0

Miło widzieć Abiego. ;) Chyba nikt sobie nie wyobraża Barcy bez tego kosmity..

2

Wolałbym Neymar - Suarez - Arda.

0

Przyszły następca Busquetsa! Niech się chłopak ogrywa.

1

Valdes o wiele słabszy niż Hart?

Widocznie według Guardioli nie pasował do swojej koncepcji, czy to świadczy o tym jakim jest człowiekiem? futbol nie określi jakim jest człowiekiem? No bez przesady..

1

Niech sobie Cristiano strzela..

11

Niestety tam w Ameryce sędziowanie jest jeszcze na niższym poziomie niż w Hiszpanii.

20

Nie jestem wielkim fanem Brazylii, zawsze wolałem Argentynę, ale ciesz mnie coraz lepsza zwłaszcza, że Neymar jest główną postacią, sukces na Igrzyskach w swoim kraju wpłynie pewnie wpłynie na Brazylijski futbol, choć ciężko będzie wrócić do tych świetnych lat.

0

Jestem ciekaw współpracy Messiego z Dybalą.

2

Chelsea chyba chcę sobie spieprzyć obronę Luizem.

0

Bez wątpienia to wszystko zasługa Enrique. Niestety większość dawno by go sprzedali.

0

Para stoperów Pique - Laporte w reprezentacji Hiszpanii wyglądała by ciekawie, niestety pewnie i tak będzie grać czerwony Ramos. Obrona mogłaby wyglądać świetnie Bellerin/Carvalaj - Pique - Laporte - Alba.

0

Obu grał cały czas w pierwszym składzie.

0

Świetna wiadomość.

0

Dobry transfer, ale za 30 mln można by kupić spokojnie Lacazette raczej jest lepszy, choć nie wiadomo czy chciałby pogodzić z rolą tylko zmienik Suareza. Paco powodzenia!

0

Bez większego zachwytu, ale i tak to nie ma znaczenia.

5

Jk dojdzie do tego transferu będzie mieć zawrót głowy, a wreszcie Suarez będzie mieć typowego zmienika. Teraz kadra będzie wyglądać świetnie, nie potrzeba nawet już prawego obrońcy jak Roberto sobie na tej pozycji świetnie radzi, choć może w przyszłym sezonie Vidal odejdzie więc można by wtedy kupić kogoś młodego

2

Dość średni występ Denisa. Wiadomo to dopiero początki sezonu, Denis jeszcze nie raz mnie zachwyci.

Chciałbym zobaczyć Rakiticia i Gomesa w środku pola.

5

Kolejne świetny występ! Serce rośnie jak patrzy się na jego pracowitość dla zespoły, zawsze daje się ile może. Fabregas tego nie pokazywał..

0

Nie zaglądam w komentarze zbytnio, czy to jest taki problem, że się powtarzam?

0

Cholera Krychowiak kolejny raz na ławie.

0

Jaki karny? No bez przesady..

8

Sergi Roberto na prawej flance kolejny raz pokazuje klasę, jeśli utrzyma taki poziom Vidala czeka ławeczka.

Czekam na wejście Gomesa oraz drugą bramkę.

0

Ładna akcja naszych Orzełków.

0

Jakie okno, ale zjebali mecz Arkowi!

1

Ależ Celta dzisiaj zjebała w ataku.

1

Wvczuwam karnego z dupy dla Realu.

0

Jak myślicie Wisła Kraków ogarnie się z dołka i nie spadnie?

Nie oglądam zbytnio Ekstraklasy, ale dziwnie by było brak Wisły, bez wątpienia cenie ich najbardziej z naszej ligi, bez wątpienia bardziej niż Legię czy Lecha.

2

My mamy Denisa Suareza, który jest również bardzo przyszłościowym i utalentowanym zawodnikiem, więc po co nam Asensio?

Nie ma co się podniecać Asensio zobaczymy jak się spiszę na przestrzeni całego sezonu, choć nie powiem chłopa ma potencjał i talent, mimo że jest zawodnikiem Realu życzę mu powodzenia.

0

Widział go ktoś akcji? Może także grac na flankach ataku?

0

Niech sobie ta radzi, ale ja nie będę kibicować jemu sukcesów w Anglii tam jak zwykle jestem za Liverpoolem, ewentualnie Manchester United (niestety z Mourinho) lub Tottenham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?