0

Od początku wiedziałem, że tak będzie. Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość.

1

Ciekaw jak mieliby dostać zastrzyk bez wiedzy. Pieprzeni oszuści! Niby po co miałby ktoś ich wrabiać?

3

Ależ Zielińscy zrobił Polsce wstyd na IO. Niech oddają pieniądze za przygotowanie! Jeszcze tłumaczą się, że byliby idiotami gdyby brali przed Rio, widocznie są idiotami...



Brak szacunku dla sportu i dla ojczyzny!

0

Te zarzuty z szatni, to pewnie tylko takie pieprzenie prasy.

0

Zgadzam się, jak na razie kompletnie na to nie zasługuję, poza tym jest za młody, oczywiście chodzi mi o pierwszą kadrę Brazylii.

2

Raczej trenerzy lepiej wiedzą.

0

Zobaczymy jak sobie poradzi w Niemczech. Coś mi się wydaję, że w Barcelonie nie zrobi kariery, oby w HSV często grał w pierwszym składzie i pokazał swój talent i umiejętności.

0

Rozumiem, też wolę trofea.

0

Mi nie chodziło konkretnie o puchar tylko rekord.

0

Nie chciałem, tylko chodziło mi, że nie zrównają rekordu Barcelony z 6 trofeami, ponieważ w Hiszpanii nic nie wygrali. Pomyliłem słowo tryplet z trofea. Dla mnie wszelkie Superpuchary wiele nie znaczą, oczywiście jeśli Barca wygra SPH nie będę płakać. Mój komentarz nie miał nic umniejszać, tylko chodziło mi o rekord, mam szczerz w dupie mecze Realu, tylko Barca dla mnie się liczy. Niestety niektórzy mają ból dupy. Jak na razie nikt nie powtórzy wspaniałego historycznego sukcesu.

Nie chcę się kłócić z kibicami tego pięknego klubu jakim jest Barca. ;)

0

No właśnie jak to w końcu jest?

0

Czy nie można się pomylić?

0

Ale o Mistrzostwie Hiszpanii mogą zapomnieć, ale o tym mało kto wspomnie. Fakt LM jest ważna, ale reszta to tylko dodatek.

0

Niech sobie wygrywają i tak nie przebiją rekordu Barcy z 6 trypletami. Ich maks to 3 . Superpuchar i KMŚ wlicza się w poprzedni sezon. Poza tym to tylko Superpuchar.

0

Na poprzednich IO z tego co pamiętam pod koniec otworzył się spory worek medali. Poczekajmy jeszcze na lekkoatletyka, nie spodziewam się więcej niż 10-12. Bardzo liczę na naszych siatkarzy, tak jak i w ręcznych, choć po pierwszym meczu wyglądają średnio, wioślarze\ki również mogą coś zdobyć.

0

Do usunięcia..

0

Brazylia nie ma szansa na medal, choć kto wie może będą drugą Portugalią.

Phelps to naprawdę fenomen, 19 złotych medali - szacunek.

Szkoda, że Barce nie kupi nikogo z europy, ostatnio transfery z Ameryki jakoś nie przekonują .

0

Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.

0

Dobry, ale nie robi wrażenia.

0

Wreszcie to się skończy..

0

Myślisz, że nie wiem, że piszę się Katar? Specjalnie tak napisałem..

0

No bardzo dobrze, całe szczęście, że całą pensję będą płacić Włosi. Gdyby nie kontuzje spokojnie mógłbym lepiej zsistnieć.

0

Xavi byłby na pewno zadowolony, ciekawe czy w Qataze nie jest zbytnio wysuszona. ;)

43

Ależ ta Celia, Krychowiaka ma długie i piękne nogi, przy tak długich słupkach Grzesiu ma łatwiej trafić. ;D

http://static.fangol.pl/content/c/c/a/ccaedc7665e84040c979d7dc440d0fbe-554.jpg

0

Eh, lepiej jakby został sprzedany. Kolejny piłkarz, który zmarnował się po transferze z Arsenalu.

5

Nie ma co kibice Liverpoolu są wspaniali. Trzyma kciuki w Anglii tylko za The Reds, oby zagrali świetny sezon.

1

https://1.bp.blogspot.com/-e0Eww2OUgoQ/V6XuJJ_8NVI/AAAAAAAAN0o/v552X1aN4rs-crpcQpTbDPwgaBvcQdqtgCLcB/s640/Berlusconi%2Bwaves%2Bgoodbye%2Bto%2BMilan%2B826%2B510.jpg

Mam nadzieje, że AC Milan się odrodzi i jeszcze zobaczę ich w LM jako silną ekipę, choć przyznam nie byłem ich fanem, zawsze wolałem Juventus.

8

A Glika nie chcesz oglądać w LM? Wolę Kamila niż Villarreal.

0

Kurcze szkoda, że Villarreal trafił na AS Monaco, chciałbym jak najwięcej hiszpańskich ekip, ale serce będzie mim wszystko za Glikiem, choć wydaje mi się, że Villarreal będzie większym faworytem. A Wy kogo wolicie?

3

Z Denisa będziemy mieć duży pożytek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?