Widocznie według Guardioli nie pasował do swojej koncepcji, czy to świadczy o tym jakim jest człowiekiem? futbol nie określi jakim jest człowiekiem? No bez przesady..
Nie jestem wielkim fanem Brazylii, zawsze wolałem Argentynę, ale ciesz mnie coraz lepsza zwłaszcza, że Neymar jest główną postacią, sukces na Igrzyskach w swoim kraju wpłynie pewnie wpłynie na Brazylijski futbol, choć ciężko będzie wrócić do tych świetnych lat.
Para stoperów Pique - Laporte w reprezentacji Hiszpanii wyglądała by ciekawie, niestety pewnie i tak będzie grać czerwony Ramos. Obrona mogłaby wyglądać świetnie Bellerin/Carvalaj - Pique - Laporte - Alba.
Dobry transfer, ale za 30 mln można by kupić spokojnie Lacazette raczej jest lepszy, choć nie wiadomo czy chciałby pogodzić z rolą tylko zmienik Suareza. Paco powodzenia!
Jk dojdzie do tego transferu będzie mieć zawrót głowy, a wreszcie Suarez będzie mieć typowego zmienika. Teraz kadra będzie wyglądać świetnie, nie potrzeba nawet już prawego obrońcy jak Roberto sobie na tej pozycji świetnie radzi, choć może w przyszłym sezonie Vidal odejdzie więc można by wtedy kupić kogoś młodego
Jak myślicie Wisła Kraków ogarnie się z dołka i nie spadnie?
Nie oglądam zbytnio Ekstraklasy, ale dziwnie by było brak Wisły, bez wątpienia cenie ich najbardziej z naszej ligi, bez wątpienia bardziej niż Legię czy Lecha.
My mamy Denisa Suareza, który jest również bardzo przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem, więc po co nam Asensio?
Nie ma co się podniecać Asensio zobaczymy jak się spiszę na przestrzeni całego sezonu, choć nie powiem chłopa ma potencjał i talent, mimo że jest zawodnikiem Realu życzę mu powodzenia.
Niech sobie ta radzi, ale ja nie będę kibicować jemu sukcesów w Anglii tam jak zwykle jestem za Liverpoolem, ewentualnie Manchester United (niestety z Mourinho) lub Tottenham.
0
Miło widzieć Abiego. ;) Chyba nikt sobie nie wyobraża Barcy bez tego kosmity..
2
Wolałbym Neymar - Suarez - Arda.
0
Przyszły następca Busquetsa! Niech się chłopak ogrywa.
1
Valdes o wiele słabszy niż Hart?
Widocznie według Guardioli nie pasował do swojej koncepcji, czy to świadczy o tym jakim jest człowiekiem? futbol nie określi jakim jest człowiekiem? No bez przesady..
1
Niech sobie Cristiano strzela..
11
Niestety tam w Ameryce sędziowanie jest jeszcze na niższym poziomie niż w Hiszpanii.
20
Nie jestem wielkim fanem Brazylii, zawsze wolałem Argentynę, ale ciesz mnie coraz lepsza zwłaszcza, że Neymar jest główną postacią, sukces na Igrzyskach w swoim kraju wpłynie pewnie wpłynie na Brazylijski futbol, choć ciężko będzie wrócić do tych świetnych lat.
0
Jestem ciekaw współpracy Messiego z Dybalą.
2
Chelsea chyba chcę sobie spieprzyć obronę Luizem.
0
Bez wątpienia to wszystko zasługa Enrique. Niestety większość dawno by go sprzedali.
0
Para stoperów Pique - Laporte w reprezentacji Hiszpanii wyglądała by ciekawie, niestety pewnie i tak będzie grać czerwony Ramos. Obrona mogłaby wyglądać świetnie Bellerin/Carvalaj - Pique - Laporte - Alba.
0
Obu grał cały czas w pierwszym składzie.
0
Świetna wiadomość.
0
Dobry transfer, ale za 30 mln można by kupić spokojnie Lacazette raczej jest lepszy, choć nie wiadomo czy chciałby pogodzić z rolą tylko zmienik Suareza. Paco powodzenia!
0
Bez większego zachwytu, ale i tak to nie ma znaczenia.
5
Jk dojdzie do tego transferu będzie mieć zawrót głowy, a wreszcie Suarez będzie mieć typowego zmienika. Teraz kadra będzie wyglądać świetnie, nie potrzeba nawet już prawego obrońcy jak Roberto sobie na tej pozycji świetnie radzi, choć może w przyszłym sezonie Vidal odejdzie więc można by wtedy kupić kogoś młodego
2
Dość średni występ Denisa. Wiadomo to dopiero początki sezonu, Denis jeszcze nie raz mnie zachwyci.
Chciałbym zobaczyć Rakiticia i Gomesa w środku pola.
5
Kolejne świetny występ! Serce rośnie jak patrzy się na jego pracowitość dla zespoły, zawsze daje się ile może. Fabregas tego nie pokazywał..
0
Nie zaglądam w komentarze zbytnio, czy to jest taki problem, że się powtarzam?
0
Cholera Krychowiak kolejny raz na ławie.
0
Jaki karny? No bez przesady..
8
Sergi Roberto na prawej flance kolejny raz pokazuje klasę, jeśli utrzyma taki poziom Vidala czeka ławeczka.
Czekam na wejście Gomesa oraz drugą bramkę.
0
Ładna akcja naszych Orzełków.
0
Jakie okno, ale zjebali mecz Arkowi!
1
Ależ Celta dzisiaj zjebała w ataku.
1
Wvczuwam karnego z dupy dla Realu.
0
Jak myślicie Wisła Kraków ogarnie się z dołka i nie spadnie?
Nie oglądam zbytnio Ekstraklasy, ale dziwnie by było brak Wisły, bez wątpienia cenie ich najbardziej z naszej ligi, bez wątpienia bardziej niż Legię czy Lecha.
2
My mamy Denisa Suareza, który jest również bardzo przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem, więc po co nam Asensio?
Nie ma co się podniecać Asensio zobaczymy jak się spiszę na przestrzeni całego sezonu, choć nie powiem chłopa ma potencjał i talent, mimo że jest zawodnikiem Realu życzę mu powodzenia.
0
Widział go ktoś akcji? Może także grac na flankach ataku?
0
Niech sobie ta radzi, ale ja nie będę kibicować jemu sukcesów w Anglii tam jak zwykle jestem za Liverpoolem, ewentualnie Manchester United (niestety z Mourinho) lub Tottenham.