgaBvcQdqtgCLcB/s640/Berlusconi%2Bwaves%2Bgoodbye%2Bto%2BMilan%2B826%2B510.jpg
Mam nadzieje, że AC Milan się odrodzi i jeszcze zobaczę ich w LM jako silną ekipę, choć przyznam nie byłem ich fanem, zawsze wolałem Juventus.
8
A Glika nie chcesz oglądać w LM? Wolę Kamila niż Villarreal.
0
Kurcze szkoda, że Villarreal trafił na AS Monaco, chciałbym jak najwięcej hiszpańskich ekip, ale serce będzie mim wszystko za Glikiem, choć wydaje mi się, że Villarreal będzie większym faworytem. A Wy kogo wolicie?
3
Z Denisa będziemy mieć duży pożytek.