0

No właśnie jak to w końcu jest?

0

Czy nie można się pomylić?

0

Ale o Mistrzostwie Hiszpanii mogą zapomnieć, ale o tym mało kto wspomnie. Fakt LM jest ważna, ale reszta to tylko dodatek.

0

Niech sobie wygrywają i tak nie przebiją rekordu Barcy z 6 trypletami. Ich maks to 3 . Superpuchar i KMŚ wlicza się w poprzedni sezon. Poza tym to tylko Superpuchar.

0

Na poprzednich IO z tego co pamiętam pod koniec otworzył się spory worek medali. Poczekajmy jeszcze na lekkoatletyka, nie spodziewam się więcej niż 10-12. Bardzo liczę na naszych siatkarzy, tak jak i w ręcznych, choć po pierwszym meczu wyglądają średnio, wioślarze\ki również mogą coś zdobyć.

0

Do usunięcia..

0

Brazylia nie ma szansa na medal, choć kto wie może będą drugą Portugalią.

Phelps to naprawdę fenomen, 19 złotych medali - szacunek.

Szkoda, że Barce nie kupi nikogo z europy, ostatnio transfery z Ameryki jakoś nie przekonują .

0

Na papierze. Zobaczymy co pokażą Na pewno Real, Barca czy Bayern mają lepszy. Nie mówię, że mają słaby, jest bardzo dobry ale na mnie nie robi wrażenia.

0

Dobry, ale nie robi wrażenia.

0

Wreszcie to się skończy..

0

Myślisz, że nie wiem, że piszę się Katar? Specjalnie tak napisałem..

0

No bardzo dobrze, całe szczęście, że całą pensję będą płacić Włosi. Gdyby nie kontuzje spokojnie mógłbym lepiej zsistnieć.

0

Xavi byłby na pewno zadowolony, ciekawe czy w Qataze nie jest zbytnio wysuszona. ;)

43

Ależ ta Celia, Krychowiaka ma długie i piękne nogi, przy tak długich słupkach Grzesiu ma łatwiej trafić. ;D

http://static.fangol.pl/content/c/c/a/ccaedc7665e84040c979d7dc440d0fbe-554.jpg

0

Eh, lepiej jakby został sprzedany. Kolejny piłkarz, który zmarnował się po transferze z Arsenalu.

5

Nie ma co kibice Liverpoolu są wspaniali. Trzyma kciuki w Anglii tylko za The Reds, oby zagrali świetny sezon.

1

https://1.bp.blogspot.com/-e0Eww2OUgoQ/V6XuJJ_8NVI/AAAAAAAAN0o/v552X1aN4rs-crpcQpTbDPwgaBvcQdqtgCLcB/s640/Berlusconi%2Bwaves%2Bgoodbye%2Bto%2BMilan%2B826%2B510.jpg

Mam nadzieje, że AC Milan się odrodzi i jeszcze zobaczę ich w LM jako silną ekipę, choć przyznam nie byłem ich fanem, zawsze wolałem Juventus.

8

A Glika nie chcesz oglądać w LM? Wolę Kamila niż Villarreal.

0

Kurcze szkoda, że Villarreal trafił na AS Monaco, chciałbym jak najwięcej hiszpańskich ekip, ale serce będzie mim wszystko za Glikiem, choć wydaje mi się, że Villarreal będzie większym faworytem. A Wy kogo wolicie?

3

Z Denisa będziemy mieć duży pożytek.

0

Od samego początku wiem, że to była gorycz porażki. Dla mnie Messi nie musi wygrać MŚ czy Copa America i tak będzie najlepszy, wystarczy spojrzeć na jego poezje na boisku. Oby wygrał jeszcze MŚ, żeby był jeszcze bardziej spełniony. Vamos Messi!

Teraz tylko czekać na oficjalne stanowisko.

0

Konkurencja musi być dzięki niej zespół jest jeszcze lepszy. Obronę wraz z bramką i pomocą mamy świetnie obsadzoną, choć przydałby by się lepszy prawy obrońca, ale wierze, że Vidal z Roberto zapewnią dobrą jakość.

3

Moim zdaniem Munir jeszcze wszystkich zaskoczy. Może jeszcze okazać się drugim Roberto.

0

Mam nadzieje, że nowy sezon będzie dla niego znacznie lepszy. Munir ma jeszcze wiele przed sobą, bez wątpienia ma duży talent, będę trzymać kciuki za niego.

0

Dajesz Kapustka!!! Serce się raduję widząc dwóch Polaków w meczu z ukochaną Barceloną ;)

0

Pomyliło mi się.

0

Kapi był już na treningach z Leicester? Chyba w Szkocji go nie ma?

0

Ja tam nie żałuję, choć jeśli nie kupią napastnika będzie kulawo.

0

To było pewne, za wysokie progi.

0

Bardzo podoba mi się taka postawa klubu. Nie ma ludzi niezastąpionych, choć nie powiem żałowałbym gdyby Nas opuścił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?